W Sejmie podjęto uchwałę w sprawie wyboru składów osobowych stałych komisji sejmowych. W jakich kom
W jakich komisjach będą pracować posłowie z naszego powiatu?

W Sejmie podjęto uchwałę w sprawie wyboru składów osobowych stałych komisji sejmowych. W jakich komisjach będą pracować dwaj posłowie z naszego powiatu, Filip Kaczyński i Mariusz Krystian?

We wtorek (21.11) Sejm podjął uchwałę w sprawie wyboru składów osobowych stałych komisji sejmowych a także odbyły się posiedzenia komisji, na których zostały wybrane ich prezydia. Za przyjęciem wniosku w sprawie wyboru składów osobowych komisji sejmowych głosowało 273 posłów, przeciw było 178, wstrzymały się 3.

W jakich komisjach będą pracować dwaj posłowie z naszego powiatu, Filip Kaczyński (PiS) i Mariusz Krystian (PiS)? Jak poinformował poseł Filip Kaczyński, będzie on kontynuował swoją pracę w komisjach Finansów Publicznych, Polityki Senioralnej i Parlamentarnym Zespole Strażaków.

Z kolei poseł Mariusz Krystian będzie pracował w Komisji Infrastruktury a także  Komisji Rodziny i Spraw Społecznych.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+23 #1 Grzesiek 2023-11-22 10:35
Normalnie ludzie renesansu. Eksperci od infrastruktury i spraw społecznych jednocześnie.
Cytować
+3 #2 Zzzzzz 2023-11-22 11:38
Będą pracować?? A co z naszym narodem, co dalej z tą sytuacją co nas chcą wciągnąć wasi szefowie,niektó rzy mówią w przyczeczeniu że będą działać dla Polaków,,, tak mi dopomoz Bóg,, oby tylko rozum nie spłatal figla https://t.me/fabnewsjp/1588 kto może niech jedzie, i rozsylajcie to po znajomych, bo to nasze być albo i nie.
Cytować
+9 #3 pisowcy 2023-11-22 13:41
pisowcy pracują!? chyba się lansują!!!
Cytować
+9 #4 za nami 2023-11-22 13:58
jak można takich buraków do sejmu wpuścić!!!
Cytować
+11 #5 barany 2023-11-22 14:30
głupki co nie mają pojęcia o polityce takich wybieracie! dostali się będą pisowcy doić!
Cytować
+12 #6 damian 2023-11-22 14:32
pracą to oni się nie skazili!!do łopaty filipek a nie usmiechy!!!
Cytować
+5 #7 V 2023-11-22 15:12
Ja się zastanawiam czemu te mendy PiS nie siedzą w ławach poselskich jak są głosowania o im vitro,to ja se do pracy nie pójdę na produkcję?! Bo mi się nie chce??dlaczego szmaty posłowie se bimbacie!!!
Cytować
+9 #8 Jerzy 2023-11-22 15:15
Trzeba zrobić z nimi porządek Naród Wybiera a im w ławach poselskich się nie chce siedzieć!!!!ja też do roboty nie pójdę a te szmaty łażą po korytarzach mają w dupie Obywateli!!!!
Cytować
+9 #9 Mariusz 2023-11-22 16:51
Poseł ma siedzieć w ławie poselskiej i głosować!co to za wolną amerykanka że was PiS nie ma?
Cytować
-7 #10 a lewacy gdzie? 2023-11-22 20:03
Kiedy puścicie jakiś lewackich posłów i napiszecie co lewactwo robi ?
Cytować
-10 #11 Mosz 2023-11-22 22:39
Lewactwo mosz pisowski buroku na życzenie n2dmk
Cytować
+5 #12 A kogo 2023-11-23 19:10
Obchodzi co te nieroby będą robić kraść już nie będą bo pan Tusk i Mądrzy Polacy powiedzieli PiS koniec n
Cytować
+4 #13 Ten 2023-11-23 21:17
Pan na zdjęciu powinien zająć się PKS -AMI
Cytować
+2 #14 v 2023-11-27 13:36
brać się za Ziobrę Sasina na Poważnie tego Oczekujemy!!!!
Cytować
+2 #15 ewa 2023-11-27 13:38
za długo to trwa z tymi mejzami pis!!!Obywatel rząda rozliczenia!!!
Cytować