Już wkrótce Dzień Ojca, z tej okazji ZZOZ w Wadowicach zapraszam tatusiów na bezpłatne szkolenie z p
Z okazji Dnia Ojca  bezpłatne szkolenie z pierwszej pomocy pediatrycznej

Już wkrótce Dzień Ojca, z tej okazji ZZOZ w Wadowicach zapraszam tatusiów na bezpłatne szkolenie z pierwszej pomocy pediatrycznej. To doskonała okazja, aby w męskim gronie nauczyć się podstaw tego, jak udzielać pierwszej pomocy dzieciom.

Podczas szkolenia panowie poznają elementarne schematy resuscytacji krążeniowo-oddechowej noworodków oraz małych dzieci i co najważniejsze będą mogli je przećwiczyć. Dowiedzą się również jak postępować w przypadku zadławienia w teorii i w praktyce. Specjalnie dla panów skondensowana wiedza w pigułce dotycząca najważniejszych zasad udzielania pierwszej pomocy.

Szkolenie odbędzie się 24 czerwca  o godzinie 16:00 w siedzibie Wadowickiego Pogotowia Ratunkowego w Wadowicach, przy ulicy Wojska Polskiego II E (na 2 piętrze).

Poprowadzi je  ratownik, który w szkole rodzenia „Małe Szczęście” uczy rodziców, jak udzielać pomocy noworodkom.

Na szkolenie obowiązują zapisy do 20 czerwca w godzinach od 8:00 do 14:00 pod numerem telefonu (33) 87 21 282 lub elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w temacie wpisując „szkolenie – dzień ojca”.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Nie masz uprawnień do komentowania tego artykułu.