Judyta Kosek z Andrychowa to kolejna osoba, która podarowała swoje włosy fundacji Rak'n'Roll, wspieraj
Piękny gest! Judyta ścięła włosy, żeby pomóc chorej osobie

Judyta Kosek z Andrychowa to kolejna osoba, która podarowała swoje włosy fundacji Rak'n'Roll, wspierając tym samym akcję Daj Włos. Może ktoś z Was też się zdecyduje?

Obecnie w Polsce peruki  z naturalnych włosów są tylko częściowo refundowane, a dopłata do nich jest bardzo wysoka. W odpowiedzi na tą sytuację ruszyła akcja "Daj Włos!" Fundacji Rak'n 'Roll , która zmienia schematy myślenia o chorobie nowotworowej i działa na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka. Fundacja powstała z inicjatywy Magdy Prokopowicz, która po swoich doświadczeniach z chorobą onkologiczną chciała pomóc innym w podobnej sytuacji. Od samego początku celem było stworzenie nowej jakości w  sposobie mówienia o raku w przestrzeni publicznej. Przełamywanie tabu związanego z podejściem do raka w Polsce, zarażanie pozytywną energią.

Włosy może oddać każdy kto ma minimum 25 cm włosów do ścięcia i zmieniając swój wygląd chce zrobić coś dobrego dla innych.
 
Judyta z Andrychowa już po raz drugi postanowiła oddać swoje włosy na ten szczytny cel. Najpierw w pierwszej, a teraz w trzeciej klasie. Może ktoś też się zdecyduje? Warto popytać  u znajomych fryzjerów, sporo z nich współpracuje z fundacją  Rak'n'Roll i wesprzeć kogoś w chorobie.
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.