Służba Pomocy w Spytkowicach od prawie dwóch lat pomaga mieszkańcom gminy. Kto chce, może ich wspom
Robią dobrą robotę w Spytkowicach. Można ich wesprzeć

Służba Pomocy w Spytkowicach od prawie dwóch lat pomaga mieszkańcom gminy. Kto chce, może ich wspomóc w działaniach. Zobaczcie na filmie o co chodzi.

Pisaliśmy już o nich kilkukrotnie, bo o takich ludziach warto informować. Blisko dwa lata temu grupa młodzieży z gminy Spytkowice założyła Służbę Pomocy w Spytkowicach, której celem jest bezinteresowna pomoc mieszkańcom w zapewnieniu porządku w okolicy. Mają czerwone charakterystyczne taczki i inny sprzęt.

Sprzątają śmieci, pomagają oczyścić teren z chwastów, trawy, usuwają konary zagrażające kierowcom na drogach, czy trakcji kolejowej, zabezpieczają wydarzenia kulturalne i sportowe i wiele innych. Wszystko to bezinteresownie i w ramach wolontariatu. Słowem przydatna mieszkańcom ekipa, którą założyło kilku nastolatków.

Ich działalność można śledzić na oficjalnym Facebooku i stronie internetowej.

Dlatego przyszliśmy do Państwa z możliwością wsparcia nas przez stronę buycoffee.to, dla Ciebie będzie to nieznacząca różnica w twoim budżecie domowym a dla nas ogromne wsparcie, jak to mawiają grosz do grosza i będzie kokosza – zaapelowała Służba Pomocy w Spytkowicach.

Wesprzeć ekipę można tutaj: https://buycoffee.to/sluzbaspytkowice

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Nie masz uprawnień do komentowania tego artykułu.