Jeszcze niedawno był tu plac budowy, teraz jest przyjemnie i kolorowo: w Radoczy, na powstającym centru
Drukuj
Radoczańskie centrum rekreacyjne nabrało kolorów. Wkrótce otwarcie

Jeszcze niedawno był tu plac budowy, teraz jest przyjemnie i kolorowo: w Radoczy, na powstającym centrum rekreacyjnym zainstalowano  elementy małej architektury - placu zabaw, siłowni zewnętrznej i widowni. Wkrótce otwarcie.

Kilka ostatnich dni wystarczyło, by powstające w Radoczy centrum rekreacyjne zaczęło działać na wyobraźnię mieszkańców tego sołectwa. Zaczęły się bowiem prace związane z instalacją elementów małej architektury tj. placu zabaw, siłowni zewnętrznej i widowni. Mimo nie najlepszej pogody, odbywają się one zgodnie z harmonogramem.

Jak informują urzędnicy, szybki postęp prac pozwoli na ich zakończenie w terminie i oddanie do użytku centrum  jeszcze przed wakacjami, na co najbardziej wyczekują najmłodsi mieszkańcy miejscowości  i sąsiednich sołectw.

Operacja „Budowa nowego centrum rekreacyjnego w Radoczy” została dofinansowana w wysokości 299 977,00 złotych w ramach działania 4.2 „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” w ramach Priorytetu 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym „Rybactwo i Morze”.

 

 

(LG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Rozmaitości:

Syf na dnie Jeziora Mucharskiego. Jest odpowiedź Wód Polskich

Trwa kiermasz i licytacje. Środki przeznaczone będą na operację dzielnej Wiktorii

"To nie zbiornik, to zagnojone bajoro". Mieszkańcom okolic Jeziora Mucharskiego puszczają nerwy

Mistrzowie Parkowania 61

Bezpłatne profilaktyczne badania mammograficzne w ZZOZ w Wadowicach