Gmina Spytkowice niedawno zainwestowała w kamery mobilne, wykrywające osoby, które nielegalnie wyrzuca
Rowerzysta wyrzucił śmieci w krzaki. Miał pecha, nagrała go kamera

Gmina Spytkowice niedawno zainwestowała w kamery mobilne, wykrywające osoby, które nielegalnie wyrzucają śmieci. Jak się okazuje, system się przydaje. Oko kamery nagrało jednego z mieszkańców, który podjechał rowerem i bezczelnie wyrzucił siatkę z opadami w krzaki.

Gmina Spytkowice zainwestowała w system  mobilnych kamer wykrywających osoby nielegalnie wyrzucające śmieci. Jak się okazuje, rzecz jest przydatna, bo są już pierwsze efekty jej działania.

Jeden z naszych Mieszkańców zrobił sobie"wycieczkę" w rejon ulicy Wzory w Spytkowicach...Niestety "wycieczka" nie miała celu rekreacyjno-wypoczynkowego, tylko wiązała się z nielegalnym wyrzuceniem śmieci do zagajnika...Brak słów moi kochani!!!😞😞😞Przez kilka lat tłumaczyliśmy i prosiliśmy o niewyrzucanie odpadów "gdzie popadnie"... Niestety, jest niewielka grupa ludzi, którzy nie rozumieją, że czyste środowisko, to bogactwo nas wszystkich! I w tym celu zakupione zostały kamery, które będą dokumentowały takie karygodne zachowanie! – poinformował na swoim Facebooku wójt gminy Spytkowice Mariusz Krystian.

Śmieciarz, który podjechał na rowerze i bezczelnie wyrzucił siatkę ze śmieciami  w krzaki zostanie ukarany mandatem. Włodarz ma nadzieję, że takie zachowanie będzie przestrogą dla innych śmiecących.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+5 #1 Mieszkanka Gminy 2019-07-10 20:13
W okolicach mostów, mosteczkow też nagminnie są zaśmiecane tereny.Na poboczach rzek aż się roi od szkła. ☹️
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.