Śliczna kotka w wieku około 6-8 tygodni szuka nowego domu i odpowiedzialnego, kochającego właściciel
Kotka szuka domu. Pomożecie?

Śliczna kotka w wieku około 6-8 tygodni szuka nowego domu i odpowiedzialnego, kochającego właściciela. Pomożecie?

Mamy fantastycznych i oddanych czytelników, na których w takich przypadkach zawsze możemy liczyć. Dlatego też wszystkie zwierzaki, o których ostatnio pisaliśmy na portalu, znalazły już nowe domy, bądź odnaleźli się ich właściciele. Bardzo nas to cieszy. Niestety ciągle jednak na naszych ulicach znajdowane są zagubione lub porzucone psy czy koty, które potrzebują pomocy...

Jak poinformowała nas Anna Żmija z Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Wadowicach, kotka w wieku około 6-8 tygodni, która  została znaleziona przez jednego z mieszkańców potrzebuje pomocy.  Maluch jest teraz pod opieką weterynarza, gdzie został przebadany i odrobaczony. Jak podrośnie zostanie wysterylizowany.

Jeśli jest ktoś gotowy do przygarnięcia zwierzaka, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 33 873 18 11, wewnętrzny 212, 122 lub telefon komórkowy 606 319 789 (Straż Miejska).

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.