Ostatnimi czasy obserwujemy masowe otwieranie się biur kredytowych, oraz placówek pośrednictwa kredyto
Drukuj
Wysyp biur kredytowych w Wadowicach i okolicy, czy warto korzystać?
artykuł sponsorowany

Ostatnimi czasy obserwujemy masowe otwieranie się biur kredytowych, oraz placówek pośrednictwa kredytowego. Co rusz zamykane są placówki handlowe żeby w ich miejsce pojawił się punkt finansowy. Czy region Wadowic, Andrychowa, Kalwarii potrzebuje takiej ilości doradców?

Problemem jest niestety niska świadomość ludzi w zakresie finansów, kredytów gotówkowych, konsolidacji. Nikt przecież nie uczył nas w szkole czym jest BIK a od jakiej kwoty możemy znaleźć się w BIG-u. Dodatkowym aspektem jest temat tabu naszych finansów. Niestety nie rozmawiamy w towarzystwie rodziny, znajomych o naszej sytuacji, nie dzielimy się wiedzą, spostrzeżeniami.

W życiu każdego człowieka przychodzi czas kiedy musimy posiłkować się pomocą finansową. Wtedy normalną rzeczą jest pójście do banku i wnioskowanie o kredyt. W większości przypadków banki pomagając udzielając kredytów. Ale czy wiemy jakie opłaty banki dodają do umów kredytowych? Czy ktoś nam wytłumaczył czym jest WIBOR w umowie kredytowej, jakie warunki ma ubezpieczenie na życie dołączone w większości niepotrzebnie do naszej umowy? Przede wszystkim czy mamy pewność że losowo wybrany bank da nam najtańszą ofertę a nie zarzuci kosztami?

Co jeśli banki w których byliśmy odmawiają nam udzielania kredytu?

Po zwiedzeniu kilku banków, średnio 3-4 w przypadku większości ludzi zaczynają oni szukać specjalistów w zakresie kredytów. Pamiętać warto że jeśli odmówi nam 1 czy 2 bank nie warto robić więcej zapytań. Liczba zapytań wpływa na późniejszą ocenę sytuacji klienta i zaniża mu wiarygodność. Mieszkańcy Wadowic i okolic znajdują doradców kredytowych idąc do pierwszej lepszej placówki pośrednictwa kredytowego. Co się później dzieje, już długo by opowiadać. Wychodzą z pożyczką pozabankową czy nawet dwoma mniejszymi a nie z kredytem bankowym.

Odmowa kredytu, dlaczego?

Klienci dostają odmowy w bankach z wielu błahych powodów, takich jak praca na umowy z czasem określonym, czy brak wyciągów z konta. Większość biur kredytowych niestety nie potrafi obejść podobnych problemów przez wąski zakres ofert bankowych. Z racji współpracy z jednym operatorem zakres oferowanych banków to 3-5 różnych instytucji i ponad 20 instytucji parabankowych, co doskonale obrazuje ich działanie.

Z czyjej pomocy skorzystać przy kredycie?

dFinance.pl nowy ogólnopolski projekt rewolucjonizujący branżę pośrednictwa kredytowego. Firma działająca od roku zdążyła już wyrobić sobie markę na rynku kredytów bankowych. Dzięki współpracy z kilkunastoma największymi polskimi bankami może oferować szeroki wachlarz świadczonych usług. Firma nie zamyka się na klientów z problemami, dąży do rozwiązania problemów klientów. Pożyczki Wadowice to trudny temat, podobnie jak hasło kredyty Wadowice, od teraz region zyskuje dostęp do kompletnego zespołu specjalistów kredytowych składających się z byłych pracowników banków, analityków.

dFinance.pl wychodzi również naprzeciw najczęstszym problemom swoich klientów, oferując konsolidację chwilówek. Konsolidacja produktów pozabankowych to nic innego jak spłacenie wszystkich zobowiązań z sektora pozabankowego jednym kredytem bankowym.  Dzięki takiemu zabiegowi klient uzyskuje zmniejszenie raty kredytu. Dzięki specjalizacji w tej dziedzinie firma wyrasta na lidera w branży trudne kredyty konsolidacyjne.

Doradcy mający doskonałe wyczucie tematu rozkładają oferty uzyskane dla klientów na części pierwsze. Dokładnie tłumaczą warunki oprocentowania kredytu, tłumaczą co może się stać za kilka lat kiedy zmieni się wysokość stóp procentowych, jak zmieni się wtedy rata kredytu. Inaczej niż w banku, gdzie klient dostaje gotową umowę kredytową do podpisania z komentarzem o racie i oprocentowaniu.

Chcesz wiedzieć więcej ? Zapraszamy na naszego bloga: https://dfinance.pl/category/blog/

 

 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Sponsorowane:

Apartament nad Jeziorem Mucharskim blisko Energylandii

Spadek po rodzicach – co w przypadku, gdy wcześniej przekazali wszystko w darowiźnie?

Sycylia i Sardynia – dwie włoskie wyspy, które trzeba odwiedzić

Kredyt konsolidacyjny bez zabezpieczeń – gdzie najłatwiej dostać?

Rehabilitacja w skarpetkach