Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Wadowicach ma nowego szefa. Starosta wadowicki Eugeniusz Kurd
Drukuj
Powiatowy  Nadzór Budowlany ma nowego szefa

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Wadowicach ma nowego szefa. Starosta wadowicki Eugeniusz Kurdas powołał na to stanowisko 35-letniego Michała Kwarciaka.

Nowy inspektor swoje obowiązki objął w czwartek (9.05).

Dotychczasowe, bogate doświadczenie zawodowe to wielki atut Pana Michała Kwarciaka. Pełnił on już obowiązki szefa inspektoratu, najpierw przez kilka miesięcy w 2014 roku, a następnie po przejściu na emeryturę Władysława Gwiazdowskiego - od stycznia tego roku aż do dzisiejszego powołania. Bardzo dobrze wypełniał swoje zadania i dlatego wierzę, że odnajdzie się w tej roli zawodowej, a nasza współpraca będzie układała się bardzo dobrze – mówił po wręczeniu aktu powołania starosta wadowicki Eugeniusz Kurdas.

Michał Kwarciak ma 35 lat. Z wykształcenia jest mgr inż. budownictwa. Ukończył  Politechnikę Krakowską. W 2016 roku zdobył uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowanej. W PINB w Wadowicach pracuje nieprzerwanie od marca 2007 roku.

Przypomnijmy, iż Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego jest powoływany przez starostę spośród co najmniej trzech kandydatów wskazanych przez Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego. Jak poinformowało Starostwo Powiatowe w Wadowicach, tak też było i w tym przypadku.  

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Polityka:

Koalicja Obywatelska ujawniła listy wyborcze. Kto powalczy o głosy wyborców w naszym regionie?

PiS zaprezentował listę kandydatów w wyborach. Kto powalczy o głosy wyborców w naszym regionie?

Poseł Józef Brynkus będzie jedynką... z PSL

Dwa miesiące po konferencji a burmistrz Kaliński dalej nie upublicznił wyników audytu

RIO: Absolutorium dla burmistrza Kalińskiego zgodne z prawem. Klinowski: To scenariusz Barei