Wiślana ekipa czyli DoboR22owe Towarzystwo organizuje zbiórkę słodyczy na Dzień Dziecka dla podopiec
Zbierają słodycze na Dzień Dziecka. Przekażą najmłodszym z placówek opiekuńczo-wychowawczych

Wiślana ekipa czyli DoboR22owe Towarzystwo organizuje zbiórkę słodyczy na Dzień Dziecka dla podopiecznych placówek opiekuńczo-wychowawczych. Pomóc może każdy przekazując słodkości bądź wpłacając dowolną kwotę na zbiórkę.

DoboR22owe Towarzystwo organizuje z okazji Dnia Dziecka zbiórkę słodyczy dla dzieci z domów dziecka, czy placówek w których znajdują się dzieci i młodzież.

My jako Wielka Wisła i Wisła Wadowice, przyłączamy się do akcji i pod patronatem Pana Burmistrza Bartosz Kaliński i Wadowice - tu wszystko się zaczęło. Zbieramy w wielu miejscach, takich jak szkoły, sklepy, restauracje, itd. słodycze, które później przekażemy dla placówki, znajdującej się w sąsiedniej Radoczy – informują organizatorzy.

Zbiórka słodyczy trwa do czwartku (30.05). To właśnie tego dnia w godzinach od 8:00 do 20:00 będzie również prowadzona na wadowickim rynku. Jeżeli ktoś nie ma możliwości przekazania słodyczy to może wpłacić pieniądze na specjalnie w tym celu zorganizowaną zbiórkę TUTAJ.

My zakupimy słodycze dla dzieci za całą zebraną sumę. Wszelkie paragony będą u Nas do wglądu. Bardzo serdecznie zapraszamy do pomocy – dodają organizatorzy.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Nie masz uprawnień do komentowania tego artykułu.