Od kilku dni w mediach głośno jest o byłym wójcie Pcimia a aktualnie prezesie Orlenu Danielu Obajtku
Poseł Filip Kaczyński i mieszkańcy Lanckorony murem za Obajtkiem

Od kilku dni w mediach głośno jest o byłym wójcie Pcimia a aktualnie prezesie Orlenu Danielu Obajtku za sprawą artykułów Wyborczej i pełnych wulgaryzmów ujawnionych nagrań. Tymczasem Obajtem ma w naszym powiecie sporo obrońców, to mieszkańcy Lanckorony czy poseł PiS Filip Kaczyński.

26 lutego Gazeta Wyborcza opublikowała głośny artykuł „Taśmy Obajtka. Brudne interesy w zawrotnej karierze prezesa Orlenu”, oparty na 2 godzinach telefonicznych nagrań rozmów ówczesnego wójta Pcimia  a obecnie prezesa Orlenu Daniela Obajtka z dyrektorem handlowym firmy TT Plast z branży elektroinstalacyjnej. Według gazety, rozmowy te trwały od lutego do sierpnia 2009 roku.  Wyborcza ujawniła też kolejne nagrania tym razem Bernadetty Obajtek, żony kuzyna ówczesnego wójta Pcimia, która zatrudniona w firmie TT Plast dzwoni do dyrektora handlowego  zleca mu konkretne działania, powołując się na ustalenia z Danielem Obajtkiem. Według Wyborczej było to jawne złamanie prawa, bo ustawa o samorządzie zabraniała i zabrania wójtom czy prezydentom działalności w biznesie.

Skur**syn. Ten ch** pier***ony, brudna pała. Wkur*** mnie to, wiesz, ale co mam zrobić? (…) Stary buc, który na emeryturze powinien siedzieć po sześćdziesiątce, a drugi już, kur**, koło siedemdziesiątki ma. Ja już tracę, kur**, siły do myślenia. Ja się nie lubię poddawać. Do was pretensji nie mam, bo widzę, że jeździcie, kur**, robicie, co można, no kur** no. (…) Nie damy się, my go i tak weźmiemy – tak Obajtek opowiada o swoim wuju, u którego był zatrudniony, a potem skonfliktowany, bo w nagraniach roi się od wulgaryzmów, doliczono się ich kilkaset.

Obrońcy Obajtka nie widzą problemu i afery, którą nazywają kolejnym "kapiszonem Wyborczej,  jako główny argument przekleństw podają zaś, że cierpi on na syndrom Tourette’a. Od prezesa "Orlenu" odcięło się jednak Stowarzyszenie Syndrom Tourette'a wydając oświadczenie, że: "przekleństwa wypowiadane przez osoby nie dotknięte koprolalią są objawem braku kultury osobistej, a nie zespołu Tourette’a".

Daniel Obajtem, były wójt Pcimia a aktualnie prezes Orlenu, ma poparcie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego i według niektórych, szykowany jest na premiera w miejsce Mateusza Morawieckiego.

Kilka dni temu posłowie KO złożyli w prokuraturze zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez obecnego prezesa Orlenu.

Tymczasem szef Orlenu ma także obrońców w naszym powiecie. Poseł z Wadowic Filip Kaczyński (PiS) niedawno zamieścił na Twitterze zdjęcie z Danielem Obajtkiem opatrzone wymownym hasztagiem #MuremZaObajtkiem:

 

Również w niedalekiej Lanckoronie Daniel Obajtek ma sporo zwolenników. W sobotę (6.03) na tutejszym rynku poseł z naszego okręgu wyborczego Marek Sowa zorganizował konferencję prasową , aby przedstawić nowe informacje w sprawie byłego wójta Pcimia a obecnie prezesa Orlenu. Pojawia się tam wątek dotyczący także właśnie Lanckorony. Poseł wezwał Daniela Obajtka, aby wytłumaczył się ze swojego majątku.

Konferencja została zakłócona przez zwolenników  Obajtka, w tym wójta Lanckorony Tadeusza Łopatę: z tłumu dało się słyszeć głosy "Pan kłamie", "Faszyści", "Kłamstwo" czy  "SB". Tak to wyglądało:

 

 

(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-201 #1 Gratulacje Panowie! 2021-03-06 14:29
Daniel Obajtek to jest najskuteczniejs zy prezes Orlenu w jego historii, tak samo jak Filip Kaczyński to najskuteczniejs zy poseł w historii naszego okręgu!
Cytować
+38 #2 PisPoJEdnoZOU 2021-03-06 14:32
Ładna ustawka Jeden nadaje na drugie .
To jest własnie pokazane jak banda 4 partii ryje ludziom berety
Cytować
+77 #3 BÓB*HOMAR*DZICZYZNA 2021-03-06 14:34
Cytuję Gratulacje Panowie!:
Daniel Obajtek to jest najskuteczniejszy prezes Orlenu w jego historii, tak samo jak Filip Kaczyński to najskuteczniejszy poseł w historii naszego okręgu!


Gdzie kupujesz wazelinę ? :P
Cytować
+72 #4 Morcin Pe 2021-03-06 14:38
Cytuję Gratulacje Panowie!:
Daniel Obajtek to jest najskuteczniejszy prezes Orlenu w jego historii, tak samo jak Filip Kaczyński to najskuteczniejszy poseł w historii naszego okręgu!



Fifi nie pisz se sam komentarzy bo to śmieszne ;)
Cytować
+5 #5 sekta pis 2021-03-06 14:44
https://www.youtube.com/watch?v=9bgIjKqG2TQ
Cytować
+139 #6 Karol 2021-03-06 14:57
Co ten Filip odpierdala. Młody gość a tak zjebany już światopogląd.

Przepraszam za kurwa przekleństwa ale mam toureta jak Obajtek.
Cytować
+108 #7 Polak 2021-03-06 15:22
Pisiory złodzieje nienazarte. Zośka już dawno na emeryturze a jeszcze dupe trzyma na stanowisku. Synuś idzie jej śladami.
Cytować
-143 #8 Lol 2021-03-06 15:27
Biedne lewactwo z ćpunem na czele. Pozostaje wam jedynie smarować komentarze w necie, bo jesteście życiowymi przegrywami :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Cytować
-125 #9 Lol 2021-03-06 15:28
Cytuję Karol:
Co ten Filip odpierdala. Młody gość a tak zjebany już światopogląd.

Przepraszam za kurwa przekleństwa ale mam toureta jak Obajtek.

Ma bardzo dobre poglądy. Nie popiera ćpania i nie popiera mordowania dzieci w łonach matek. Wystarczy. A ty możesz mu buty lizać.
Cytować
+112 #10 alibaba 2021-03-06 15:29
Wójt Lanckorony kolejny raz udowodnił swoją culturę... A mieszkańcy Lanckorony - słoma z butów to za mało powiedziane. Szkoda mi mieszkańców Lanckorony, którzy muszą żyć obok buroków...
Cytować
+121 #11 olo 2021-03-06 15:30
Wójcie Łopata - zamilknij waść, bo wstyd naszej wiosce przynosisz!!!
Cytować
-58 #12 Bb 2021-03-06 15:37
Cytuję Lol:
Cytuję Karol:
Co ten Filip odpierdala. Młody gość a tak zjebany już światopogląd.

Przepraszam za kurwa przekleństwa ale mam toureta jak Obajtek.

Ma bardzo dobre poglądy. Nie popiera ćpania i nie popiera mordowania dzieci w łonach matek. Wystarczy. A ty możesz mu buty lizać.

Lepiej mordować dzieci po urodzeniu i na śmietniki wyrzucać!
Cytować
-56 #13 Lol 2021-03-06 15:39
Cytuję Bb:
Cytuję Lol:
Cytuję Karol:
Co ten Filip odpierdala. Młody gość a tak zjebany już światopogląd.

Przepraszam za kurwa przekleństwa ale mam toureta jak Obajtek.

Ma bardzo dobre poglądy. Nie popiera ćpania i nie popiera mordowania dzieci w łonach matek. Wystarczy. A ty możesz mu buty lizać.

Lepiej mordować dzieci po urodzeniu i na śmietniki wyrzucać!

Aha, czyli lepiej mordować mniejsze, żeby nie mordować większych. No iście lewacki goebbelskowski argument. Nie można w ogóle mordować dzieci na żadnym etapie ich rozwoju lewaku. Ale takie dno jak Ty nie zrozumie tego, bo lewactwo nie ma mózgu.
Cytować
-75 #14 Lol 2021-03-06 15:42
p.s. a to, że wy lewaki nienawidzicie dzieci i wszystkie wyrzucalibyście na śmietnik, to tylko świadczy o was.
Cytować
+41 #15 dżesika 2021-03-06 16:17
Cytuję Lol:
p.s. a to, że wy lewaki nienawidzicie dzieci i wszystkie wyrzucalibyście na śmietnik, to tylko świadczy o was.


Domy dziecka przepełnione, a wy się jakimiś zlepkami paru komórek w dodatku cudzymi przejmujecie!
Cytować
+76 #16 lolek 2021-03-06 18:03
mierni ale wierni. Domena piss
Cytować
-53 #17 Lol 2021-03-06 18:11
Cytuję dżesika:
Cytuję Lol:
p.s. a to, że wy lewaki nienawidzicie dzieci i wszystkie wyrzucalibyście na śmietnik, to tylko świadczy o was.


Domy dziecka przepełnione, a wy się jakimiś zlepkami paru komórek w dodatku cudzymi przejmujecie!


No tak, pewnie takie lewaki jak Ty wybiłaby te dzieci z domu dziecka i to jeszcze z hasłem "dla ich dobra" na ustach. Wszędzie gdzie się lewactwo rozpełznie to sieje śmierć i zniszczenie. A dlaczego? Dla własnej wygody. Was lewaków interesuje tylko czubek własnego nosa. Ćpanie, chlanie i ru**anie. Dlatego głosujecie na tych co postulują zabijanie, seksualizację i liberalizację narkotyków. To są wasze priorytety. Na szczęście g**** macie do powiedzenia i tak będzie po wsze czasy. Polski nie zniszczycie. I Wadowice są tego najlepszym przykładem. Żaden lewak tu nigdy władzy nie przejmie.
Cytować
+95 #18 Ania 2021-03-06 18:15
Brak słów... co ma sprawa Obajtka z aborcją??? a Kaczyński nigdy żadną pracą się nie skalał, bo nic nie potrafi robić oprócz lizania dupy i przyklejania się do sukcesów i pracy innych. dno i 5 metrów mułu
Cytować
+27 #19 lump 2021-03-06 18:16
a ja nie murem
Cytować
+18 #20 Marcinek 2021-03-06 18:34
Nic mnie oni nie obchodzą: Kaczyński i Obajtek. Co ja z nich mam!!!
Cytować
+86 #21 Mariusz 2021-03-06 18:49
Nie mieszkańcy Lanckorony tylko Pisiory Lanckorońskie! nie wszyscy w Lanckoronie są popie..leni..
Cytować
+65 #22 sekta pis 2021-03-06 19:13
filipek celebryta przy korycie,takie to w sekcie pis życie,afery pisiorom nie straszne,komisj a powinna powstać śledcza jak w sprawie Rywina,ale pisiory robią co chcą,czy nie ma w Polsce siły na tych nieudaczników?
Cytować
+63 #23 S 2021-03-06 20:27
Fajnie że popieracie gościa co skłamał przed sądem. Dworem mu robią jakieś fundacje. Gdzie przy dojnym korycie spółki skarbu państwa bierze kasę kosmiczną dla przeciętnego obywatela. Brońmy takich ludzi przecież oni się tak "troszczą" o nas. Dla mnie te spółki to tylko koryto do ustawianie swoich ludzi by zarabiali i robili co im każą włodarze naszego kraju. Czy spółka przynosi zysk czy stratę kasa się należy a jak wywalą to odszkodowanie. Nie wiem czy te 500 czy 13,14 ludziom w głowach pomieszało bo z tego co dają to zabiorą w podatkach z nawiązką. Ktoś kto ma 500 to częściowo pokryje to a reszta tylko więcej płaci. W Japonii za takie coś byłą by dymisja. U nas się takich promuje.
Cytować
+48 #24 Polak 2021-03-06 20:44
Filipek niech se ojca alkoholika pilnuje a matce powie ze to pora już ze sceny zejść. I sam niech sie zastanowi komu ma być. Bo jak pisowi to nara . Pis po jedno zło
Cytować
+47 #25 gucio 2021-03-06 21:19
filip z konopi autorytet,bucha cha siusiu majtek
Cytować
+49 #26 Gosc 2021-03-06 21:27
Cytuję Lol:
Biedne lewactwo z ćpunem na czele. Pozostaje wam jedynie smarować komentarze w necie, bo jesteście życiowymi przegrywami :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


Nie ciesz się, już niedługo zakończą się rządy tego pisowskiego plebsu, zostaną rozliczeni przed sądem i w końcu nasze Państwo będzie mogło iść do przodu. Koniec z prawicowym dojeniem publicznych pieniędzy i koniec z kościelnymi mackami.

Dobry reportaż o Wólce Kosowskiej, pokazuje jak bardzo nieudany jest VATeusz.
Cytować
-10 #27 Szok 2021-03-06 22:21
Cytuję Polak:
Pisiory złodzieje nienazarte. Zośka już dawno na emeryturze a jeszcze dupe trzyma na stanowisku. Synuś idzie jej śladami.

Dokładnie.... na młodych ludzi trzeba stawiać emeryt w domu!!!!!!
Cytować
+12 #28 PisPoJEdnoZOU 2021-03-06 22:22
Cytat:
Nie ciesz się, już niedługo zakończą się rządy tego pisowskiego plebsu, zostaną rozliczeni przed sądem i w końcu nasze Państwo będzie mogło iść do przodu. Koniec z prawicowym dojeniem publicznych pieniędzy i koniec z kościelnymi mackami.

Dobry reportaż o Wólce Kosowskiej, pokazuje jak bardzo nieudany jest VATeusz.
W co ty wierzysz jak ten teatr będzie trwał cały czas chyba że ktoś kraj usunie z mapy
Banda 4 patrii bedzie ryć beret ludzie żeby nimi pomiatać
Od 30 lat żaden z polityków nie został rozliczony z czegokolwiek a kto coś chciał powiedzieć dziwnym trafem umierał
Tutaj tylko wojna albo powolna śmierć
Cytować
+30 #29 Ania 2021-03-06 22:23
Cytuję Polak:
Filipek niech se ojca alkoholika pilnuje a matce powie ze to pora już ze sceny zejść. I sam niech sie zastanowi komu ma być. Bo jak pisowi to nara . Pis po jedno zło

Matce ciagle mało....
Cytować
+27 #30 Soni 2021-03-06 22:26
Cytuję Ania:
Brak słów... co ma sprawa Obajtka z aborcją??? a Kaczyński nigdy żadną pracą się nie skalał, bo nic nie potrafi robić oprócz lizania dupy i przyklejania się do sukcesów i pracy innych. dno i 5 metrów mułu

Fakt . Przez urząd miasta przeszedł a tam wiadomo...
Cytować
+44 #31 berek 2021-03-06 22:29
Fajnie to nic ze rozmowy i fakty .Ważne ze wiemy ze jest niewinny.Ciekaw e jak się okaże ze jednak nie .Głupio wtedy będzie.W normalnym kraju byłoby sledztwo.Ciekaw e jakby takie taśmy na Tuska mieli...A łopata jak zwykle pokazał „ klasę” a właściwie jej brak.
Cytować
+47 #32 J24 2021-03-06 22:44
Czy wystarczy miejsc w więzieniach na działaczy PiSu ?
Cytować
+30 #33 Juruś 2021-03-06 23:27
https://www.facebook.com/KONFEDERACJA2019/posts/2531065643866697 Panie pośle, czy za Sasinem i Tchórzewskim też Pan stanie murem?
Cytować
-71 #34 Do lemingów 2021-03-07 00:25
Plujcie dalej i zastanówcie się dlaczego przegracie 7 z rzędu kolejne wybory! Tylko PiS! Czołem Wielkiej Polsce!
Cytować
+41 #35 antykaczor 2021-03-07 08:10
Buraki lanckorońskie :D
Cytować
+38 #36 Ypsylon 2021-03-07 08:51
Cytuję Do lemingów:
Plujcie dalej i zastanówcie się dlaczego przegracie 7 z rzędu kolejne wybory! Tylko PiS! Czołem Wielkiej Polsce!

Wielka Polska w hełmach w foto szopie...
Baranów wierzących w te brednie widać ciągle dużo, a dajecie się ruchać obajtkom aż "miło"!
Cytować
+51 #37 sekta pis 2021-03-07 10:09
państwo bez prezydenta,racz ej narciarz który raz za czas się pojawia,dzis znów na nartach relaksuje się,a... pojawił się uczcić bandziorów takich jak wądolny,pisolan d zniszczył Naród Polski.
Cytować
+23 #38 cykada 2021-03-07 10:34
Wypunktowanie posła Sowy przez byłego posła Kukiz15 Brynkusa

Dziś poseł Marek Sowa mówił w Lanckoronie o majątku Daniela Obajtka. Już na początku swojej wypowiedzi stwierdził, że interesy Obajtka są domniemane. I na tym powinien skończyć kompromitowanie się. Oczywiście mówiąc" domniemane asekurował się przed procesem.
Ja nie mam takich obaw. Pytam jak to się stało, że Małopolskie Sieci Szerokopasmowe - spółka założona przez zarząd województwa małopolskiego za niewiele ponad 2 mln zł, po kilku miesiącach zostaje sprzedana spółce Hyperion za prawie taką samą kwotę, gdy wartość inwestycji została wyceniona na ok. 190 mln zł, a w przededniu sprzedaży spółce Hyperion, we władzach której zasiadał gen. Fonfara szef Biura Śledczego Służby Bezpieczeństwa i Tomasz Szczypiński zamieszany w afery jako wiceprezydent Krakowa, projekt światłowodowy otrzymał dofinansowanie w wysokości ponad 60 mln złotych. Pytam również ministra Ziobrę - dlaczego śledztwo w tej sprawie tak długo trwa?? dlaczego jego wątki są łączone z innymi sprawami, potem zaś wyłączane?? czy dlatego, że sprawie łeb ukręcić? Poseł Sowa niech nie wywołuje wilka z lasu i siedzi cicho. Podobnie nie siedzi cicho także wójt Lanckorony broniący Prezesa Obajtka, bo mu swoją postawą wyrządza "niedźwiedzią przysługę".
kompromitujące przemówienie posła Sowy tu: https://www.onet.pl/.../mowil-o.../les8xzg,79cfc278
Cytować
-33 #39 Obywatel R.P. 2021-03-07 11:20
Dokładnie , niech Sowa nie szczuje na drugiego bo będąc przy wladzy chciał zamykać szpitale.
Panie Pośle Sowa jest Pan Posłem z naszego terenu, proszę wymienić swoje sukcesy co Pan zrobił dla swojego okręgu wyborczego...Wi ęc proszę zająć się konkretną pracą dla dobra wyborców a nie rozsiewaniem kłamstw i jak przedmówca napisał domniemaniem asekurując się przed procesem. Jeżeli Pan wie ,że to prawda to proszę złożyć zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa.
Cytować
+44 #40 yanek 2021-03-07 14:34
no ale co w tym dziwnego? kiedyś ludzie mieli chociaż wstyd, teraz nawet tyle nie mają,
filipek liże tyłek bo mu coś może z niego skapnie, lanckorona dostała bonusy od obajtka i liczy na więcej to jest za nim murem, rzygać się chcę na samą myśl ale tak teraz wygląda politka w polsce...
nie ma ludzi z wlasnym zdaniem, będę popierał to co muszę aby być tam gdzie chcę i dostawać za to ty ie chcę, a to że jestem zwykłą szmatą i złodziejem to już sprawa drugorzędna...
Cytować
+48 #41 Meryk 2021-03-07 16:03
Najlepiej wypadł tak zwany włodaż Gminy Lanckorony bo w samej Lanckoronie to on niema miłośników wielu .Zachowanie jego i kultura niczym nie odbiega od zachowań na sesjach rady gminy po prostu śmiech przez łzy porażka i takich ludzi wybieramy jestem mieszkańcem i wstyd się przyznać gdzie mieszkam.
Cytować
+45 #42 alibaba 2021-03-07 16:24
Cytuję Lol:
Biedne lewactwo z ćpunem na czele. Pozostaje wam jedynie smarować komentarze w necie, bo jesteście życiowymi przegrywami :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Żal mi Cę, bo jesteż umysłowo przegrany... a to raczej trudne do uleczenia.
Cytować
+39 #43 Grzegorz 2021-03-07 17:35
Cytuję Gratulacje Panowie!:
Daniel Obajtek to jest najskuteczniejszy prezes Orlenu w jego historii, tak samo jak Filip Kaczyński to najskuteczniejszy poseł w historii naszego okręgu!

Tak, wystarczy wejść na stronę sejmu i sprawdzić jego aktywność poselską żeby dowiedzieć się że należy do grupy najmniej aktywnych posłów, oczywiście nie chodzi tu o ustawianie się do zdjęcia.
Cytować
-39 #44 @Grzegorz 2021-03-07 18:27
Cytuję Grzegorz:
Cytuję Gratulacje Panowie!:
Daniel Obajtek to jest najskuteczniejszy prezes Orlenu w jego historii, tak samo jak Filip Kaczyński to najskuteczniejszy poseł w historii naszego okręgu!

Tak, wystarczy wejść na stronę sejmu i sprawdzić jego aktywność poselską żeby dowiedzieć się że należy do grupy najmniej aktywnych posłów, oczywiście nie chodzi tu o ustawianie się do zdjęcia.

Nie wiem co porównujesz, bo z posłów Prawa i Sprawiedliwości z naszego okręgu to najaktywniejszy .
Cytować
-32 #45 Grzegorz 2021-03-07 19:12
Cytuję @Grzegorz:
Cytuję Grzegorz:
Cytuję Gratulacje Panowie!:
Daniel Obajtek to jest najskuteczniejszy prezes Orlenu w jego historii, tak samo jak Filip Kaczyński to najskuteczniejszy poseł w historii naszego okręgu!

Ale masz z kim porównywać :D , Filipiak, która w poprzedniej kadencji znalazła się na liście najbardziej leniwych posłów.
Tak, wystarczy wejść na stronę sejmu i sprawdzić jego aktywność poselską żeby dowiedzieć się że należy do grupy najmniej aktywnych posłów, oczywiście nie chodzi tu o ustawianie się do zdjęcia.

Nie wiem co porównujesz, bo z posłów Prawa i Sprawiedliwości z naszego okręgu to najaktywniejszy.
Cytować
+30 #46 Grzegorz 2021-03-07 19:13
Cytuję Grzegorz:
Cytuję @Grzegorz:
Cytuję Grzegorz:
Cytuję Gratulacje Panowie!:
Daniel Obajtek to jest najskuteczniejszy prezes Orlenu w jego historii, tak samo jak Filip Kaczyński to najskuteczniejszy poseł w historii naszego okręgu!

Ale masz z kim porównywać :D , Filipiak, która w poprzedniej kadencji znalazła się na liście najbardziej leniwych posłów.
Tak, wystarczy wejść na stronę sejmu i sprawdzić jego aktywność poselską żeby dowiedzieć się że należy do grupy najmniej aktywnych posłów, oczywiście nie chodzi tu o ustawianie się do zdjęcia.

Nie wiem co porównujesz, bo z posłów Prawa i Sprawiedliwości z naszego okręgu to najaktywniejszy.

Ale masz z kim porównywać :D , Filipiak, która w poprzedniej kadencji znalazła się na liście najbardziej leniwych posłów.
Cytować
+40 #47 Anna Kot 2021-03-07 19:58
Ciekawa publikacja na temat tego, jak postępuje Obajtek, znalazła się na stronie oko.press https://oko.press/dwor-obajtka-dotacje-ministerstwo-kghm-pkobp/?u=true . Co do Lanckorony, to sprawa wyglądała następująco (wklejam z onetu, bo zabrakło mi tej informacji w Pana publikacji, p. Marcinie): Marek Sowa na płycie rynku usiłował powiedzieć o wszystkich nieruchomościac h, jakie w Lanckoronie posiada Daniel Obajtek. Mówił m.in o tym, że prezes Orlenu kupił w okolicy dwie działki, które po kilkunastu miesiącach przepisał na swoją matkę. - Dlatego tych informacji nie znajdziecie w oświadczeniu majątkowym prezesa Orlenu - mówił dziennikarzom. - Chcemy wiedzieć, skąd Daniel Obajtek miał pieniądze na zakup nieruchomości na Pomorzu i tu, w Lanckoronie. Nie pozwoliłaby mu na to pensja samorządowca czy prezesa ARiMR - analizował poseł.
A że inni próbowali zakrzyczeć Sowę, cóż. Może powoli zaczyna im się palić grunt pod nogami. Kiedyś do tego dojdzie.
Cytować
-45 #48 Obserwator 2021-03-07 20:08
Cytuję Meryk:
Najlepiej wypadł tak zwany włodaż Gminy Lanckorony bo w samej Lanckoronie to on niema miłośników wielu .Zachowanie jego i kultura niczym nie odbiega od zachowań na sesjach rady gminy po prostu śmiech przez łzy porażka i takich ludzi wybieramy jestem mieszkańcem i wstyd się przyznać gdzie mieszkam.

Jak ci wstyd , że mieszkasz w Lanckoronie to wypad. Zabierz swoje zabawki tak jak wczoraj Sowa i wyjedz za granicę jak to powiadał twój góru Kumorowski.
Cytować
+40 #49 Olo 2021-03-07 21:42
PiS to banda złodziejska. Naiwni wierzyli że 500 postawi ludzi na nogi na całe życie a tu po 5 latach dupa z tego bo inflacja zezarla, a to dopiero początek inflacji. Podatki nakładają na wszystkich okrutne a tylko emeryty i rodziny wielodzietne łączą koniec z końcem. To nie jest partia dla Polski tylko dla samych siebie. Żenujący jest Duda, każdy Kaczyński majtek obajtek i cała Rzesza partyjnych pomagierow którzy biorą kasę za to że krzyczą i klaszczą zarazem.
Cytować
+40 #50 Puma 2021-03-07 22:47
Na lato Morawiecki zapowie koniec pandemi, znowu pisowcy będą robić pseudo wiece, wciskać kity jacy są dobrzy, i znowu im poparcie skoczy, jak to szydło mówiła pisiorom się wszystko należy!skończmy z Tymi pisowskimi nieudacznikami!
Cytować
+33 #51 Marsz Kobiet 2021-03-07 22:58
Piosenka na jutro
Taki duży taki mały może j.bac pis
Taki gruby taki chudy może j.bac pis
Taki ja i taki ty może j.bac pis
Taki ja i taki ty może j.bac PiS!
Cytować
+26 #52 Yanek 2021-03-08 08:32
Cytuję Obserwator:
Cytuję Meryk:
Najlepiej wypadł tak zwany włodaż Gminy Lanckorony bo w samej Lanckoronie to on niema miłośników wielu .Zachowanie jego i kultura niczym nie odbiega od zachowań na sesjach rady gminy po prostu śmiech przez łzy porażka i takich ludzi wybieramy jestem mieszkańcem i wstyd się przyznać gdzie mieszkam.

Jak ci wstyd , że mieszkasz w Lanckoronie to wypad. Zabierz swoje zabawki tak jak wczoraj Sowa i wyjedz za granicę jak to powiadał twój góru Kumorowski.


widzę że to już podstawowe hasło w tym ciemnogrodzie, "jak ci nie pasuje to wypad",
jak rządzi pis to nie ma prawa coś komuś nie pasować, super
Cytować
+14 #53 Dex 2021-03-08 09:18
Cytuję Grzegorz:
Cytuję Gratulacje Panowie!:
Daniel Obajtek to jest najskuteczniejszy prezes Orlenu w jego historii, tak samo jak Filip Kaczyński to najskuteczniejszy poseł w historii naszego okręgu!

Tak, wystarczy wejść na stronę sejmu i sprawdzić jego aktywność poselską żeby dowiedzieć się że należy do grupy najmniej aktywnych posłów, oczywiście nie chodzi tu o ustawianie się do zdjęcia.

Pchała go do przodu na siłę .... widać ze za wysokie progi na jego nogi.
Cytować
-37 #54 Ccc 2021-03-08 09:56
Nic tej popier....j opozycji to nic nie wychodzi czego się nie chwyca to wszystko spier.... jedyny program jaki mają to odsunąć PiS od władzy i tyle nie wyobrażam sobie jak by ta łysa pała miała być premierem niech te dziady z platformy pochwala się swoimi suksesami za sowich rządów tj.podniesienie wieku emerytalnego paliwo po 6 zł likwidacja szkół poczty policji stoczni kolei wyprzedaż majątku narodowego afery strzelanie do górników cenzura na tv.slynne słowa Komorowskiej podwyżki rent i emerytur po 2 zł ludzie na śmieciowych umowach 5 zł na godzinę itp. można by wymieniać w nieskończoność to są sukcesy platformy i PSL
Cytować
-50 #55 Basia 2021-03-08 10:35
Głosowałam na Posła Filipa Kaczyńskiego i ponownie to zrobię razem z całą moją rodziną. Wspaniały człowiek
Cytować
+27 #56 jejku 2021-03-08 16:53
Cytat:
Głosowałam na Posła Filipa Kaczyńskiego i ponownie to zrobię razem z całą moją rodziną. Wspaniały człowiek
TO chyba cała rodzina jest ułomna czy tez upośledzona nie obrażając ludzi chory może pora iść do lekarza o porade?
Cytować
-20 #57 Danuta 2021-03-08 17:10
15 dżesika ty to POzostałaś zlepkiem KOmórek do dziś. Zero rozumu i ludzkich uczuć.
Cytować
-23 #58 Danuta 2021-03-08 17:18
**51 Marsz Kobiet ** i tylko tyle wam POzostało co głupie i chamskie piosenki śpiewać.Za granicą jest super to co tu jeszcze robicie wy nowocześni europejczycy.Ta m możecie tyłki starym niemcom POdcierać i będzie git i nowocześnnie
Cytować
-26 #59 Kika 2021-03-08 19:20
Jeden z posłów Z platformy na spotkaniu z wyborcami mówił że spotkał się z wyborcami PO oraz z normalnymi Polakami nic dodać nic ująć chociaż raz prawdę powiedział
Cytować
+25 #60 do Danuta 2021-03-09 10:29
Danuta Co Robimy?Walczymy o Wolną Polskę!,nie zagarniętą przez pis,ile jeszcze nakradniecie,ke mpy,sasiny,rydz yki,obajtki?
Cytować
-25 #61 Reks 2021-03-09 18:32
Cytuję do Danuta:
Danuta Co Robimy?Walczymy o Wolną Polskę!,nie zagarniętą przez pis,ile jeszcze nakradniecie,kempy,sasiny,rydzyki,obajtki?

Pierdolisz
Cytować
+21 #62 do Reks 2021-03-10 10:01
Reks poszczekaj do kota kaczora
Cytować
-24 #63 j-23 2021-03-11 07:53
Gdzie Obajtek tam jest miód- gdzie Trzaskowski tam jest smród!
Cytować
+23 #64 zielone 2021-03-11 10:08
Rafał Trzaskowski jest Najlepszy i Będzie jeszcze Prezydentem,wyś cie pisowcy sfałszowali wybory,wasz prezydent wcześniej wiedział że wygrał przed ogłoszeniem wyników,dziwne? co?
Cytować
+9 #65 yanek 2021-03-14 10:45
Cytuję Danuta:
**51 Marsz Kobiet ** i tylko tyle wam POzostało co głupie i chamskie piosenki śpiewać.Za granicą jest super to co tu jeszcze robicie wy nowocześni europejczycy.Tam możecie tyłki starym niemcom POdcierać i będzie git i nowocześnnie


no tak, przekleństwo w piosence nie do przyjęcia, obajtek klnie jak pijane towarzystwo pod sklepem, biedactwo chory jest, touretta ma, gówno ma, jest zwykłym wulgarnym gnojem od pługa oderwanym który sie do koryta dorwał, jak menela spod sklepu ubierzecie w garnitur i mu zapłacicie to też będzie bez problemu pana udawał
Cytować
+4 #66 hans kloss 2021-03-14 11:14
Co za goguś, no ale jak dawali rozum pewnie nie stał w kolejce. Bareja w dzisiejszych czasach to by miał materiał na kręcenie filmów
Cytować
+8 #67 Sektapis 2021-03-14 22:19
Obajtek kłamie że ma chorobę dureta, i na konferencjach już nie przeklina? Wstydził by się drań,ale są te debile pisowskie, wszystko im ujdzie!
Cytować
+7 #68 Sektapis 2021-03-14 22:26
Wartość rynkowa Orlenu spadła aż o 40procent za Obajtka, ale pisowcy jak zwykle zakłamują rzeczywistość, czego się nie chwycą to spier....,ale dla siebie za garną, ile jeszcze będą kradnąc?
Cytować
-3 #69 Tvppis 2021-03-14 23:12
https://m.youtube.com/watch?v=ZQXQq1qmtdc
Cytować
-4 #70 do informacyjnie 2021-03-17 15:40
https://wiadomosci.wp.pl/syn-beaty-szydlo-zmienil-nazwisko-pracuje-w-firmie-ktorej-udzialowcem-jest-daniel-obajtek-6619061424237184a
Cytować
-6 #71 Piotr _ 2021-03-17 22:51
Jedna kanalia warta drugiej.
Cytować
-2 #72 Jan 2021-03-18 13:30
A to "wzór cnót wszelkich" ten Obajtek. Dostał pracę u wujów, jak go nauczyli,podali pomocna dłoń, to na nich pluje na nich i obraża. Taki w moralny wzorzec PIS-u. A swoich kolesi i znajomków to po spółkach skarbu państwa ustawia. Nigdy więcej obłudników z PIS-u. A ze swoim wykształceniem to co najwyżej kierownikiem w oczyszczalni ścieków powinien być. Takich "specjalistów" ma PIS
Cytować
-1 #73 ehh 2021-04-03 10:29
Cytuję zielone:
Rafał Trzaskowski jest Najlepszy i Będzie jeszcze Prezydentem,wyście pisowcy sfałszowali wybory,wasz prezydent wcześniej wiedział że wygrał przed ogłoszeniem wyników,dziwne?co?

Jedni i drudzy będą was równo ruchać aż będziecie prosić o jeszcze :)
Cytować