Odezwa do mieszkańców Wadowic i gminy Wadowice przed drugą turą wyborów.
Odezwa do mieszkańców Wadowic i gminy Wadowice przed drugą turą wyborów
artykuł sponsorowany

Odezwa do mieszkańców Wadowic i gminy Wadowice przed drugą turą wyborów.

Ja Maciej Kot urodzony 14 maja 1959 roku w Wadowicach uczęszczający do przedszkola u sióstr przy ulicy Lwowskiej uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Sienkiewicza, absolwent Uniwersytetu Gorzeńskiego i Politechniki Krakowskiej,  Oficer Ludowego Wojska Polskiego 6 Pułk samochodowy w Ostródzie.

Przedstawiciel wolnego świata  na terenie których to państw otrzymałem azyl polityczny. Zwracam się z Apelem a jednocześnie jest to rozkaz Ludowego Wojska Polskiego w podziemiu do wszystkich mieszkańców gminy i miasta Wadowice, by wzięli udział w nadchodzącej drugiej turze wyborów i oddali głos na chorobę zwaną  Cholerą, która to choroba dziesiątkuje nasze społeczeństwo  od 4 lat. Pomimo iż zapowiadała się obiecująco. Przypomnieć obietnice zatrudniania w Urzędzie Miasta osób z gminy Wadowice. Zapobieżenie podcięciu Korzeni naszej społeczności przekształcenia terenów po „Druciarni”  albo jak kto woli, Bumaru w stragan. Nie mówiąc o obietnicy, iż kataklizm ten miał być kataklizmem jednej kadencji. Ten rozkaz jest podyktowany troską o naszą małą wspólną Wadowicka Ojczyznę, tym iż nad naszą gminą i miastem zbierają się ciemne chmury nowej zarazy dżumy, która obiecuje, że nas uwolni od  Cholery i zrobi to lepiej .

Jednocześnie zapewniam, iż okres jeszcze panującej Cholery w naszym mieście zostanie skrócony do niezbędnego minimum. Pierwszy głos oddamy Prokuraturze, która w przypadku wygranej przez Cholerę znajdzie wreszcie motywacje do podania strat jakie poniosła nasza społeczność w wyniku szalejącego kataklizmu i wyciągnie konsekwencję. Tym samym zostanie  otwarta droga do ponownych wyborów.  Następna możliwość to  referendum nad odwołaniem Cholery.  Jako ostateczność pozostaje wykonanie wyroku Sadu Wojskowego. Rozjechanie Cholery. Śmierć bezczelnym i nie zwracającym na innych uwagi rozpychającym się łokciami prowokującym kraksy rowerzystom

Jeżeli ktoś pyta co  to jest, TO JEST TO STRATEGIA  POLA WALKI.  KTO POWOLI JEDZIE TEN DALEKO ZAJEDZIE.  Walcząc dzisiaj o naszą małą Wadowicką Ojczyznę walczymy o Polskę jutra.

Aby zapełnić lukę po odchodzącej Cholerze i oprzeć się nadchodzącej Dżumie, stawiam swoją osobę jako Kandydata na  Przywódcę  Wadowic i gminy Wadowice w nowej nadchodzącej Erze Wolnej Od Kataklizmów.
 
Tym samym wywiązuje się jako kandydat na radnego z ramienia Akcji Społecznej z obietnic Nie Być Bezradnym. Zapobiegać przemarszowi clownów w naszym Wadowickim Cyrku.

Należy mieć na uwadze, iż Dżuma przenosi ze sobą czarne widoki w postaci opancerzonych limuzyn, które to już terroryzują okoliczne miejscowość Oświęcim czy Imielin. Jestem  przekonany, że w Wadowicach może dojść do następnej  kraksy ze skutkiem śmiertelnym.

Ponieważ gmina nasza to w większości  kibice, po zwycięskim boju  zorganizujemy mecz BAYERN Monachium SKAWA Wadowice. Dlatego odpowiedzcie "Nie arenie widowiskowo sportowej na stadionie Skawy!". Postawmy na owoce własnej pracy a nie ulegajmy pokusie rozrzucanych bananów.

Podchorąży zawsze zdąży.

Z poważaniem:

Maciej Kot
mobil:0049 ( 0 )172 7719867

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl