Czy wiesz, że jesteśmy liderem w dziedzinie dietetyki i żywienia? Tak to prawda, zaufało nam już tys
Warto zobaczyć... Tak prezentuje się nasze odnowione Centrum Dietetyczne (DUŻO ZDJĘĆ)!
artykuł sponsorowany

Czy wiesz, że jesteśmy liderem w dziedzinie dietetyki i żywienia? Tak to prawda, zaufało nam już tysiące mieszkańców Powiatu Wadowickiego! Poniżej prezentacja naszego odnowionego Centrum, zapraszamy do oglądania!

 

Certyfikowane Centrum Dietetyczne Naturhouse znajduje się pod nowym adresem w Wadowicach przy Aleja Matki Bożej Fatimskiej 31 (50 metrów od dawnej placówki ).

 

W odróżnieniu od konkurencyjnych firm stawiamy przede wszystkim na jakość! Świadczone przez nas usługi są zawsze na najwyższym poziomie!

 

Z myślą o obecnych i przyszłych Klientach wprowadziliśmy wiele udogodnień takich jak Kącik Dziecka, nowoczesna poczekalnia z telewizorem oraz całkowicie nowa łazienka. Wszystko możecie Państwo zobaczyć na poniższych zdjęciach.

A teraz trochę przydanych informacji o naszym personelu

Natalia Grabińska – dietetyk. Ukończyłam studia w obszarze nauk medycznych i nauk rolniczych w Małopolskiej Wyższej Szkole im. Józefa Dietla w Krakowie. Moja specjalizacja to dietoterapia. Specjalizuję się w dietoterapii osób z chorobami układu pokarmowego, a poza kuracjami odchudzającymi, zajmuję się poradnictwem żywieniowym osób dorosłych oraz dzieci dotkniętych innymi schorzeniami dietozależnymi. Oferuję także diety dla par planujących potomstwo. Doświadczenie zawodowe zdobyłam w trakcie praktyk dietetycznych w placówkach Ochrony Zdrowia. Oferuję pomoc w zmianie nawyków żywieniowych osób chorych na choroby cywilizacyjne. Z pasji do dietetyki poszerzam swoją wiedzę i umiejętności w licznych konferencjach i szkoleniach. Praca z ludźmi jest nie lada wyzwaniem, ale kiedy widzą efekty, ich radość i wdzięczność sprawia, że czuję się spełniona i wiem, że ten zawód jest dla mnie. Odkąd pracuję w Naturhouse pomogłam wielu osobom z nadwagą i otyłością, jak również osobom z niedowagą.

 „Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać".

 

Agnieszka Guzdek - asystentka dietetyka. Jest osobą zawsze uśmiechniętą, pełną wiary i pomocy. Aktywnie organizuje akcje i konkursy prowadzone przez Naturhouse. Wspiera i motywuje wszystkich podczas całego procesu odchudzania. Największa pasja? Podróże – te małe i duże… :)

Tylko z nami osiągniesz swój wymarzony sukces. U nas pierwsza konsultacja z dietetykiem jest całkowicie darmowa, zatem… nie masz nic do stracenia! Przyjdź i się przekonaj !

Punkt czynny jest w godzinach:

Poniedziałek: 9:00 - 19:00

Wtorek: 12:00 - 21:00

Środa: 7:00 - 16:00

Czwartek: 12:00 - 21:00

Piątek: 7:00 – 16:00

Sobota: 9:00 – 13:00  (co drugi tydzień)

Nie zapomnij polubić nas na FACEBOOKU, gdzie dodajemy wiele dietetycznych ciekawostek oraz organizujemy konkursy z fantastycznymi nagrodami:
https://www.facebook.com/NaturhouseWadowice

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami pod numerem telefonu 736 093 908 lub zapisz się on-line na naszej stronie.

Serdecznie Zapraszamy!
Natalia i Agnieszka - Zespół Naturhouse Wadowice :)

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl