Święta są tym momentem, w którym często z powodu otaczających nas pokus porzucamy dietę odchudzaj
Drukuj
Wspólnie z Naturhouse Wadowice przygotuj się na Wielkanoc!
artykuł sponsorowany

Święta są tym momentem, w którym często z powodu otaczających nas pokus porzucamy dietę odchudzającą i rezygnujemy z zdrowego odchudzania, które rozpoczęliśmy. Co więc zrobić, gdy brakuje nam asertywności i jak przetrwać wspólne biesiadowanie przy świątecznym stole? Okazuje się, że wprowadzenie już kilku drobnych zmian spowoduje, że Święta nie będą łączyły się z poczuciem winy i wzrostem wagi.

Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma wskazówkami naszego dietetyka oraz zachęcamy do wypróbowania przepisów na pyszne i zdrowe wielkanocne potrawy.

Po biesiadowaniu warto namówić rodzinę na wspólny spacer, aby przede wszystkim pobudzić metabolizm i ułatwić trawienie. Wrócimy orzeźwieni, a nie przemęczeni i przejedzeni.

A po więcej wskazówek oraz przydatne przepisy na zdrowe wielkanocne potrawy radzimy zgłosić się do najbliższego Centrum Dietetycznego Naturhouse w Wadowicach! Nasza asystentka dietetyka Agnieszka Guzdek wręczy BEZPŁATNE dietetyczne Przepisy Wielkanocne oraz Świąteczny Poradnik Naturhouse który pozwoli przetrwać nadchodzące Święta na diecie!

 

Certyfikowane Centrum Dietetyczne Naturhouse znajduje się w Wadowicach, przy Alei M.B. Fatimskiej 31 (50m od starej placówki). Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod nowym numerem telefonu 736 093 908

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00 - 19:00

Wtorek: 12:00 - 21:00

Środa: 7:00 - 16:00

Czwartek: 12:00 - 21:00

Piątek: 7:00 – 16:00

Sobota: 9:00 – 13:00  (co drugi tydzień)

Nie zapomnij polubić nas na FACEBOOKU, gdzie dodajemy wiele dietetycznych ciekawostek, metamorfoz naszych podopiecznych oraz organizujemy prawdziwe konkursy z fantastycznymi nagrodami:

Naturhouse Wadowice - https://www.facebook.com/NaturhouseWadowice

 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Sponsorowane:

Wakacje z Małymi Smerfami

Równy podział majątku po rozwodzie – nie zawsze!

Lato w ENGLISH OK!

„Co to foto? 2019” – kurs fotografii dla każdego

Pani Emilia schudła 19 kg! Poznaj jej metamorfozę