Chcesz zrodzić pasję w swoim dziecku bądź rozwinąć w nim pokłady artystycznej energii? A może sam
„Co to foto? 2019” – kurs fotografii dla każdego
artykuł sponsorowany

Chcesz zrodzić pasję w swoim dziecku bądź rozwinąć w nim pokłady artystycznej energii? A może sam chcesz spróbować swoich sił z aparatem? Postaw na kurs fotografii dla każdego „Co to foto?”, który za sprawą harmonijnej kompozycji bogactwa wiedzy oraz ćwiczeń praktycznych, pozwala poznać tajniki fotografii od podszewki.

Wiemy, jak ważny jest wieloaspektowy rozwój dzieci i młodzieży, dlatego też Centrum Języka Angielskiego ENGLISH OK! z Wadowic kontynuuje cieszący się popularnością kurs fotografii, jakiego do tej pory nie było. Z jego pomocą młodzi adepci sztuki robienia zdjęć zgłębią teorię oraz opanują obsługę sprzętu fotograficznego, a wszystko to pozwoli im tworzyć coraz lepsze zdjęcia.

„Co to foto?” to kurs, który obejmuje 3 dwuipółgodzinne spotkania, z których każde pozwoli krok po kroku poznać podstawy wykonywania coraz lepszych fotografii. Kursanci będą mieli okazję dowiedzieć się jak dobierać idealne światło, jak komponować kadr oraz w jaki sposób wyeksponować określone elementy na zdjęciach. Umiejętności tworzenia sztuki obrazu jak pejzaż, portret czy reportaż staną się dla młodych uczestników wspaniałą inspiracją do kreowania wyjątkowych fotografii, a przy okazji wydobędą ich wrażliwość na piękno otaczającego nas świata. Po zajęciach kursanci otrzymają również ćwiczenia do wykonania w domu, dzięki którym będą mogli utrwalić swoją wiedzę i zdobyte umiejętności.

Kurs fotografii cyfrowej „Co to foto?” przygotowany został z myślą o dzieciach i młodzieży (wersja dla dorosłych – info na końcu), dlatego przekaz szkolenia jest dostosowany do ich możliwości i potrzeb. Na zajęcia zapraszamy wszystkich, którzy pragną wkroczyć w świat fotografii, ale również lubią świetnie się bawić.

Uczestnicy na zajęcia powinni przynieść własny aparat z naładowanym akumulatorem oraz, w razie potrzeby, ładowarkę. Posiadanie dodatkowych obiektywów lub innych akcesoriów fotograficznych będzie dodatkowym atutem – na kursie powiemy jak z nich poprawnie korzystać. Program kursu obejmuje szeroki zakres wiedzy. Od kwestii zupełnie podstawowych dotyczących obsługi aparatu i jego funkcji, po zagadnienia zaawansowane takie jak wywoływanie plików RAW czy zarządzanie barwą w obiegu pracy fotograficznej. Przy dobrych warunkach pogodowych część zajęć może odbywać się w plenerze.

Więcej informacji o kursie dla dzieci i młodzieży znajduje się pod tym adresem.

W tym roku również nie zapomnieliśmy o dorosłych. Dla nich przygotowaliśmy odpowiednią wersję kursu. Szczegóły dotyczące zajęć dla dorosłych dostępne są TUTAJ.

CENTRUM JĘZYKA ANGIELSKIEGO ENGLISH OK!
34-100 Wadowice
ul. Krakowska 30
tel. 535 829 977
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.englishok.com.pl
Facebook: @englishokwadowice

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl