Czy istnieje metoda, która pozwoliłaby schudnąć zdrowo i bez efektu jo-jo? Okazuje się, że tak! Pon
Drukuj
Naturhouse w Wadowicach zaprasza na darmową konsultacje z dietetykiem Natalią Grabińską!
artykuł sponsorowany

Czy istnieje metoda, która pozwoliłaby schudnąć zdrowo i bez efektu jo-jo? Okazuje się, że tak! Poniżej dowiecie się Państwo jak schudnąć zdrowo pod okiem jedynego specjalisty w powiecie wadowickim który został wyróżniony nagrodą Złotego Orła Medycyny 2018 roku!

Naturhouse w nowej lokalizacji liderem odchudzania  

Istnieje wiele metod odchudzania: modne diety cud, głodówki, środki wspomagające gubienie kilogramów czy koktajle zastępujące pełnowartościowe posiłki. Niestety większość z nich nastawiona jest na szybki, lecz niestety krótkotrwały efekt, który zazwyczaj kończy się powrotem do dawnej wagi. Zrzucenie zbędnych kilogramów bez efektu jo-jo to znacznie więcej niż zwykła dieta. Odchudzanie jest procesem, który jeśli będzie przeprowadzony pod okiem specjalisty, da skuteczne i długotrwałe rezultaty. Dietetycy Naturhouse dowiedli skuteczności swojej metody, nie tylko w kwestii utraty kilogramów, ale przede wszystkim utrzymania osiągniętej wagi. Przekonaj się o tym na własnej skórze! W Naturhouse w Wadowicach pod czujnym okiem Złotego Orła Medycyny – Panią Natalią Grabińską pokochasz siebie!

Przebieg kuracji

  1. Pełnowartościowa i odpowiednio zbilansowana dieta, ucząca prawidłowych nawyków żywieniowych. W trakcie jej stosowania nie odczuwasz głodu, a posiłki sa łatwe i szybkie w przygotowaniu z ogólnodostępnych składników. 
  2. Suplementacja zawierająca naturalne ekstrakty z roślin: ziół, owoców i warzyw, których właściwości znane są już od wieków. Dzięki suplementacji nie tylko uzyskasz lepsze efekty, ale też oczyścisz i odżywisz organizm. Suplementy Naturhouse dodatkowo działają prozdrowotnie.
  3. Stała opieka dietetyka na cotygodniowych wizytach kontrolnych pomaga na bieżąco monitorować efekty diety i dopasowywać zalecenia do aktualnych rezultatów i etapu kuracji. Dietetyk wspiera i motywuje do osiągnięcia założonego celu.

Skuteczność terapii

Połączenie tych trzech elementów sprawia, że nasza metoda jest kompleksowa i efektywna. Musisz wiedzieć, że aby kuracja odchudzająca była rzeczywiście skuteczna, powinna zostać dobrana do indywidualnych predyspozycji organizmu – wieku, stanu zdrowia, stylu życia czy wykonywanego zawodu. Przypadkowe modne diety czy kuracje z gazet nie muszą być odpowiednie dla każdego. Jedynie dietetyk oceniając dotychczasowy sposób żywienia i poznając Twój organizm może dobrać kurację dopasowaną do jego potrzeb. Zdrowa, skuteczna, jednym słowem najlepsza! Metoda Naturhouse łączy w sobie efektywność, długofalowe rezultaty i przyjemność z metamorfozy. Stosując się do zaleceń naszego eksperta na stałe pożegnasz zbędne kilogramy i będziesz cieszyć się zgrabną sylwetką. Sprawdź jakie to proste!

Bezpłatna konsultacja z dietetykiem – tylko u nas przez cały rok!

Podczas pierwszej, bezpłatnej wizyty poznasz swojego dietetyka, a także dowiesz się wielu ciekawych informacji na temat swojego ciała. Nasz dietetyk zważy Cię, zmierzy, sprawdzi zawartość tkanki tłuszczowej, zatrzymanych płynów metabolicznych, a także określi współczynnik BMI. Ekspert przeprowadzi także z Tobą dokładny wywiad dietetyczno-medyczny dotyczący oceny Twoich aktualnych nawyków żywieniowych, stylu życia, trybu pracy, przebytych chorób, przyjmowanych leków i dolegliwości, z którymi się borykasz, a nawet upodobań smakowych i ulubionych potraw.

Na zaufanie i profesjonalizm Naturhouse w Wadowicach pracował latami. Zaufało nam kilka tysięcy osób z powiatu wadowickiego! Naturhouse Wadowice to Centrum Dietetyczne nr 1 w powiecie wadowickim!

WAŻNA INFORMACJA

Jeśli jesteś nie zadowolony ze swoich wyników, Twoje suplementy diety już nie działają tak jak kiedyś, zostałeś przez inne osoby wprowadzony w błąd, że Naturhouse zmienił nazwę (a tak nie jest i nigdy nie było), lub po prostu chcesz czuć się lepiej w swoim ciele. Zadzwoń lub zapisz się do nas za pomocą formularza on-line.

Certyfikowane Centrum Dietetyczne Naturhouse znajduje się w Wadowicach, przy Alei M.B. Fatimskiej 31 (50m od starej placówki). Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod nowym numerem telefonu 736 093 908

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00 - 19:00

Wtorek: 12:00 - 21:00

Środa: 7:00 - 16:00

Czwartek: 12:00 - 21:00

Piątek: 7:00 – 16:00

Sobota: 9:00 – 13:00  (co drugi tydzień)

(PAMIĘTAJCIE – JESTEŚMY W NOWEJ LOKALIZACJI, 50 METRÓW OD DAWNEJ PLACÓWKI!)

Nie zapomnij polubić nas na FACEBOOKU, gdzie dodajemy wiele dietetycznych ciekawostek, metamorfoz naszych podopiecznych oraz organizujemy prawdziwe konkursy z fantastycznymi nagrodami:

Naturhouse Wadowice - https://www.facebook.com/NaturhouseWadowice

 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Sponsorowane:

KASA STEFCZYKA - Poznaj pożyczkę FIT

Kiedy rozwód z orzeczeniem o winie?

Naturhouse Wadowice – pomaganie poprzez odchudzanie! Szczegóły w artykule

Zdrowo Jemy - Zdrowo PięknieJemy - Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie w Wadowicach zaprasza na konsultacje!

Służebność drogi koniecznej – jak ustalić wynagrodzenie?