Samorządowcy z gminy Kalwaria Zebrzydowska spotkali się z burmistrzem Skawiny. Rozmawiano o przedłuże
Czy autobusy krakowskiego MPK dojadą do Kalwarii? Są plany

Samorządowcy z gminy Kalwaria Zebrzydowska spotkali się z burmistrzem Skawiny. Rozmawiano o przedłużeniu linii nr 273 i 253 Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Krakowie do Kalwarii. Wszystko zależy od władz Krakowa i krakowskiego Zarządu  Infrastruktury Komunalnej i Transportu.

Kilka dni temu w Urzędzie Miasta Skawina odbyło się spotkanie samorządowców z gminy Kalwaria Zebrzydowska z burmistrzem Skawiny Norbertem Rzepisko. Rozmawiano o przedłużeniu linii nr 273 i 253 krakowskiego MPK ze Skawiny na teren gminy Kalwaria Zebrzydowska.

W spotkaniu uczestniczył burmistrz Kalwarii Augustyn Ormanty, radni Rady Miejskiej, sołtysi i mieszkańcy reprezentujący  Przytkowice, Stanisław Górny, Zarzyce Wielkie, Zarzyce Małe i Podolany.

Pomysł jest, na razie decyzje nie zapadły. W dalszej serii rozmów zaplanowano rozmowy z Zarządem Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie oraz władzami Krakowa – poinformowali urzędnicy Urzędu Miejskiego w Krakowie.

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 sqrt123 2019-03-13 20:08
Chodzi o linię 263, a nie 253.
Z tego co pamiętam, pomysł być żeby 273 przedłużyć do Przytkowic, a 263 do Leńcz.
Cytować
+1 #2 sss 2019-03-13 22:42
Zarząd infrastruktury komunalnej i transportu już nie istnieje!!!!!
Cytować
0 #3 Mattie 2019-06-11 21:43
Utterly written subject matter, regards for selective information.

my site: https://hiecorecbd.com/: http://www.go-from-here.com/sh/hiecorecbdreview907737
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.