Pięć małych kociaków znalezionych na ulicy szuka nowego domu. Ktoś skusi się na któregoś słodzia
Kocury do adopcji. Kto chce takiego słodziaka?

Pięć małych kociaków znalezionych na ulicy szuka nowego domu. Ktoś skusi się na któregoś słodziaka?

Mamy fantastycznych i oddanych czytelników, na których w takich przypadkach zawsze możemy liczyć. Dlatego też wszystkie zwierzaki, o których ostatnio pisaliśmy na portalu, znalazły już nowe domy, bądź odnaleźli się ich właściciele. Bardzo nas to cieszy. Niestety ciągle jednak na naszych ulicach znajdowane są zagubione lub porzucone psy czy koty, które potrzebują pomocy...

Jak poinformowała nas Anna Żmija z Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Wadowicach, znalezione koty z infekcją oczu, teraz już zdrowe, mogą być przekazane do kochających właścicieli. Czarne i czarno-rude maleństwa, już samodzielne, same jedzą, korzystają z kuwety. Za kilka miesięcy będzie możliwa sterylizacja lub kastracja wziętego do adopcji kota. Z każdą osobą magistrat uzgodni termin.

Jeśli ktoś chciałby adoptować któregoś słodziaka, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 33 873 18 11, wewnętrzny 212, 122 lub telefon komórkowy 606 319 789 (Straż Miejska).

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.