Na osiedlu XX-lecia  powstała nowa bawialnia dla dzieci. Maluchy i ich opiekunowie będą się mogli 
Ruszyła nowa bawialnia dla dzieci. Prowadzimy też opiekę na czas strajku nauczycieli!
artykuł sponsorowany

Na osiedlu XX-lecia  powstała nowa bawialnia dla dzieci. Maluchy i ich opiekunowie będą się mogli  się tutaj wspólnie bawić  i uczyć.

W ofercie są  zajęcia muzyczne, plastyczne, sensoryczne, warsztaty i szkolenia.  Bawialnia jest miejscem, gdzie czekają liczne  atrakcje dla dzieci i dorosłych. Przyjdź do nas i poznaj je sam. Przeżyj niezapomniane przygody i poczuj towarzyszące im emocje. Pozwól swojemu dziecku na kreatywny i aktywny rozwój. Zobacz, co proponujemy w naszej ofercie zajęć, warsztatów, półkolonii, urodzin i innych atrakcji dla dzieci.

Wszystkie nasze pomysły i propozycje powstawały z myślą o tym, aby pokazać dzieciom, jak można kreatywnie i aktywnie spędzać czas z rówieśnikami. Nasi podopieczni rozwijają swoje umiejętności artystyczne podczas warsztatów dla dzieci, bawią się na  urodzinach, tańczą na  zajęciach muzycznych, poznają otaczający ich świat na  zajęciach ogólnorozwojowych  oraz rozwijają zmysły na  zajęciach sensoplastyki. Uświadamiamy, jak ważne jest, aby oderwać się czasem od ekranu komputera i poświęcić czas na inne swoje pasje oraz zabawę z innymi dziećmi.

Chcemy  również stworzyć miejsce gdzie Rodzice będą mogli wymieniać się doświadczeniami i brać udział we wspólnych warsztatach .

Na pewno nieraz zastanawialiście się też, gdzie zorganizować urodziny dla dziecka w Wadowicach? Tego również się podejmujemy. Oferujemy kompleksową obsługę tego uroczystego dnia. Co może być ciekawszego i bardziej ekscytującego niż niezapomniana impreza w dzień urodzin, a po niej tort zjedzony z kolegami i koleżankami?

W bieżącym tygodniu na czas strajku nauczycieli organizujemy opiekę dla dzieci w  formie warsztatów.

Plan na najbliższy tydzień: Opieka przewidziana dla dzieci od 5 roku życia.

Wtorek - opieka w godzinach 8:00-16:00
Zabawy animacyjne+ warsztaty tworzenia zakładek do książek.- cena za 1h/ 10 zł- cały dzień 40 zł- istnieje możliwość zamówienia wyżywienia (10 zł na dzień- śniadanie-obiad - podwieczorek )

Środa- opieka w godzinach 8:00-16:00
Zabawy konstrukcyjne, spacer, warsztaty plastyczne
- cena 1h /10 zł- cały dzień 40 zł istnieje możliwość zamówienia wyżywienia (10 zł na dzień- śniadanie-obiad - podwieczorek )

Czwartek - opieka w godzinach 8:00-16:00
Zabawy sensoryczne- warsztaty plastyczne- spacer
- cena 1h /10 zł- cały dzień 40 zł istnieje możliwość zamówienia wyżywienia (10 zł na dzień- śniadanie-obiad - podwieczorek )

Piątek - opieka w godzinach 8:00-16:00
Zabawy animacyjne+warsztaty wielkanocne- spacer.- cena za 1h/ 10 zł- cały dzień 40 zł- istnieje możliwość zamówienia wyżywienia (10 zł na dzień- śniadanie-obiad - podwieczorek )

Ilość miejsc ograniczona!

Więcej informacji pod numerem 792 085 277 oraz na Facebooku.

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl