Lider partii Wiosna Robert Biedroń odwiedził Wadowice. Mimo, że nie było oficjalnego briefingu, dzien
Drukuj
Lider Wiosny Rober Biedroń wpadł do Wadowic na kremówkę

Lider partii Wiosna Robert Biedroń odwiedził Wadowice. Mimo, że nie było oficjalnego briefingu, dziennikarze zadali mu kilka pytań. Polityk zjadł kremówkę, robił sobie też zdjęcia z mieszkańcami.

We wtorek (7.05) Wadowice odwiedził lider Wiosny Robert Biedroń. Bywał już tu w przeszłości, będąc prezydentem Słupska, wtedy kiedy burmistrzem Wadowic był Mateusz Klinowski, z którym wprowadzali swoje "progresywne" rozwiązania. Tym razem lider partii, która powalczy o głosy wyborców w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego oraz w jesiennych parlamentarnych  zatrzymał się w naszym mieście ze swoimi współpracownikami jedynie na kremówki, które kupił w Galicjance.

Pozował ze słodkim ciastkiem, robił sobie również zdjęcia z mieszkańcami i maturzystami. Mimo, że oficjalnego briefingu nie było, dziennikarze zadali mu kilka pytań dotyczących m.in. komunikacji, rozdziału kościoła od urzędów i państwa a także o kandydatów  Wiosny w wyborach 26 maja do Europarlamentu. Przypomnijmy, że partia zarejestrowała listy we wszystkich okręgach. Z naszego powiatu nie ma żadnego kandydata, chociaż jak się mówiło kilka miesięcy temu, takim kandydatem miał być właśnie były burmistrz Wadowic a aktualnie radny Rady Miejskiej w Wadowicach Mateusz Klinowski.

Po kilku minutach Robert Biedroń ruszył w dalszą podróż.

 

 

(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Polityka:

Naruszenie dyscypliny finansów i nieważność absolutorium dla burmistrza? Opozycja pisze do wojewody

Sądowy finał przepychanki w magistracie. Prokuratura skierowała akt oskarżenia Elżbiety Ł.

Uczniowie z Zakrzowa na wycieczce w Sejmiku

Burmistrz Kaliński w szpitalu na terapii

Jest wotum zaufania i absolutorium dla burmistrza Kalińskiego. Radni opozycyjni zbojkotowali sesję