Na Placu Obrońców Westerplatte w dwóch przyczepach gastronomicznych można skosztować samych pysznoś
Foodtruckowy zawrót głowy!
artykuł sponsorowany

Na Placu Obrońców Westerplatte w dwóch przyczepach gastronomicznych można skosztować samych pyszności: burgery ze 100% wołowiny i z pysznymi dodatkami a także longery, kiełbasę z grilla i nuggetsy z dużym wyborem sosów. Nie zabrakło też pysznych lodów, gofrów  i kawy mrożonej z lodami.

Na Placu Obrońców Westerplatte w Wadowicach, na parkingu koło Tesco zagościły dwie przyczepy gastronomiczne, które serwują same pyszności, ich motto to: "Dla każdego coś pysznego".

Pierwsza przyczepa specjalizuje się w burgerach porównywalnych, albo nawet lepszych od słynnej amerykańskiej restauracji, w których znajdziemy 100% wołowiny i pyszne, świeże, chrupiące dodatki. Polecane są również longery z polędwiczka z kurczaka, kiełbasę z grilla, której nigdzie nie zjemy w Wadowicach oraz niesamowicie soczyste nuggetsy oraz stripsy z różnymi sosami do wyboru. A wszystko w atrakcyjnych i przystępnych cenach!

Druga przyczepa specjalizuje się w przepysznych lodach.  Do wyboru lody włoskie w różnych smakach, lody gałkowe, kilkanaście posypek i polew do wyboru m.in Oreo, Snickers, M&M, Kinder Bueno i wiele innych. Atrakcyjne zestawy dla dzieci z super niespodzianką. W ofercie znajdziemy również desery lodowe, pyszne, naturalne gofry z dodatkami oraz smoothie i kawę mrożoną z lodami.

Z okazji Dnia Dziecka ogłaszamy super promocję!!

Tęczowa Budka w piątek (31.05) i sobotę (1.06) do każdego loda włoskiego oferuje dzieciom zabawkę niespodziankę GRATIS, oprócz tego promocja rodzinna, przy zakupie trzech lodów włoskich, czwarty lód GRATIS.

Burger Queen do dwóch dużych burgerów, mały burger GRATIS lub do każdego dużego burgera napój lub frytki GRATIS.

Godziny otwarcia:
Burger Quuen od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 21:00, soboty  od 11:00 do 20:00, niedziela nieczynne.
Tęczowa Budka codziennie od poniedziałku do niedzieli  od 9:00 do 19:00

Serdecznie zapraszamy!

 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl