Urząd Miejski w Wadowicach organizuje w Parku Miejskim Dzień Dziecka. Przygotowano sporo atrakcji dla n
W wadowickim parku szykuje się niezły Dzień Dziecka!

Urząd Miejski w Wadowicach organizuje w Parku Miejskim Dzień Dziecka. Przygotowano sporo atrakcji dla najmłodszych: koncerty, pokazy, nagrody.

W niedzielę (4.06)Parku Miejskim w Wadowicach wadowicki magistrat z okazji Dnia Dziecka przygotował sporo atrakcji. Impreza rozpocznie się od godzint 15:00 koncertem utalentowanych uczniów ze szkoły muzycznej Yamaha. Te młode gwiazdy swoim wyjątkowym występem – z okazji 15-lecia szkoły – dostarczą nie tylko wspaniałej muzyki, ale także inspiracji do odkrywania własnych talentów.

Od godziny 16:00 do 18:00 odbędzie się turniej w tenisa ziemnego dla Szkół Podstawowych organizowany przez Klub Olimpia Chocznia, a wcześniej będzie okazja a wcześniej będzie okazja do gry i zabawy na korcie tenisowym, dla tych, którzy dopiero chcieliby zacząć przygodę z tym sportem.  Nie zabraknie również szermierki (SZPADA Wadowice), łucznictwa (Sokole Oko Zawadka), piłki nożnej (PUKS Karol, Husaria Klecza, Zaskawianka Wadowice) tenisa stołowego (SKAWA Wadowice), szachów (TKKF Leskowiec Wieża Wadowice), a także wspinaczki (Clama)!

Ale to nie wszystko! O 16:15 na najmłodszych czeka fascynujący pokaz żonglerski Artystów Ulicznych Krakowa. Następnie o 16:40 odbędzie się prelekcję GOPR, która nauczy, jak dbać o bezpieczeństwo podczas wędrówek po górskich szlakach a także odbędzie się  szkolenie w zakresie resuscytacji przy użyciu fantomów. Dzieci dowiedzą się  o niezbędnych zasadach pierwszej pomocy i odpowiednim przygotowaniu do przygód w górach. Po prelekcji czekać bezie konkurs z nagrodami, gdzie będzie można  wykorzystać swoją wiedzę i zdobyć fantastyczne upominki! O godzinie 18:00 czas na emocjonujące losowanie atrakcyjnych nagród!

Wieczorem, o godzinie 19:00 rozpocznie się koncert zespołu Meloarte „Zwariowane Melodie”. To jednak nie koniec! Na terenie Parku Miejskiego czekać będą liczne atrakcje, które umilą czas podczas szalonego Dnia Dziecka. Będzie można wziąc  udział w różnorodnych sportowych zabawach z okazji Dnia Sportu, zrobić brokatowy tatuaż, stworzyć balonowe zwierzątka, będą też tańce, zabawy z chustą Klanzy, gry XXL, wielkie bańki mydlane a także postacie bajkowe. Nie zabraknie też dmuchańców, warsztatów żonglowania, będzie również stoisko Paleta Diet – Centrum Leczenia Otyłości – będzie okazja aby podpytać o zasady zdrowego odżywiania, przygotowane są również atrakcyjne bony o wartości 150 zł na wizytę.

Wszystkie osoby wybierające się na wydarzenie prosimy o zostawianie swoich samochodów górnym parkingu przy Klasztorze Karmelitów Bosych, przy ul. Karmelickiej 22, który dzięki uprzejmości ojców karmelitów został udostępniony dla uczestników Dnia Dziecka. Odległość z parkingu do Parku to zaledwie 500 metrów, które można pokonać spacerem, idąc al. Wolności lub ul. Karmelicką (wchodząc do Parku od strony bloków). Natomiast osoby z niepełnosprawnościami ruchowymi mogą korzystać z „niebieskich” miejsc postojowych przy bloku na ul. Karmelickiej 71 – informuje Urząd Miejski w Wadowicach.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

-2 #1 kleszcz 2023-05-31 17:17
zapraszamy
Cytować
+5 #2 Pacjent 2023-05-31 18:38
A jak tam dziki? Pewnie to główna atrakcja będzie
Cytować
+3 #3 ula 2023-05-31 20:24
będzie wrzask dzieciarni,kied yś można było ptaki usłyszeć w parku,coście zrobili z biednymi dzikami???
Cytować
-1 #4 wino 2023-06-01 18:17
Cytuję ula:
będzie wrzask dzieciarni,kiedyś można było ptaki usłyszeć w parku,coście zrobili z biednymi dzikami???

Co ty nazywasz parkiem?
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.