Sympatyczny piesek, znaleziony na ulicy Młyńskiej w Wadowicach szuka właściciela albo kogoś, kto prz
Psiak znaleziony na ulicy Młyńskiej potrzebuje pomocy

Sympatyczny piesek, znaleziony na ulicy Młyńskiej w Wadowicach szuka właściciela albo kogoś, kto przygarnie go do nowego domu. Pomożecie?

Mamy fantastycznych i oddanych czytelników, na których w takich przypadkach zawsze możemy liczyć. Dlatego też wszystkie psy, o których ostatnio pisaliśmy na portalu, znalazły już nowe domy, bądź odnaleźli się ich właściciele. Ciągle niestety jednak na naszych ulicach znajdowane są zagubione lub porzucone zwierzaki, które potrzebują pomocy...

Jak poinformowała nas Anna Żmija z Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Wadowicach, kilka dni temu na ulicy Młyńskiej w Wadowicach znaleziono pieska. Zwierzak jest  mały, ma około 6-7 lat, umaszczenie biało-czarne. Czworonóg ma obrożę, jest bardzo spokojny i przyjazny. Najprawdopodobniej komuś się zagubił.

Jeśli ktoś mógłby pomóc odnaleźć właścicieli, lub chciałby adoptować psiaka, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 33 873 18 11, wewnętrzny 212, 122 lub telefon komórkowy 606 319 789 (Straż Miejska).


(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+3 #1 mi 2018-05-10 13:02
potwierdzam: ci, którzy przygarniają takie zwierzaki to ludzie o złotych sercach. Ale szacunek też dla Redakcji portalu, że informuje o bezdomnych, porzuconych lub zagubionych zwierzętach. Dzięki temu wielu z nich oszczędzony jest los fatalnego pobytu w schronisku.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.