Kawiarnio-lodziarnia Carmello wprowadza nowość do Wadowic: to Bubble Tea - Bąbelkowe Napoje występuj
Nowość w Wadowicach. Carmello wprowadza Bubble Tea
artykuł sponsorowany

Kawiarnio-lodziarnia Carmello wprowadza nowość do Wadowic: to Bubble Tea - Bąbelkowe Napoje występujące w 5 opcjach. Oprócz tego zapraszamy na lody tajskie, lody naturalne własnej produkcji, największy wybór kaw. Polecamy również wiele przekąsek, posiłków i napojów.

W niedzielę (8.09) Kawiarnio-lodziarnia Carmello  (ulica Lwowska 22) wprowadza do Wadowic nowość jaką jest Bubble Tea. Bąbelkowe Napoje, które będą występować w 5 opcjach:

Bubble Sorbet
Bubble Tea - Na ciepło lub zimno
Bubble Tea Mleczna - Na ciepło lub zimno
Bubble Coffee - Na ciepło lub zimno
Bubble Shake

Oryginalna Bubble Tea powstaje z herbaty czarnej lub zielonej z dodatkiem wybranego syropu który nadaje smak napoju, kostkami lodu i kuleczkami Tapioki lub Popping Boba (kuleczki z sokiem w środku które "wybuchają" w ustach).

Oprócz tego zapraszamy na lody tajskie (w sprzedaży od stycznia tego roku), lody naturalne własnej produkcji (od przyszłego tygodnia całkowicie nowe na zmienionej recepturze).

U nas również największy wybór kaw (również alkoholowych) w Wadowicach

Nasza kawiarnio-lodziarnia Carmello posiada również bogate menu w którym znajduje się wiele przekąsek, posiłków i napojów.

Kawiarnio-lodziarnia jest klimatycznym lokalem znajdującym się w centrum Wadowic ok. 200m od rynku. Naszą specjalnością są LODY TAJSKIE. Jesteśmy pionierem LODÓW TAJSKICH w Wadowicach, całym powiecie wadowickim i nie tylko...

 

 

ul. Lwowska 22
34-100 Wadowice

Czynne od 9:00 do 21:00

telefon 570 711 911
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.carmello.pl

Odwiedź nas na Facegooku
Odwiedź nasz Instagramie

 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl