Szymon Nikiel, szóstoklasista z Roczyn,  zachwycił swoim występem w programie "The Voice Kids 4" zar
Szóstoklasista z Roczyn zachwycił jury The Voice Kids 4

Szymon Nikiel, szóstoklasista z Roczyn,  zachwycił swoim występem w programie "The Voice Kids 4" zarówno widzów przed telewizorami jak i trenerów, wykonując cover utworu Kancelarya "Zabiorę Cię właśnie tam".

„The Voice Kids” to telewizyjny talent show, wzorowany na niderlandzkim programie pod tym samym tytułem. Mogą w nim występować dzieci i młodzież w wieku 8-14 lat. W weekend odbyły się „Przesłuchania w ciemno” do czwartej edycji konkursu: trenerzy- znani wokaliści, przesłuchują uczestników odwróconych do nich tyłem. Jeśli występ im się podoba, obracają fotele frontem do występującego.

W piątek (5.03) przedstawiciel powiatu wadowickiego, Szymon Nikiel z Roczyn (gmina Andrychów) zwrócił uwagę dwójki trenerów – Dawida Kwiatkowskiego i Cleo. Szymon zdecydował, że jego trenerem zostanie Dawid Kwiatkowski. Szymona zobaczymy w kolejnych odcinkach "The Voice Kids 4".

Szymon Nikiel jest uczniem klasy VI B w Zespole Szkół Samorządowych w Roczynach. W wolnym czasie rozwija swój talent wokalny, uczęszczając na profesjonalne lekcje śpiewu. Uczy się też w klasie fortepianu Państwowej Szkoły Muzycznej w Wadowicach. Młodzieniec  jest również zdolnym kucharzem, który w domu specjalizuje się w przyrządzaniu pizzy.

Zobaczcie, jak zaśpiewał Szymon:

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 Ps.Niemen 2021-03-09 07:25
Brawo Szymon tak trzymać powodzenia dużo zdrowia.
Cytować
0 #2 Mirka 2021-03-18 18:29
Pięknie:) Trzymam kciuki. Powodzenia
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.