Blokowanie przejazdu, unikanie płacenia na płatnym parkingu, "porzucenia", parkowanie na chodnikach, na
Mistrzowie Parkowania 63

Blokowanie przejazdu, unikanie płacenia na płatnym parkingu, "porzucenia", parkowanie na chodnikach, na zieleńcach. Zapraszamy na kolejną porcję zdjęć "Mistrzów parkowania".

To dosyć popularna w mediach forma zwrócenia uwagi na problem nieprawidłowo parkujących kierowców. Od ostatniego razu znowu nazbierało nam się spora ilość zdjęć kolejnych "mistrzów kierownicy" nadesłanych przez naszych czytelników. Tym razem "mistrzowie" blokujący przejazdy na ulicach, unikający płacenia na płatnym parkingu, "porzucenia", parkowania na chodnikach i na zieleńcach.

Osiedle Kopernika i parking dla mieszkańców bloku nr 16: kierowca jeepa w nosie ma zieleń. Najważniejsze, że udało się zaparkować. Co tam trawnik i jego ładny wygląd...  Nadesłał Jacek.

 

Ulica Sienkiewicza. Przyblokowany przez kilkadziesiąt minut chodnik, wyjazd i część ulicy. No ale kto by się tam przejmował innymi, jak towar trzeba wyładować...  Nadesłał Marek.

 

Fantazyjnie porzucony pojazd na chodniku ulicy Lwowskiej... Kto by się tam przejmował pieszymi na chodniku, skrzyżowaniem, czy widocznością przy wyjeździe na ruchliwą ulicę... Nadesłał Jarek.

 

Mistrz z opla corsy zablokował przejazd na parkingu na Placu Kościuszki w Wadowicach... Nadesłał Przemek.

 

Ulica Wojska Polskiego,  parking przed Biedronką i porzucona (bo parkowaniem ciężko to nazwać...) skoda. Miejsc parkingowych było pod dostatkiem, bo ale przecież tak było szybciej i bliżej... Nadesłał Marcin.

 

A tu mamy mistrza parkowania, który postanowił zaoszczędzić na parkowaniu na Placu Kościuszki w Wadowicach. Sytuację opisuje autor zdjęcia Sebastian, który podesłał zdjęcie auta cwaniaczka do nas: "Dość dziwne sytuacje mają miejsce na dużym parkingu na placu Kościuszki. Tzn. co któryś dzień zauważam kierowce samochodu suzuki, który w bezczelny sposób wjeżdża na parking nie przez "bramki" lecz jak gdyby nigdy nic po krawężniku. I w ten sposób "okrada" właściciela owego parkingu".

 

Ulica Trybunalska w Wadowicach. Kto by się tam przejmował, że inni kierowcy chcą przejechać, ważne, że my stoimy... Nadesłał Tomek.

 


A to reszta naszej sporej już kolekcji:

Widzisz nieprawidłowo zaparkowany samochód? Zrób zdjęcie i wyślij do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (podaj markę pojazdu, lokalizację i kiedy doszło do parkowania).

Zobacz poprzednich Mistrzów parkowania

(MG)
(zdjęcia: Jacek, Marek, Jarek, Przemek, Marcin, Sebastian, Tomek.)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 RYBA 2019-09-10 10:55
Powinny być wysokie kary to się ludzi nauczy i bedom jeździć na rowerze i komunikacjom miejskom.
Cytować
+4 #2 Mateo 2019-09-10 12:25
Ten Jeep to nie przypadkiem pewnego lokalnego "mistrza pióra"?
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.