Martynka Stawowy z Barwałdu Górnego podpiła serce telewidzów i zdobyła pierwsze miejsce, awansując
Martynka z Barwałdu awansowała do finału Mam Talent! Co kupi za ewentualną nagrodę?

Martynka Stawowy z Barwałdu Górnego podpiła serce telewidzów i zdobyła pierwsze miejsce, awansując do finału "Mam Talent!". Podzieliła się marzeniami, co by kupiła za za 300 tysięcy złotych, gdyby zdobyła główną nagrodę w programie.

W sobotę (12.11) w TVN wyemitowano trzeci półfinałowy odcinek popularnego programu "Mam Talent!". Wzięło w nim dwoje uczestników z powiatu wadowickiego: Adam Mikołajek z Andrychowa i Martynka Stawowy z Barwałdu Górnego. Adam zaprezentował jazdę na hulajnodze, Maretynka taniec.

Utalentowana siedmiolatka wypadła świetnie, prezentując doskonałą technikę i perfekcyjne  układy. Zarówno juniorzy jak i publiczność byli zachwyceni. W głosowaniu telewidzów Martynka zajęła pierwsze miejsce, zdobywając tym samym awans do finału. Zapytana, co by sonie kupiła za 300 tysięcy złotych, kwotę, jaka jest główną wygraną w programie. z rozbrajającą szczerością odpowiedziała, że... rower.

Martynka Stawowy mieszka w Barwałdzie Górnym. Swoją przygodę z tańcem zaczęła w kwietniu 2021 roku. Na co dzień trenuje Modern Jazz pod okiem trenerów Elita Gap's Team. Warto dodać, że w grudniu 2021 roku podczas zawodów IDO Jazz Mini Kids – Pierwszych Mistrzostwach Świata w Warszawie Martynka Stawowy zdobyła Wicemistrzostwo Świata. Co ciekawe, jest siostrą Mateusza, który wraz z ze swoją partnerką w tańcu Sarą, również zajmują szczytowe miejsca w zawodach tanecznych.

Występ Martynki można zobaczyć TUTAJ.

W programie wziął udział także magik hulajnogi z Andrychowa Adam Mikołajek. szesnastolatek  uplasował się na siódmej pozycji,  co niestety oznacza, że już go w programie nie zobaczymy.

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+11 #1 oko 2022-11-13 13:12
Brawo Wy !!!
Cytować
-19 #2 Szczery 2022-11-13 13:41
Jej wszystkiego najlepszego, a Klinowskiemu na pohybel.
Cytować
+15 #3 . 2022-11-13 14:19
Cytuję Szczery:
Jej wszystkiego najlepszego, a Klinowskiemu na pohybel.


Odezwała się prawacka gnida z faszystowskiego gnojowiska.
Cytować
+14 #4 korektor 2022-11-13 15:19
Podpiła serca telewidzów? Co pan wypisuje?
Cytować
-7 #5 Szczery 2022-11-13 15:46
Cytuję .:
Cytuję Szczery:
Jej wszystkiego najlepszego, a Klinowskiemu na pohybel.


Odezwała się prawacka gnida z faszystowskiego gnojowiska.

Faszystą i komuchem to był Twój stary jak zapinał Twoja starą gdy jeszcze dawała przy 52 w Andrychowie.
Cytować
+15 #6 Renia 2022-11-13 21:48
Śliczna dziewczynka z tej Martynki!! gratulacje!!!!! tańczysz cudownie.
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.