Wadowice szykują się na kolejne Wianki nad Skawą, które po raz drugi organizowane będą wspólnie z
Wadowice szykują się na tegoroczne Wianki. Kto wystąpi na Wenecji?

Wadowice szykują się na kolejne Wianki nad Skawą, które po raz drugi organizowane będą wspólnie z RMF MAXX! Kto wystąpi na wadowickiej Wenecji?

Wianki nad Skawą to impreza organizowana przez Urząd Miejski w Wadowicach dla wszystkich uczniów dokładnie w dzień zakończenia roku szkolnego. Impreza z roku na rok się rozrasta i cieszy popularnością nie tylko wśród dzieci i młodzieży. W ubiegłym roku po raz pierwszy zagrano ją z RMF MAXX. Zaśpiewała wtedy na scenie Margaret, ale serca wadowickiej publiczności skradł Smolasty. Jak będzie tym razem?

Tegoroczne wydarzenie rozpocznie się na "Wenecji" nad Skawą już w piątek (21.06) o godzinie 16:00.

Tradycyjnie zapraszamy całe rodziny na warsztaty z wicia wianków. Będą również dmuchańce oraz animacje dla dzieci. Niezapomniane wrażenia dostarczy również Holi Święto Kolorów, a pamiątkowe zdjęcia zrobicie zupełnie za darmo w magicznej fotobudce. Oczywiście nie zabraknie też strefy gastronomicznej, bo impreza będzie trwała długo! – informuje Urząd Miejski w Wadowicach.

Gmina Wadowice wraz ze Stowarzyszeniem ALPS Wadowice zaprasza wszystkich chętnych do Turnieju w Plażówkę o Puchar Burmistrza Wadowic. Od godzinie 12:30 rozpoczną się rozgrywki dla dzieci, a od godziny 16:00 grają dorośli. Udział jest bezpłatny, a dla najlepszych zespołów przewidziano puchary i nagrody. Szczegóły dotyczące turnieju można uzyskać dzwoniąc pod numer 512 448 952.

Koncerty zaczną się już od godziny 18:00. Wtedy na dużej scenie wystąpi „Mądry”. Oskar Mądracki, bo tak nazywa się pochodzący z Kalwarii Zebrzydowskiej artysta. O godzinie 19:00 wystąpi najpopularniejsza obecnie śpiewająca influencerka – Julia Żugaj. O 20:30 będzie Kraksa z Bryską oraz wiele innych topowych utworów tej artystki młodego pokolenia. Zwieńczenie wieczoru to koncert Darii Marx, artystki, której utwory podbijają listy przebojów. Wokalistka wejdzie na wadowicką scenę o godzinie 22:00.

 

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+10 #1 przykro 2024-06-11 12:31
Żenada jak przez ostatnie 5 lat kiedy kaliński niszczy kulturę miasta
ciulowice umarłe miasto z utrudnieniami dla ludzi przykre
A był regge most ale cóz jak robił wał to robić wał
Ale miło teraz wszystkim w w mieście fu pokazywać tak sie teraz tu witam w tym burdelu :)

Ps. ALERT DLA MŁODZIEŻY KALUS CHCE WAM ODEBRAC OSTATNI AZYL W POSTACI WENECJI PORA NA ROZRÓBY
+2 #2 . 2024-06-11 15:34
Ale chujoza. Czekam na najpotężniejszą polską piosenkarkę Kasię Dereń.
+9 #3 Gośka 2024-06-11 17:36
Gwiazdą wieczoru ma być pani kierownik wydziału promocji ! ! !
0 #4 Haha 2024-06-20 12:07
dziewice będą puszczać wianki do skawy ha ha ha Jakie święto???

Nie masz uprawnień do komentowania tego artykułu.