Mamy zaszczyt Państwa poinformować, że Centrum Dietetyczne Naturhouse w Wadowicach  zostało wyróżn
Centrum Dietetyczne Naturhouse Wadowice – FIRMA GODNA ZAUFANIA
artykuł sponsorowany

Mamy zaszczyt Państwa poinformować, że Centrum Dietetyczne Naturhouse w Wadowicach  zostało wyróżnione Certyfikatem  FIRMY GODNEJ ZAUFANIA.  Tylko my w Wadowicach (jako dietetycy) dostąpiliśmy tego zaszczytu!

Wyróżnienie przyznawane jest na podstawie recenzji wystawionych przez pacjentów. W imieniu naszych dietetyków tj. Natalii Grabińskiej oraz Katarzyny Słupskiej - Szafran serdecznie dziękujemy za pozytywne opinie na temat naszej działalności! Otrzymane wyróżnienie jest także efektem zaangażowania oraz systematycznej pracy nad naszymi podopiecznymi, to Oni z  nami odnoszą same sukcesy!

NATURHOUSE W WADOWICACH LIDEREM W DZIEDZINIE DIETETYKI I ŻYWIENIA

Odchudzanie z nami to czysta przyjemność. Zamiast zalecać spożywanie małych ilości pokarmów, czy wręcz głodzenie organizmu, nasi doświadczeni dietetycy opracują dla Państwa indywidualny plan żywienia, z uwzględnieniem trybu życia, indywidualnego metabolizmu oraz poszczególnych składników posiłków. By stać się specjalistą Naturhouse trzeba przejść liczne etapy rekrutacji oraz wykazać się dużą wiedzą, dlatego mogą być Państwo pewni, że nasi dietetycy doskonale wiedzą, jakie mechanizmy rządzą procesem sukcesu w odchudzaniu.

 

Nasza unikalna metoda, opierająca się na 3 składowych, jest całościowym podejściem do diety i pozwala na gwarancję skutecznego zrzucenia kilogramów bez efektu jojo. Dla Państwa wygody, w nowej lokalizacji jesteśmy czynni od rana do wieczora! 

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat właściwej diety i zmiany nawyków żywieniowych na zdrowsze, koniecznie odwiedź Centrum Dietetyczne NR 1 w powiecie wadowickim! Naturhouse w Wadowicach w nowej lokalizacji to gwarancja najwyższej jakości świadczonych usług. Nasza kadra dietetyków to wyszkoleni specjaliści. Od stycznia 2019 roku nasi, podopieczni zrzucili łącznie ponad 4 500 zbędnych kilogramów.

 

Certyfikowane Centrum Dietetyczne Naturhouse znajduje się w Wadowicach, przy Alei M.B. Fatimskiej 31 (50m od starej placówki). Dla Państwa wygody jako jedyni w Wadowicach w nowej lokalizacji jesteśmy czynni od rana do wieczora. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod nowym numerem telefonu 736 093 908

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00 - 21:00
Wtorek: 8:00 - 21:00
Środa: 7:00 - 20:00
Czwartek: 7:00 - 21:00
Piątek: 6:00 - 18:00
Sobota: 9:00 - 13:00 (co drugi tydzień)

(PAMIĘTAJCIE – JESTEŚMY W NOWEJ LOKALIZACJI, 50 METRÓW OD STAREJ PLACÓWKI!)

Nie zapomnij polubić nas na FACEBOOKU, gdzie dodajemy wiele dietetycznych ciekawostek, metamorfoz naszych podopiecznych oraz organizujemy konkursy z fantastycznymi nagrodami:

Naturhouse Wadowice - https://www.facebook.com/NaturhouseWadowice

 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl