Październik w Centrum Dietetycznym Naturhouse jest miesiącem profilaktyki nadwagi i otyłości. W zwią
Uwaga Nadwaga! Ważny komunikat! Podaj dalej
artykuł sponsorowany

Październik w Centrum Dietetycznym Naturhouse jest miesiącem profilaktyki nadwagi i otyłości. W związku z tym w tym roku wystartowała już 6 edycja prospołecznej kampanii Uwaga Nadwaga!

Chcesz zaprosić dietetyka do swojej szkoły lub miejsca pracy? Wyślij zgłoszenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .Oferujemy BEZPŁATNE prelekcje dla uczniów, rodziców i grona pedagogicznego, a także wykłady dla pracowników połączone z pomiarami składu ciała. Już dziś zgłoś się do nas! Zmień swoje nawyki żywieniowe i zadbaj o siebie i swoich najbliższych.

W ramach dotychczasowych pięciu edycji kampanii edukacyjnej Uwaga Nadwaga! Dietetycy Naturhouse przeprowadzili setki spotkań, prelekcji i warsztatów, na których przekazywali wiedzę dotyczącą właściwego sposobu odżywiania i metod walki z epidemią nadwagi i otyłości.

Przyłącz się do akcji i poczęstuj zdrową dietą!

Więcej informacji pod numerem telefonu: 736 093 908 lub w Centrum Dietetycznym Naturhouse, które znajduje się pod nowym adresem w Wadowicach, przy Al. M.B. Fatimskiej 31.

Punkt czynny jest w godzinach:

Poniedziałek: 9:00 - 19:00
Wtorek: 12:00 - 21:00
Środa: 7:00 - 16:00
Czwartek: 12:00 - 21:00
Piątek: 7:00 – 16:00

 

 

 

 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl