Przez całą jesień dzieci z niepełnosprawnościami – podopieczni Stowarzyszenia „Dać Szansę” w
Efekty pasji projektowania
artykuł sponsorowany

Przez całą jesień dzieci z niepełnosprawnościami – podopieczni Stowarzyszenia „Dać Szansę” w Wadowicach tworzyli na zajęciach z pedagogami rysunki, obrazy, wyklejanki. Dzieła małych artystów stały się ważnymi elementami projektów przedmiotów użytkowych i gadżetów przygotowanych w ramach projektu „Pasja projektowania”.

Co powstało? Piękne kubki zdobione wizerunkiem lwa lub kwiatami, podkładki pod mysz pełne pływających rybek, zegary z kolorowym pawiem, teczki z kwiatkiem, notesy z biedronką na okładce i barwne kalendarze. Wszystkie przedmioty zostały zaprojektowane z pomocą dzieci niepełnosprawnych - dla Małopolan.

Mali projektanci znakomicie bawili się podczas procesu tworzenia! Pedagodzy pomagali uzdolnionym dzieciom znaleźć ulubione techniki twórcze, wzmacniali ich poczucie wartości i pomagali im rozwinąć kreatywność. Postało wiele pięknych prac plastycznych, które możecie Państwo zobaczyć z galerii poniżej. Dzięki realizacji projektu udało się dowartościować 20 dzieci z niepełnosprawnościami i rozwinąć ich kompetencje.

Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Adres:
Biuro Stowarzyszenia „Dać Szansę”
os. XX-lecia 1, 34-100 Wadowice
Telefon: 33 873 18 87 / 695 727 833
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl