Kino Centrum świętuje swoje XX lecie z wielką pompą, przygotowując niezwykły dzień pełen filmowyc
Niedziela pełna filmowych i rozrywkowych atrakcji z okazji dwudziestolecia wadowickiego kina

Kino Centrum świętuje swoje XX lecie z wielką pompą, przygotowując niezwykły dzień pełen filmowych i rozrywkowych atrakcji. Niedziela (24.09) będzie wyjątkowym dniem, skierowanym do najmłodszej publiczności, ale także do wszystkich, którzy chcą z nimi świętować.

Dla Dzieci: "Titina" o 10:30

Niezwykły dzień rozpocznie się od godziny 10:30 od magicznej bajki "Titina". To opowieść, która zabierze najmłodszych widzów w świat baśni i marzeń, pełen przygód i niezwykłych postaci. Ale to nie koniec! Przed samym seansem przygotowano milusińskie zabawy, animacje i mnóstwo niespodzianek, które sprawią, że poranek będzie jeszcze bardziej uroczy.

 

Dla Młodzieży: "Lato, kiedy nauczyłam się latać" o 13:00

Po bajce, o godzinie 13:00 kino zaprasza młodzież na film "Lato, kiedy nauczyłam się latać". To historia, która porusza temat dorastania i odkrywania własnej tożsamości. Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek! Przed seansem przygotowano fascynujące atrakcje, które wzbogacą filmowe doświadczenie. Po projekcji odbędzie się także spotkanie i rozmowa na temat tego, "Czy trudno być nastolatkiem?", gdzie będziecie mogli dzielić się swoimi myślami i doświadczeniami.

 

Dla Młodych Odkrywców: Warsztaty "Wirtualna Rzeczywistość – W Teorii i Praktyce"

Dla młodszej widowni w wieku 9 – 13 lat przygotowano także wyjątkowe warsztaty  "Wirtualna Rzeczywistość – W Teorii i Praktyce". To okazja do zanurzenia się w fascynujący świat technologii, gdzie będziecie mogli poznać tajniki wirtualnej rzeczywistości i zrozumieć, jak działa ta innowacyjna technologia.

 

Wieczorem: Koncert Andre Rieu "Miłość mieszka pośród nas" o 16:00

Ale to jeszcze nie koniec  jubileuszowych atrakcji! O godzinie 16:00 tego samego dnia, kino zaprasza na najnowszy koncert Andre Rieu "Miłość mieszka pośród nas". To muzyczne wydarzenie, które poruszy serca i dusze, dostarczając niezapomnianych emocji.

Bilety do kupienia:

https://iframe324.biletyna.pl/event/view/id/354478 - Titina

https://iframe324.biletyna.pl/event/view/id/354483 - Lato, kiedy nauczyłam się latać

https://www.strefazajec.pl/course/view/id/53119  - Warsztaty dla młodzieży „Wirtualna rzeczywistość - w teorii i praktyce”.

https://iframe324.biletyna.pl/event/view/id/338027 - Andre Rieu - Miłość Mieszka pośród nas


(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.