Święta są tym momentem, w którym często z powodu otaczających nas pokus porzucamy dietę odchudzaj
Wspólnie z Naturhouse Wadowice przygotuj się na Wielkanoc!
artykuł sponsorowany

Święta są tym momentem, w którym często z powodu otaczających nas pokus porzucamy dietę odchudzającą i rezygnujemy z zdrowego odchudzania, które rozpoczęliśmy. Co więc zrobić, gdy brakuje nam asertywności i jak przetrwać wspólne biesiadowanie przy świątecznym stole? Okazuje się, że wprowadzenie już kilku drobnych zmian spowoduje, że Święta nie będą łączyły się z poczuciem winy i wzrostem wagi.

Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma wskazówkami naszego dietetyka oraz zachęcamy do wypróbowania przepisów na pyszne i zdrowe wielkanocne potrawy.

  • Zaplanuj wcześniej świąteczne menu. Podczas przygotowywania potraw postaraj się zastosować dietetyczne wskazówki, by uszczuplić kaloryczność.
  • Unikaj dużych ilości majonezu, gdyż znacznie podwyższa on kaloryczność potraw. Łyżeczka majonezu to aż 70 kcal! Do mięs i sałatek staraj się przygotować aromatyczne ziołowe i chrzanowe susy na bazie jogurtu naturalnego.
  • Ponieważ na stole pojawi się dużo smakołyków, nakładaj małe porcje. Możesz spróbować wszystkiego, ale nie sięgaj po dokładki.
  • Wybieraj przepisy z jak największą ilością warzyw. Chleb, makarony itp. jesz na co dzień - ogranicz ich spożycie w Święta.
  • Pij wodę i duże ilości naparów ziołowych lub niesłodzonych herbat, które wesprą pracę przewodu pokarmowego i usprawnią trawienie.

Po biesiadowaniu warto namówić rodzinę na wspólny spacer, aby przede wszystkim pobudzić metabolizm i ułatwić trawienie. Wrócimy orzeźwieni, a nie przemęczeni i przejedzeni.

A po więcej wskazówek oraz przydatne przepisy na zdrowe wielkanocne potrawy radzimy zgłosić się do najbliższego Centrum Dietetycznego Naturhouse w Wadowicach! Nasza asystentka dietetyka Agnieszka Guzdek wręczy BEZPŁATNE dietetyczne Przepisy Wielkanocne oraz Świąteczny Poradnik Naturhouse który pozwoli przetrwać nadchodzące Święta na diecie!

 

Certyfikowane Centrum Dietetyczne Naturhouse znajduje się w Wadowicach, przy Alei M.B. Fatimskiej 31 (50m od starej placówki). Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod nowym numerem telefonu 736 093 908

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00 - 19:00

Wtorek: 12:00 - 21:00

Środa: 7:00 - 16:00

Czwartek: 12:00 - 21:00

Piątek: 7:00 – 16:00

Sobota: 9:00 – 13:00  (co drugi tydzień)

Nie zapomnij polubić nas na FACEBOOKU, gdzie dodajemy wiele dietetycznych ciekawostek, metamorfoz naszych podopiecznych oraz organizujemy prawdziwe konkursy z fantastycznymi nagrodami:

Naturhouse Wadowice - https://www.facebook.com/NaturhouseWadowice

 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl