Pawła Krasę oficjalnie poparł Marek Sowa (Koalicja Obywatelska) w walce o fotel burmistrza Wadowice w
Poseł Marek Sowa poparł Pawła Krasę na kandydata na burmistrza Wadowice

Pawła Krasę oficjalnie poparł Marek Sowa (Koalicja Obywatelska) w walce o fotel burmistrza Wadowice w najbliższych wyborach samorządowych.

7 kwietnia odbędą się wybory samorządowe.  W powiecie wadowickim wybierzemy trzech burmistrzów: w Andrychowie, Kalwarii Zebrzydowskiej oraz w Wadowicach, a także 7 wójtów w gminach Brzeźnica, Lanckorona, Mucharz, Spytkowice Stryszów, Tomice, Wieprz. Do tego 27 radnych Rady Powiatu a także radnych Rad Miejskich i Rad Gmin, w sumie blisko 200 radnych. Ewentualna druga tura wyborów odbędzie się 21 kwietnia.

Kampania wyborcza już w pełni. Pojawiają się listy nazwisk, propozycje, pomysły na najbliższe lata.

W piątek (16.02) po południu na wadowickim rynku odbyła się krótka konferencja prasowa na której kandydata na burmistrza Wadowice Pawła Krasę poparł poseł Marek Sowa.

Wadowice zasługują na dobrego burmistrza. Dosyć tych eksperymentów, dość prawaków, dość lewaków, warto wybrać człowieka środka, człowieka dialogu, młodą osobę ale już z bardzo dużym doświadczeniem samorządowym, społecznika, strażaka ochotnika nie przebierańca, człowieka, który słucha ludzi, ale jeśli jest taka potrzeba, potrafi zdecydowanie opowiedzieć się po ważnych sprawach – krótko zachęcił poseł Marek Sowa.

 

 

Przypomnijmy, że kilka tygodni  temu pojawiały się plotki, że dotychczasowi sojusznicy z Inicjatywy Wolne Wadowice w Radzie Miejskiej w Wadowicach byłego burmistrza i obecnie radnego Mateusza Klinowskiego - Paweł Krasa, Tomasz Bąk, Robert Maliki i  Maciej Mąką nie pójdą do nadchodzących wyborów z politykiem. Od jakiegoś czasu koncepcje prowadzenia polityki z dotychczasowym liderem coraz bardziej zaczęły się rozchodzić.

9 lutego poinformowali po tym na krótkiej konferencji prasowej na którym zapowiedzieli start w wyborach samorządowych pod szyldem własnego, niedawno  zarejestrowanego  Komitetu Wyborczego Wyborców Wspólnota Samorządowa,  Jego pełnomocnikiem jest Marta Królik a pełnomocnikiem finansowym Gergö Szabó. Ma on wystawić swoich kandydatów zarówno do Rady Powiatu jak i do Rady Miejskiej w Wadowicach.

Kandydatem na fotel burmistrza Wadowic komitetu będzie Paweł Krasa.

(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

-5 #1 Marzena 2024-02-16 13:46
No to teraz PiSiorka Kalińskiego musi poprzeć Kamiński i Wąsik, dla równowagi ;-))
Cytować
+6 #2 do kontroli 2024-02-16 14:02
Po wyborach należy rozliczyć pana Kalińskiego z tych 220 milionów które ponoć wydał z naszego budżetu ze swoją ekipą na "inwestycje".
Cytować
+47 #3 sowa leń 2024-02-16 14:04
AVATAR Krasa niech opowie co robił jak za tej kadencji prawie rok był nieobecny na sesjach, jak promował zakaz sprzedaży alkoholu po 22.00,jak walczył żeby zakazać palenia węglem i drewnem, jak z klinem zakazali jazdy busami dla starszych pod szpital, jak go nie było stać nawet na kwiatka gdy mieszkańcy bronili dobrego imienia JPII.
Cytować
+33 #4 somsiad 2024-02-16 14:15
...."człowieka dialogu, młodą osobę ale już z bardzo dużym doświadczeniem samorządowym... ." Krasa i doświadczenie :):):) ty tak na serio??
Cytować
-9 #5 leniu.. 2024-02-16 14:17
Cytuję sowa leń:
AVATAR Krasa niech opowie co robił jak za tej kadencji prawie rok był nieobecny na sesjach, jak promował zakaz sprzedaży alkoholu po 22.00,jak walczył żeby zakazać palenia węglem i drewnem, jak z klinem zakazali jazdy busami dla starszych pod szpital, jak go nie było stać nawet na kwiatka gdy mieszkańcy bronili dobrego imienia JPII.

Obrazić i poniżyć trzeba też umieć - postaraj się bardziej!
Cytować
-16 #6 Marek 2024-02-16 14:20
Paweł - Wielu ludzi poprze twoją kandydaturę! Dobrze że się zdecydowałeś.
Cytować
+2 #7 Wstyd 2024-02-16 14:21
Cytuję do kontroli:
Po wyborach należy rozliczyć pana Kalińskiego z tych 220 milionów które ponoć wydał z naszego budżetu ze swoją ekipą na "inwestycje".

Koniecznie .
Cytować
+23 #8 Arti 2024-02-16 14:21
BUAHAHAHAHAH i tak wygląda odcięcie od Klinowskiego którego peło wspierało rękami i nogami, pamiętacie jak Budka patronował Klinowskiemu tu macie:
Cytat:
Do Wadowic na spotkanie Klubu Obywatelskiego przyjechali posłowie PO Borys Budka i Dorota Niedziela, którzy razem z burmistrzem Mateuszem Klinowskim rozmawiali o sytuacji politycznej
https://wadowiceonline.pl/polityka/11710-platforma-przed-wyborami-jednoczy-sily-kogo-wystawi-w-wadowicach-na-burmistrza

Krasa = Głos na Klinowskiego

Sowa mistrz kampanii pisze:
Cytat:
dość lewaków
i właśnie dlatego z nimi tworzy rząd BUAHAHAHAHAHAH forsując pigułkę dla 15 latek jednocześnie energetyki od 188 lat :D :D :D Ci ludzie są tak oderwani od rzeczywistości że ich głupota jest aż porażająca !
Cytować
+6 #9 Gabi 2024-02-16 14:30
Cytuję Marek:
Paweł - Wielu ludzi poprze twoją kandydaturę! Dobrze że się zdecydowałeś.

Mareczku TO SIĘ NIGDY NIE STANIE, a teraz idź zmień majteczki bo z wrażenia popuściłeś :D :D :D
Cytować
+17 #10 Gość 2024-02-16 14:33
Cytuję Marek:
Paweł - Wielu ludzi poprze twoją kandydaturę! Dobrze że się zdecydowałeś.

Stary gdzie ty żyjesz, nie znam nikogo kto by chciał oddać głos na wysłannika Klinowskiego.
Cytować
-6 #11 Wyborca 2024-02-16 14:33
A ja osobiście myślę że PIS miał swoją szansę, sam na Kalińskiego głosowałem, co było błędem.
Codziennie wychodzą na światło dzienne nowe skandale z udziałem PISu . Racjonalnie rzecz biorąc po zmianie władzy na górze żeby coś w Wadowicach się działo pozytywnego to trzeba zagłosować na Krasę.
Cytować
-3 #12 Fakty Historyczne 2024-02-16 14:39
Cytuję Wyborca:
A ja osobiście myślę że PIS miał swoją szansę, sam na Kalińskiego głosowałem, co było błędem.
Codziennie wychodzą na światło dzienne nowe skandale z udziałem PISu . Racjonalnie rzecz biorąc po zmianie władzy na górze żeby coś w Wadowicach się działo pozytywnego to trzeba zagłosować na Krasę.

Ty zakłamany oszuście, jakie masz skandale z udziałem Kalińskiego ???
To kandydat wspierany przez PO został skazany za łamanie prawa:
https://wadowiceonline.pl/polityka/11710-platforma-przed-wyborami-jednoczy-sily-kogo-wystawi-w-wadowicach-na-burmistrza

Krasa to środowisko Klinowskiego który to został skazany !!!
Cytować
+1 #13 Wadowiczanin 2024-02-16 14:43
Cytuję Wyborca:
A ja osobiście myślę że PIS miał swoją szansę, sam na Kalińskiego głosowałem, co było błędem.
Codziennie wychodzą na światło dzienne nowe skandale z udziałem PISu . Racjonalnie rzecz biorąc po zmianie władzy na górze żeby coś w Wadowicach się działo pozytywnego to trzeba zagłosować na Krasę.

Ty nie myślisz tylko siejesz propagandę pisząc nie na temat ! Obecny burmistrz nie był udziałowcem żadnego skandalu czego nie można powiedzieć o Klinowskim którego osobiście namaszczał Borysek
Cytować
+32 #14 sowa leń 2024-02-16 14:49
AVATAR KLINA czyli PAWEŁ za wszelką cenę KASA niech wytłumaczy dlaczego nawet na sąsiadów donosi do prokuratury i jeszcze chwali się tym, to co taki człowiek będzie robił jak dojdzie do władzy
Cytować
-6 #15 Maria 2024-02-16 14:58
Dobrze że jest nowa nadzieja dla Wadowic. Młodzi uciekają, brak perspektyw, Firmy uciekają do Andrychowa czy Zatora. Nic się nie dzieje.
Cytować
+3 #16 Otwórz oczy kobieto 2024-02-16 15:02
Cytuję Maria:
Dobrze że jest nowa nadzieja dla Wadowic. Młodzi uciekają, brak perspektyw, Firmy uciekają do Andrychowa czy Zatora. Nic się nie dzieje.

To chyba ślepa jesteś kobieto jak nie widzisz tych inwestycji w koło, nie mówiąc o dziesiątkach kilometrów nowego asfaltu na drogach. Ten kandydat nie jest żadną nadzieją bo nie ma nawet programu to tylko słup wyborczy.
Cytować
+26 #17 neron 2024-02-16 15:04
PAWEŁ jest taki pracowity że zgłosił się aby walczyć o mieszkańców w komisjach Rady Miasta: Komisja Skarg i Wniosków ( aby dopiec obecnemu burmistrzowi) i Komisji Rolnictwa ( ciekawe ile ma H ) w dodatku są to komisje które bardzo rzadko obradują resztę dopowiedzcie sobie sami, popatrzcie jak często wstrzymuje się od głosu bo niema własnego zdania.
Cytować
+6 #18 Prywatna opinia 2024-02-16 15:07
Cytuję Marek:
Paweł - Wielu ludzi poprze twoją kandydaturę! Dobrze że się zdecydowałeś.

Człowiek SŁUP, mojego głosu na pewno nie dostanie.
Cytować
0 #19 Lewica pieje 2024-02-16 16:30
Klinowski dla lewicy jest wygodny tak jak Krasa. Może Krasa nawet bardziej.
Cytować
+17 #20 Zbyszek 2024-02-16 16:33
Paweł, ty tak na poważne? Myślałem że zakłamane gbury i krętacze nie mogą startować na burmistrza.
Cytować
+8 #21 Dixi 2024-02-16 17:15
Mareczek to jest ekspert że hej, gardzi tylko swoimi kumplami:
Cytat:
dość lewaków
ale jednocześnie liczy na ich głupotę i głosy hahahahaha

Cytat:
warto wybrać człowieka środka, człowieka dialogu
BUAHAHAHAHAHAH no po całości dialog jak pogardził:
Cytat:
dość prawaków, dość lewaków
Wadowice nie potrzebują kolejnego cyrku objazdowego, który nam serwuje Mareczek i jego ekipa:

https://dorzeczy.pl/kraj/550062/taniec-poslanek-koalicji-w-sejmie-nagranie-trafilo-do-sieci.html

Krasa jest takim ekspertem że aż na konferencji nie powiedział o swoim programie bo dopiero go wymyśla ponieważ dopiero niedawno dowiedział się że walczy o oskara za najlepszą pierwszoplanową rolę słupa.
Cytować
+10 #22 A co tu mamy ? 2024-02-16 17:27
Polski kapitał to podstawa :D
Cytat:
pełnomocnikiem finansowym Gergö Szabó
W życiu nie ma przypadków są tylko interesy...
Cytować
+8 #23 Darcz 2024-02-16 17:30
Chłopaki szukają jeleni metodą na słupa
Cytować
-4 #24 adam 2024-02-16 17:55
Cytuję Fakty Historyczne:
Cytuję Wyborca:
A ja osobiście myślę że PIS miał swoją szansę, sam na Kalińskiego głosowałem, co było błędem.
Codziennie wychodzą na światło dzienne nowe skandale z udziałem PISu . Racjonalnie rzecz biorąc po zmianie władzy na górze żeby coś w Wadowicach się działo pozytywnego to trzeba zagłosować na Krasę.

Ty zakłamany oszuście, jakie masz skandale z udziałem Kalińskiego ???
To kandydat wspierany przez PO został skazany za łamanie prawa:
https://wadowiceonline.pl/polityka/11710-platforma-przed-wyborami-jednoczy-sily-kogo-wystawi-w-wadowicach-na-burmistrza
Precz z niegospodarnym Kalinskim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Krasa to środowisko Klinowskiego który to został skazany !!!
Cytować
+8 #25 adam 2024-02-16 17:57
Precz z niegospodarnym Kalinskim!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
Cytować
+11 #26 Zyziu 2024-02-16 20:35
A co z traktatem pandemicznym, piszcie do posłów bo znów nam zrobią pandemie globalna, niektóre kraje wycofują się z tego dziadostwa.Celo wo robią chaos by nikt się o niczym nie dowiedział.
Cytować
+3 #27 Josef 2024-02-17 09:16
A co to weekend się zaczął i Mamcarczyk przestał pisać komentarze w pracy? Skończyło się plusowanie i minusowymi? No to do poniedziałku urzędasy
Cytować
-8 #28 karolina 2024-02-17 13:07
Poseł Sowa ma dosyć prawaków i lewaków. To kto ma w takim razie głosować na kandydata? Platforma zazwyczaj starała się budować szerokie poparcie, w Wadowicach widać jest inaczej.
Cytować
+1 #29 Program 2024-02-17 15:02
Cytuję karolina:
Poseł Sowa ma dosyć prawaków i lewaków. To kto ma w takim razie głosować na kandydata? Platforma zazwyczaj starała się budować szerokie poparcie, w Wadowicach widać jest inaczej.


To wideo odpowiada na Wasze wszystkie pytania:
https://www.youtube.com/shorts/VlOnJ2TZRws
Cytować
+1 #30 Ewelina 2024-02-17 15:52
Zwróćcie uwagę na język nienawiści w komentarzach. Ewidentnie są to trole internetowe na zleceniu PISu.
Cytować
+3 #31 Kruk 2024-02-17 17:50
Kaliński to typowy pisowiec, mentalność Kalego-czas na zmianę!
Cytować
0 #32 adam 2024-02-18 11:29
no kalinskiemu daleko do idealu,no ale krasa to lewak mlodego ,,,zielonego,,, sortu to bedzie tragedia,spodzi ewajcie sie obozu dla ,,,uchodzcow pontoniarzy,, i koniec bezpieczensta i porzadku na naszej pieknej ziemi wadowickiej,wys tarczy ogladnac co sie dzieje w tzw bolszewickim zdegenerowanym zachodzie pzdr myslacych
Cytować
+4 #33 k7 2024-02-19 13:09
Cytuję Wyborca:
A ja osobiście myślę że PIS miał swoją szansę, sam na Kalińskiego głosowałem, co było błędem.
Codziennie wychodzą na światło dzienne nowe skandale z udziałem PISu . Racjonalnie rzecz biorąc po zmianie władzy na górze żeby coś w Wadowicach się działo pozytywnego to trzeba zagłosować na Krasę.

Jednego lesera miasto już miało (chodzi o brodacza )- nie będziemy eksperymentować .
Cytować