W niedzielę (02.06) o godzinie 14.30 na placu przed Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Tomicach przy ulic
Dzień Dziecka w Tomicach  pod hasłem „Postaw na Rodzinę”

W niedzielę (02.06) o godzinie 14.30 na placu przed Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Tomicach przy ulicy Dworskiej 9 (byłe gimnazjum) odbędzie się Dzień Dziecka, organizowany przez Ośrodek Kultury Gminy Tomice, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej przy współpracy z innymi organizacjami funkcjonującymi na terenie Tomic.

Na dzieci czeka wiele atrakcji – dmuchańce, kącik plastyczny, zabawy animacyjne, malowanie twarzy, balonowe zoo, bańki mydlane czy jazda konna. Szczudlarze rozdadzą drobne prezenty i gadżety.  Studio Pasoa poprowadzi zajęcia Zumba Kids. Spalone kalorie dzieci uzupełnią w Słodkim Bufecie, gdzie otrzymają watę cukrową, galaretki  i soki. Stacjonować też będzie bufet płatny z kawą, herbatą, lodami i goframi.

W mobilnym laboratorium edukacyjno – badawczym OZE BUS dzieci i ich rodzice zapoznają się z funkcjonowaniem różnych urządzeń (kolektory, pompy ciepła, turbiny i inne).

Przy stoiskach ZUS i Ekodoradcy gminy Tomice oprócz zasięgnięcia informacji, można będzie zdobyć gadżety i nagrody za rozwiązanie krzyżówki.

Atrakcji dopełnią: Rodzinny Tor Przeszkód przeprowadzony w czterech kategoriach wiekowych, dla dzieci mieszczących się w przedziale 3-12 lat oraz Bieg „O czyste powietrze” – dla chłopców i dziewczynek w wieku 3-9 lat, podzielonych na sześć kategorii.

(LG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.