Fantazyjne porzucenia, zastawianie chodników, parkowanie na trawnikach, wyjazdach z parkingów, drogach
Drukuj
Mistrzowie parkowania 60

Fantazyjne porzucenia, zastawianie chodników, parkowanie na trawnikach, wyjazdach z parkingów, drogach pożarowych.  Zapraszamy na kolejną porcję zdjęć "Mistrzów parkowania".

To dosyć popularna w mediach forma zwrócenia uwagi na problem nieprawidłowo parkujących kierowców. Od ostatniego razu znowu nazbierało nam się spora ilość zdjęć kolejnych "mistrzów kierownicy" nadesłanych przez naszych czytelników. Tym razem spora porcja "mistrzów" fantazyjnie porzucających swoje pojazdy, zastawiających chodniki, parkujących na trawnikach, wyjazdach z parkingów,

Budynek Tauronu na ulicy Wojska Polskiego w Wadowicach i opel. Kto by się tam przejmował droga pożarową i dostępem do niej... Podesłał Arek.

 

Parking na Placu Kościuszki w Wadowicach. Kierowca z audi kompletnie zablokował przejazd i wyjazd z tego miejsca... Podesłał Arek.

 

Parking na górnej części Osiedla Pod Skarpą w Wadowicach i fantazyjnie zaparkowany mercedes. Po co przejmować się chodnikiem, pieszymi i innymi parkującymi? Podesłał Tomasz.

 

 

Parking na dolnej części Osiedla Pod Skarpą w Wadowicach i porzucone (bo ciężko to nazwać parkowaniem...) mitsubishi. Po co przejmować się chodnikiem, pieszymi i innymi parkującymi? Podesłał Mateusz K.

 

Ulica Mickiewicza w Wadowicach. Co tam chodnik i znak zakazu... Podesłał Janusz S.

 

Ulica Kochanowskiego w Wadowicach. A co tam, że trawnik, a co tam piesi i chodnik. Ważne, że udało się zaparkować swojego opla i mazdę. Podesłał Przemek.

 

 

Dostawczak pod jednym z wadowickim sklepów. Kto by się tam przejmował chodnikami i tymi wrednymi pieszymi chodzącymi po nich... Podesłał Przemek.

 

Parking pod TBS na ulic Batorego w Wadowicach. Fajnie, że kierowcy tego busa udało się znaleźć miejsce do parkowania. Szkoda, że kosztem pieszych... Podesłał Mateusz.

 


A to reszta naszej sporej już kolekcji:

Fantazyjnie zaparkowany fiat panda pod wadowickim sądem na ulicy Żwirki Wigury. Podesłał K.

 


A to reszta naszej sporej już kolekcji:

Widzisz nieprawidłowo zaparkowany samochód? Zrób zdjęcie i wyślij do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (podaj markę pojazdu, lokalizację i kiedy doszło do parkowania).

Zobacz poprzednich Mistrzów parkowania

(MG)
(zdjęcia: Arek, Tomasz, Mateusz K., Janusz S., Przemek, Mateusz, K.)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Rozmaitości:

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie...

Gabrysia z Kalwarii wystąpi w Szansie na Sukces. Powalczy o dziecięcą Eurowizję.

Bank rozwiązał problem ze swoim kontrowersyjnym andrychowskim bankomatem

Mistrzowie Parkowania 63

Siostra Adamina skończyła właśnie 105 lat. To najstarsza mieszkanka gminy Wadowice