Fantazyjne porzucenia, zastawianie chodników, parkowanie na trawnikach, wyjazdach z parkingów, drogach
Mistrzowie parkowania 60

Fantazyjne porzucenia, zastawianie chodników, parkowanie na trawnikach, wyjazdach z parkingów, drogach pożarowych.  Zapraszamy na kolejną porcję zdjęć "Mistrzów parkowania".

To dosyć popularna w mediach forma zwrócenia uwagi na problem nieprawidłowo parkujących kierowców. Od ostatniego razu znowu nazbierało nam się spora ilość zdjęć kolejnych "mistrzów kierownicy" nadesłanych przez naszych czytelników. Tym razem spora porcja "mistrzów" fantazyjnie porzucających swoje pojazdy, zastawiających chodniki, parkujących na trawnikach, wyjazdach z parkingów,

Budynek Tauronu na ulicy Wojska Polskiego w Wadowicach i opel. Kto by się tam przejmował droga pożarową i dostępem do niej... Podesłał Arek.

 

Parking na Placu Kościuszki w Wadowicach. Kierowca z audi kompletnie zablokował przejazd i wyjazd z tego miejsca... Podesłał Arek.

 

Parking na górnej części Osiedla Pod Skarpą w Wadowicach i fantazyjnie zaparkowany mercedes. Po co przejmować się chodnikiem, pieszymi i innymi parkującymi? Podesłał Tomasz.

 

 

Parking na dolnej części Osiedla Pod Skarpą w Wadowicach i porzucone (bo ciężko to nazwać parkowaniem...) mitsubishi. Po co przejmować się chodnikiem, pieszymi i innymi parkującymi? Podesłał Mateusz K.

 

Ulica Mickiewicza w Wadowicach. Co tam chodnik i znak zakazu... Podesłał Janusz S.

 

Ulica Kochanowskiego w Wadowicach. A co tam, że trawnik, a co tam piesi i chodnik. Ważne, że udało się zaparkować swojego opla i mazdę. Podesłał Przemek.

 

 

Dostawczak pod jednym z wadowickim sklepów. Kto by się tam przejmował chodnikami i tymi wrednymi pieszymi chodzącymi po nich... Podesłał Przemek.

 

Parking pod TBS na ulic Batorego w Wadowicach. Fajnie, że kierowcy tego busa udało się znaleźć miejsce do parkowania. Szkoda, że kosztem pieszych... Podesłał Mateusz.

 


A to reszta naszej sporej już kolekcji:

Fantazyjnie zaparkowany fiat panda pod wadowickim sądem na ulicy Żwirki Wigury. Podesłał K.

 


A to reszta naszej sporej już kolekcji:

Widzisz nieprawidłowo zaparkowany samochód? Zrób zdjęcie i wyślij do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (podaj markę pojazdu, lokalizację i kiedy doszło do parkowania).

Zobacz poprzednich Mistrzów parkowania

(MG)
(zdjęcia: Arek, Tomasz, Mateusz K., Janusz S., Przemek, Mateusz, K.)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+3 #1 M. 2019-05-07 12:46
W przypadku blokowania miejsca dla niepełnosprawny ch policja powinna złożyć blokadę i karać!!!
Cytować
-4 #2 Karol 2019-05-07 12:49
Przecież parkowanie co najmniej połowy z tych samochodów nie powinno miec dla kogoś znaczenia. Co komuś szkodzi, że samochód stoi na np połowie szerokości chodnika, czyżby w Wadowicach panowała aż taka otyłość? Jeszcze byłbym w stanie zrozumieć ten artykuł, ale gdzie w Wadowicach? Tych Wadowicach co nie zaskoczy nawet na płatnych parkingach nie zaskoczy nie ma wolnego miejsca???
Cytować
+2 #3 Adammo 2019-05-07 13:18
Koł zusu parkują pracownicy tegorz na trawce i nikt nigdy im nie zwrucił uwagi. Co to święte. Krowy ?
Cytować
+2 #4 sqrt123 2019-05-07 19:58
Cytuję Karol:
Co komuś szkodzi, że samochód stoi na np połowie szerokości chodnika

Chodnik nie służy do parkowania, tylko do chodzenia.
Cytować
+2 #5 Zenek 2019-05-07 20:13
Ten niebieski nikogo nie zastawia i parkuje prawidłowo. Przyjdź kolego popatrz czemu tak parkują pod sądem, bo ktoś wymyślił skosy, przez które mniej samochodów się mieściło. Zdjęcie skraca perspektywę i wprowadza w bład
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.