Paweł Krasa, jeden z dwóch do tej pory zadeklarowanych kandydatów na fotel burmistrza Wadowic w nadcho
Paweł Krasa, kandydat na fotel burmistrza Wadowic, przedstawił swój program

Paweł Krasa, jeden z dwóch do tej pory zadeklarowanych kandydatów na fotel burmistrza Wadowic w nadchodzących wyborach samorządowych zaprezentował swój program.

W środę (28.02) Paweł Krasa z KWW Wspólnota Samorządowa, kandydat na fotel burmistrza Wadowic, który powalczy z Bartoszem Kalińskim o to stanowisko w kwietniowych wyborach samorządowych, przedstawił swój program, składający się z 23 punktów. Oto one:

 1. Reorganizacja ruchu drogowego w mieście – konieczna, w celu poprawy płynności ruchu oraz zapewnienia bezpieczeństwa na drogach.
 2. Budowa mostu na rzece „Skawa” oraz miejskich dróg obwodowych w celu poprawy przepływu ruchu i redukcji korków w centrum miasta.
 3. Powołanie Gminnej Spółki Komunikacyjnej. Planuję utworzyć skuteczną jednostkę, która zajmować się będzie tematem komunikacji na obszarze całej gminy! Przekazanie wszystkich działań w zakresie komunikacji lokalnej do jednej jednostki będzie najskuteczniejszym z możliwych rozwiązań problemów transportowych! Działania Spółki obejmą również współpracę z gminami ościennymi, starostwem tak, aby poprzez dobrą współpracę wprowadzić skuteczny dojazd dla mieszkańców na terenie regionu.
 4. Rozwój infrastruktury w terenach wiejskich. Działania w zakresie planowania i budowy sieci wodociągów, kanalizacji, dróg lokalnych, chodników, oświetlenia dróg, skrzyżowań i przejść dla pieszych oraz miejsc przyjaznych mieszkańcom, dzieciom i młodzieży, jak również wspierających osoby ze szczególnymi potrzebami.
 5. Aktywne poszukiwanie obszarów z potencjałem rozwojowym – zarówno w rozumieniu terenów inwestycyjnych, jak i identyfikacji nowych kierunków lokalnego rozwoju. Rozbudowa dróg i infrastruktury technicznej wspierającej rozwój gospodarczy.
 6. Powołanie Zespołu do spraw Rozwoju Miasta i Gminy. Planuję stworzyć zespół fachowców, który będzie wspierał przedsiębiorców lokalnych w procesie rozwoju działalności, w tym w uzyskiwaniu niezbędnych dokumentów, jak również tworzył nowe, przyjazne stronom procedury współpracy, zachęcał do prowadzenia działalności gospodarczej na terenach wiejskich.
 7. Wsparcie lokalnych inicjatyw rozwojowych w zakresie wykorzystania zasobów lokalnych, w tym turystyki, rekreacji, lokalnej produkcji ukierunkowanej na odbiorców spoza gminy, co pozwoli na wzrost przychodów mieszkańców, przedsiębiorców, tym samym wpływy podatków lokalnych.
 8. Projekt i realizacja nowego placu targowego w Wadowicach. Opracowanie planów oraz realizacja projektu budowy nowego, funkcjonalnego i atrakcyjnego placu targowego, który będzie sprzyjał rozwojowi lokalnego rynku oraz promocji lokalnych produktów i usług.
 9. Wprowadzenie gminnego budżetu obywatelskiego. Sami mieszkańcy zdecydują na co mamy przeznaczyć część środków.
 10. Wyznaczenie nowych terenów pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną. Przewiduję wyznaczenie takich terenów na terenie całej gminy. Te inwestycje stworzą oparte na rynkowych i konkurencyjnych warunkach perspektywy lokalowe dla wszystkich mieszkańców, otworzą przed nami nowe możliwości rozwoju.
 11. Mieszkalnictwo komunalne. Budowa mieszkań komunalnych dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji mieszkaniowej, pozwalających na zapewnienie godnych warunków lokalowych dla potrzebujących.
 12. Zrównoważona ochrona środowiska w gminie, w tym działania na rzecz poprawy jakości powietrza, utworzenie gminnego programu dotacji na odnawialne źródła energii, termomodernizację budynków i wymianę starych kotłów na nowe, ekologiczne. Zdecydowany rozwój programu wsparcia finansowego dla mieszkańców którzy chcą inwestować w odnawialne źródła energii oraz wymianę starych, nie ekologicznych kotłów na nowe, bardziej efektywne i ekologiczne rozwiązania grzewcze.
 13. Uporządkowanie przestrzeni publicznej. Wprowadzenie uchwały krajobrazowej dla centrum miasta.
 14. Rozwój gminnej infrastruktury sportowej i rekreacyjnej, utworzenie Gminnego Funduszu Remontowego dla Obiektów Sportowych. W celu zaspokojenia potrzeb mieszkańców i promowania aktywnego trybu życia konieczne będzie kompleksowe działanie w tym temacie obejmujące zarówno tworzenie nowych, jak i skuteczną modernizację istniejącej infrastruktury sportowej i rekreacyjnej.
 1. Budowa nowego Centrum Kultury. Rozpoczęcie działań mających na celu stworzenie nowego, nowoczesnego centrum kultury, które będzie miejscem spotkań, wydarzeń kulturalnych, edukacyjnych i artystycznych dla wszystkich mieszkańców, w tym osób o szczególnych potrzebach.
 2. Wsparcie miejsc zabytkowych i ważnych dla lokalnej społeczności, szczególnie na terenach wiejskich. Działania zmierzające do reaktywacji, modernizacji lub aktywizacji miejsc zapomnianych lub wymagających wsparcia, takich jak: budynki, obiekty architektoniczne, szlaki itp.
 3. Wsparcie Młodych Rodzin! Absolutnie niezbędne są działania wspomagające młodych rodziców, w tym nowe żłobki gminne, miejsca aktywności rodzinnej, ułatwienia w transporcie i dostępie do edukacji dla dzieci o szczególnych potrzebach.
 4. Aktywizacja Dzieci i Młodzieży. Dostosowanie do zmieniającej się rzeczywistości oferty kursów, warsztatów, działań rozwojowych, utworzenie miejsc spotkań, budowa małej architektury, infrastruktury sportowej i rekreacyjnej.
 5. Rozwój aktywności senioralnej. Działania zmierzające do zwiększenia dostępności usług dla seniorów zarówno w rozumieniu większej liczby uczestników, jak i dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami; ukierunkowanie części rodzajów aktywności do seniorów pozostających w domach, jak i osób samotnych, czy też mieszkających na terenach wiejskich. Rozwój miejsc aktywności senioralnej będących miejscem spotkań, integracji społecznej oraz oferujących szeroki wachlarz zajęć i aktywności dostosowanych do zainteresowań i możliwości seniorów. Wprowadzenie programu transportowego dla seniorów, umożliwiającego łatwy dostęp do usług medycznych, kulturalnych i społecznych oraz integrację z życiem społeczności lokalnej.
 6. Działania przyjazne zwierzętom. Planuję zrealizować inicjatywy wychodzące naprzeciw potrzebom opiekunów zwierząt, jak również prowadzić realną i konsekwentną walkę z bezdomnością zwierząt.
 7. Współpraca z władzami regionalnymi i krajowymi. Strategiczny rozwój obszaru w kontekście całego regionu.
 8. Umiejętne pozyskanie funduszy zewnętrznych. Rozwój inicjatyw lokalnych, infrastruktury oraz przedsiębiorczości na terenie całej gminy.
 9. Budowanie współpracy wokół inicjatyw lokalnych. Wsparcie organizacji pozarządowych, działań rozwojowych, budowania partnerstw lokalnych.

 

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+11 #1 Młody 2024-02-28 20:51
Nihil novi !
Cytować
+26 #2 Czarek 2024-02-28 21:01
Program pisany na kolanie, zero konkretów. Mojego głosu na pewno nie dostanie
Cytować
-10 #3 Marta 2024-02-28 21:06
Brawo i do przodu!
Cytować
-6 #4 Piotr22 2024-02-28 21:12
Cytuję Czarek:
Program pisany na kolanie, zero konkretów. Mojego głosu na pewno nie dostanie


Pewnie, lepiej na PiS oddać co?
Wystarczy włączyć cokolwiek w tv lub radio by zobaczyć co te lemury z pis robiły przez 8 lat, ile nakradki, jak oszukali społeczeństwo.
Niestety albo stety ale Kaliński startując z list PiS wpisuje się w tą narracje. Jest wspołodpowiedzi alny za wszelkie zło wobec sędziów, osób prywatnych, przedsuebiorciw w tym rolników a przede wszystkim za lincz prawny kobiet jaki odbył się. Teraz umierając szpitalach właśnie dzięki PiS.
Pamiętaj o tym przy oddawaniu głosu.
Cytować
+10 #5 Waldek 2024-02-28 21:17
Mnie przekonuje! Paweł masz mój głos nie daj się hejterom
kalinskiego, pełno ich tu już czują że przegrają.
Cytować
+13 #6 Monia 2024-02-28 21:22
Jeśli się ma inne poglądy to od razu trzeba być hejterem Kalińskiego? Każdy ma prawo do własnej oceny każdego kandydata. Jednych Paweł przekonuje innych nie.
Cytować
+11 #7 berek 2024-02-28 21:44
To słynny „avatar”?
Cytować
+3 #8 SEBASTIAN 2024-02-28 21:44
Mam mój głos. Most miedzy ul Legionów a Zaskawiem jest niezbędnym do poprawy ruchu drogowego w mieście.
Cytować
+16 #9 ŻENADA 2024-02-28 22:03
Tekst na miarę lotu balonem.Gdyby dorzucił metro i budowę opery to bym to kupił
Cytować
-26 #10 najlepszy 2024-02-28 22:05
Najlepszym kandydatem na burmistrza to byłby ten Krzysztof Caban! Miałby mój głos!
Cytować
+6 #11 Oculus 2024-02-28 22:08
Papier wszystko przyjmie i tyczy się to wszelakich obietnic wyborczych niezależnie od strony sceny politycznej.
Cytować
-2 #12 JBB 2024-02-28 22:14
Najważniejsze by dotrzeć do elektoratu Kalińskiego. Lokalne media to za mało.
Cytować
0 #13 Koala 2024-02-28 22:14
Pytanie do Kalińskiego -wstydzisz się tego ,że wywodzisz się z PiS? Gdzie te powiązania widać na banerach wyborczych?
Cytować
-12 #14 Lola 2024-02-28 22:55
Brawo!
Cytować
+9 #15 SPRZECIW Mieszkańca 2024-02-28 23:06
------- !!! ZOBACZCIE JAK PAN PAWEŁ KRASA SKOPIOWAŁ 1:1 POMYSŁ PANA BARTOSZA KALIŃSKIEGO !!! -------

Ten człowiek to TOTALNA LIPA i oto przykład:

W swoim programie Paweł Krasa pisze:
"15. Budowa nowego Centrum Kultury."

Przecież to pomysł zerżnięty od Pana Bartosza Kalińskiego który przedstawił ten pomysł 8 lutego w wideo w którym zapowiedział start:

i przewijamy do 32:10:
https://www.facebook.com/KalinskiBartek/videos/1399237174058724?locale=pl_PL

------- !!! ZOBACZCIE JAK PAN PAWEŁ KRASA SKOPIOWAŁ 1:1 POMYSŁ PANA BARTOSZA KALIŃSKIEGO !!! -------
Cytować
+14 #16 wyborca 2024-02-28 23:10
Paweł „AVATAR” Krasa - sorry, ale takim zamydlaniem oczu i działaniem pod sterami M.K. nic nie osiągniesz
Cytować
+8 #17 Jest moc 2024-02-28 23:18
Cytuję wyborca:
Paweł „AVATAR” Krasa - sorry, ale takim zamydlaniem oczu i działaniem pod sterami M.K. nic nie osiągniesz

To Avatr z kserokopiarką :D :D :D pomysł z Centrum Kultury całkowicie skopiował od Kalińskiego hahahahahah i to ma być człowiek z wizją na Wadowice co nie potrafi nawet własnej rzeczy wymyśleć tylko musi brać czyjeś pomysły :D widać szkoła klinaszenki wiecznie żywa
Cytować
+33 #18 Seba musisz wiedzieć 2024-02-28 23:24
Cytuję SEBASTIAN:
Mam mój głos. Most miedzy ul Legionów a Zaskawiem jest niezbędnym do poprawy ruchu drogowego w mieście.


To teren wysypiska więc:
Nie zapomnij doliczyć 120 mln zł za rekultywację terenu + koszty wywozu tysięcy ton tam ze składowanych byś mógł coś tam budować !

Ale bajki się fajnie obiecuje bo to nic nie kosztuje :D
Cytować
-14 #19 Joanna 2024-02-28 23:27
Fajny gość, program spoko. Pisowskiemu Kalińskiemu kasa już nie popłynie bo PiS teraz to wstyd. Stawiam na Krasę. Wadowice już trochę wstydzą się za PiS i to kościółków średniowiecze
Cytować
-11 #20 a 2024-02-28 23:30
Cytuję ŻENADA:
Tekst na miarę lotu balonem.Gdyby dorzucił metro i budowę opery to bym to kupił

ja chętnie kupię jakikolwiek teren w mieście za 1% wartości...
Cytować
+20 #21 Wadowiczanin 2024-02-28 23:31
Cytuję Joanna:
Fajny gość, program spoko. Pisowskiemu Kalińskiemu kasa już nie popłynie bo PiS teraz to wstyd. Stawiam na Krasę. Wadowice już trochę wstydzą się za PiS i to kościółków średniowiecze


Fajny gość nie musi kopiować cudzych pomysłów tylko tworzy własne, a ten gość skopiował pomysł obecnego burmistrza i prezentuje tu jako własny, co jest KPINĄ !

Nie prawda nie wstydzimy się
Cytować
+1 #22 Dziady 2024-02-28 23:45
Trole Kalińskiego w natarciu;-) język PISowców się nigdy nie zmieni. Najbardziej irytujące jest to że Kaliński wykorzystuje pracowników urzędu do uprawiania swojej propagandy wyborczej za nasze publiczne pieniądze. Są to ludzie z wydziału promocji UM w Wadowicach pod kierownictwem p.Małgorzaty. Ludzie dla władzy i pieniędzy zrobią wszystko.
Cytować
-12 #23 Do ludzi Gochy! 2024-02-28 23:55
Cytuję SPRZECIW Mieszkańca:
------- !!! ZOBACZCIE JAK PAN PAWEŁ KRASA SKOPIOWAŁ 1:1 POMYSŁ PANA BARTOSZA KALIŃSKIEGO !!! -------

Ten człowiek to TOTALNA LIPA i oto przykład:

W swoim programie Paweł Krasa pisze:
"15. Budowa nowego Centrum Kultury."

Przecież to pomysł zerżnięty od Pana Bartosza Kalińskiego który przedstawił ten pomysł 8 lutego w wideo w którym zapowiedział start:

i przewijamy do 32:10:
https://www.facebook.com/KalinskiBartek/videos/1399237174058724?locale=pl_PL

------- !!! ZOBACZCIE JAK PAN PAWEŁ KRASA SKOPIOWAŁ 1:1 POMYSŁ PANA BARTOSZA KALIŃSKIEGO !!! -------

Tępy pajacu opłacony przez Kalińskiego!! Ludzie pracują w tym starym budynku od kilkudziesięciu lat i domagają się remontu lub nowej placówki od dawna!! A ty dostałeś zlecenie na hejt i tylko to potrafisz. Twój pryncypał przez pięć lat nic nie poczynił a teraz próbuje mydlić oczy mieszkańcom.
Cytować
+16 #24 Realista 2024-02-28 23:56
Cytuję Dziady:
Trole Kalińskiego w natarciu;-) język PISowców się nigdy nie zmieni. Najbardziej irytujące jest to że Kaliński wykorzystuje pracowników urzędu do uprawiania swojej propagandy wyborczej za nasze publiczne pieniądze. Są to ludzie z wydziału promocji UM w Wadowicach pod kierownictwem p.Małgorzaty. Ludzie dla władzy i pieniędzy zrobią wszystko.

Nie trzeba być PiSowcem by widzieć że ten kandydat się nie nadaje ponieważ:
- przy propozycji mostu pomija fakt rekultywacji terenu który kosztuje astronomiczna kwotę 120 mln zł + koszt wywozu tego co tam było składowane
- kopiuje pomysły innych kandydatów co jest bardzo, bardzo słabe
- podczas ogłoszenia swojego startu nie przedstawił programu tyle teraz na siłę rzucił jakieś ochłapy
Cytować
-10 #25 Koala 2024-02-29 07:00
Ależ tutaj wysyp troli Kalińskiego!
Nic wam to nie da-smierdzicie PiS na odległość.
Cytować
-3 #26 Porada 2024-02-29 07:06
Każdy kandydat, jeżeli chce rozwoju Wadowic, to powinien popierać obecnego burmistrza Bartosza Kalińskiego który jest dobrym gospodarzem i dba o ludzi
Cytować
+13 #27 Manek 2024-02-29 07:10
Kiedyś juz się nabrałem na klina teraz już tego nie zrobię!!
Cytować
-3 #28 Oculus 2024-02-29 07:33
Bardzo daleko mi do PiSu i innych partii głównego ścieku, ale jak czyta się tu że to opłacani pisowcy mają język nienawiści a w jakiej formie pisane są te komentarze popierające pana Krasę, to chyba jednak wy tolerancyjni i uśmiechnięci macie problem z trzymaniem ciśnienia i nie używania inwektyw. Bo ciągłe atakowanie jednej partii i kościoła to raczej nie jest zgodne z tą waszą tolerancją, równością czy wolnością wypowiedzi.
I żeby ktoś mi nie zarzucił pisania tego komentarza z urzędu, to żyję na tym świecie już kilka dekad, użerałem się z władzą popisu i ich różnych koalicyjnych przydupasów i dla szarego człowieka jest to jedno zło i jedna banda dla której liczy się tylko koryto i pieniądz.
Cytować
-8 #29 g 2024-02-29 07:56
Cytuję Waldek:
Mnie przekonuje! Paweł masz mój głos nie daj się hejterom
kalinskiego, pełno ich tu już czują że przegrają.

cos jest na rzeczy, bo tak bezpardonowo tutaj hejtuja, czują porażkę
Brawo Paweł Krasa
Cytować
-3 #30 Jan 2024-02-29 08:17
acha 8 rano przyszły trole z promocji do urzędu. No to do roboty każdy po jednym kliknięciu! Za to wam burmistrz płaci??? WSTYD
Cytować
-3 #31 Edeck 2024-02-29 08:38
Tak samo hejtowali za Filipiakowej, a mimo to Filipiakową ludzie wykopali. Teraz będzie tak samo, spokojnie. Im więcej trolli PiSu, tym większa u nich panika i strach - pewnie już porobili sondaże, z których wynika, że Kaliński przegra. Teraz tylko pilnować by nie rozkradli na koniec, jak posłowie PiSu.
Cytować
-14 #32 Piotrek 2024-02-29 08:40
Buahahahaa! Dyrektor kultury krytykował ten projekt a nie popierał. Standardowo debile z pisu wierzą we wszystko jak aneby bez samokrytyki.

Cytuję Realista:
Cytuję Dziady:
Trole Kalińskiego w natarciu;-) język PISowców się nigdy nie zmieni. Najbardziej irytujące jest to że Kaliński wykorzystuje pracowników urzędu do uprawiania swojej propagandy wyborczej za nasze publiczne pieniądze. Są to ludzie z wydziału promocji UM w Wadowicach pod kierownictwem p.Małgorzaty. Ludzie dla władzy i pieniędzy zrobią wszystko.

Nie trzeba być PiSowcem by widzieć że ten kandydat się nie nadaje ponieważ:
- przy propozycji mostu pomija fakt rekultywacji terenu który kosztuje astronomiczna kwotę 120 mln zł + koszt wywozu tego co tam było składowane
- kopiuje pomysły innych kandydatów co jest bardzo, bardzo słabe
- podczas ogłoszenia swojego startu nie przedstawił programu tyle teraz na siłę rzucił jakieś ochłapy
Cytować
+7 #33 jbrynkus 2024-02-29 08:48
@piotr22

- na PiS nie będziesz mógł oddać głosu, bo PiS w wyborach w powiecie nie startuje
Cytować
+2 #34 jbrynkus 2024-02-29 08:54
nie wiem co jest gorsze - być avatarem Klinowskiego czy pluć na swoją matkę polityczną Szydło i wstydzić się startować z PiS jak Kaliński. Dla mnie taki człowiek to zwykła osobowościowa kreatura. I nie piszcie mi, że ja też byłem w PiS. Byłem, ale przez takich jak Kalińscy i inni, bratający się z PO mnie wyrzucono.
Cytować
-5 #35 Oj 2024-02-29 09:01
Pamiętajcie przy urnach wyborczych że Kalińskiego promuje namiętnie Pani z Promocji Urzędu Miejskiego w Wadowicach..... też z "Pisiorowa" ;)
Cytować
-3 #36 a 2024-02-29 09:12
Czy to prawda, że Kaliński wykorzystuje podległość zawodową niektórych dyrektorów szkół, nakazując jednemu z nich pomimo jego oporu na start z jego listy wyborczej, a drugiemu - zakazując startu z listy konkurencyjnej, gdzie był kandydatem z miejsca pierwszego? Podobno dyrektorzy straszeni byli utratą stanowisk. Jeżeli tak - to jest to zwykły szantaż, którym powinny zająć się odpowiednie organy.
Cytować
+21 #37 Leń 2024-02-29 10:49
Ktoś, komu przez ostatnie lata nawet nie chciało się przyjść na sesję rady nagle ma zbawczy plan na odbudowę i rozwój Wadowic. Panie Krasa gdzie Pan był jako radny przez swoje ostatnie kadencje? Pana nagle zainteresowanie gminą jest po prostu śmieszne, a program… nic nowego poza pięknymi słowami, jak to w każdej kampani wyborczej.
Cytować
-14 #38 wyborca 2024-02-29 10:56
Szkoda, że nie obiecał Areny Wadowice. Jak Duda wywalczy Igrzyska Olimpijskie to może u nas by się coś odbywało
Cytować
+8 #39 Lolo 2024-02-29 13:58
Gdzie taki Dzban który ledwie czyta śmiech
Cytować
-2 #40 Lolo 2024-02-29 14:16
Bartosz gdzie Arena kłamco pisowski.
Cytować
+6 #41 Czytelnik 2024-02-29 14:31
Cytuję Piotrek:
Buahahahaa! Dyrektor kultury krytykował ten projekt a nie popierał. Standardowo debile z pisu wierzą we wszystko jak aneby bez samokrytyki.

Cytuję Realista:
Cytuję Dziady:
Trole Kalińskiego w natarciu;-) język PISowców się nigdy nie zmieni. Najbardziej irytujące jest to że Kaliński wykorzystuje pracowników urzędu do uprawiania swojej propagandy wyborczej za nasze publiczne pieniądze. Są to ludzie z wydziału promocji UM w Wadowicach pod kierownictwem p.Małgorzaty. Ludzie dla władzy i pieniędzy zrobią wszystko.

Nie trzeba być PiSowcem by widzieć że ten kandydat się nie nadaje ponieważ:
- przy propozycji mostu pomija fakt rekultywacji terenu który kosztuje astronomiczna kwotę 120 mln zł + koszt wywozu tego co tam było składowane
- kopiuje pomysły innych kandydatów co jest bardzo, bardzo słabe
- podczas ogłoszenia swojego startu nie przedstawił programu tyle teraz na siłę rzucił jakieś ochłapy


To nie jest prawda bo 2 tygodnie temu Burmistrz Kaliński ogłosił swój start i zaprezentował swój program w którym była mowa o centrum kultury, a jako gość został zaproszony dyrektor i mówiono jak to planują zrealizować:
https://www.youtube.com/watch?v=piE2SGyz4Ig&t=1939s
Cytować
+9 #42 Sisi 2024-02-29 14:34
Cytuję Lolo:
Bartosz gdzie Arena kłamco pisowski.

Przecież to inwestycja przy obwodnicy, której realizacja dopiero rozpocznie się w tym roku.
Cytować
-4 #43 jasnowidz 2024-02-29 14:35
Cytuję Porada:
Każdy kandydat, jeżeli chce rozwoju Wadowic, to powinien popierać obecnego burmistrza Bartosza Kalińskiego który jest dobrym gospodarzem i dba o ludzi

Wlasnie mieszkancy Wadowic popra ciu.a z laczan i jego rozwuj udokumentuja kupa kostki brukowej z poronienia kalinskiego czyli sciezki rowerowej ktora znajdzie on w przddzien wyborow przed urzedem
Cytować
+10 #44 Nowox 2024-02-29 14:42
Cytuję jbrynkus:
nie wiem co jest gorsze - być avatarem Klinowskiego czy pluć na swoją matkę polityczną Szydło i wstydzić się startować z PiS jak Kaliński. Dla mnie taki człowiek to zwykła osobowościowa kreatura. I nie piszcie mi, że ja też byłem w PiS. Byłem, ale przez takich jak Kalińscy i inni, bratający się z PO mnie wyrzucono.

Zdecydowanie bycie avatarem czyli SŁUPEM, który nie ma swojego zdania tylko wykonuje zlecenia to jest zaprzeczeniem męskości i bycia liderem. Nie chcemy w Wadowicach lipy, a to dostajemy czytając ten program który jest o wszystkim i o niczym, a także skopiowano pomysł obecnego burmistrza.
Cytować
+12 #45 Lat 2024-02-29 14:47
Autor programu pewnie sam nie zna napisali to wstawił wielki radny
Cytować
-9 #46 fan wadzy 2024-02-29 14:59
Godzina 15, kończymy trolowanie. Jutro dalszy ciąg łubudubu niech nam żyje...
Cytować
+3 #47 Wyborca 2024-03-01 20:36
Ja i moja rodzina oddamy głos na Pana Kalińskiego to jedyny sensowny kandydat natomiast Pan Krasa widać że nie ma wizji ten program tu to takie ogólniki że nie wygląda to poważnie dodatkowo jego historia i powiązanie z Panem Klinowskim pokazuje co robił i było to sprzeczne z tym co deklaruje obecnie.
Cytować
+4 #48 prawda 2024-03-02 11:43
Od ciula z łaczan nawet żul z ulicy jest lepszy jeśli nie będzie innych kandydatów
Pozostaje glosować na pana Krase i miec nadzieje na lepsze jutro a nie na zniszczone miasto
Cytować
+6 #49 Majk 2024-03-06 11:45
Ile jeszcze afer wypłynie na światło dzienne, aby ludziom oczy się otworzyły i zobaczyli czym jest PiS i jego zwolennicy?
Polacy obudźcie się!
Cytować
+7 #50 v 2024-03-06 15:31
ja i Moja Rodzina nie oddamy głosu na żadnego Pisiora!!!Won Pis już skisł!!!
Cytować
+5 #51 karamba 2024-03-08 13:48
ja i moja rodzina nie oddamy głosu na żadnego pisiora!!
Cytować
0 #52 Suri 2024-03-09 17:29
Cytuję Koala:
Pytanie do Kalińskiego -wstydzisz się tego ,że wywodzisz się z PiS? Gdzie te powiązania widać na banerach wyborczych?

Teraz się nie obnosi z dziedzictwem, bo widzi jacy ludzie wq... na Pisiorów
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.