Stacja RMF MAXX zaplanowała trasę koncertową w ramach akcji Lato na MAXXa w 10 miastach Polski. Jednym
Wadowickie wianki z RMF MAXX. Wystapią Smolasty i Margaret

Stacja RMF MAXX zaplanowała trasę koncertową w ramach akcji Lato na MAXXa w 10 miastach Polski. Jednym z nich są Wadowice. Wystapią Smolasty i Margaret.

Stacja RMF MAXX zaplanowała trasę koncertową w ramach akcji Lato na MAXXa w 10 miastach Polski. Na mapie koncertowej znalazły się również Wadowice. W piątek 23 czerwca na wadowickiej "Wenecji" organizowana jest przez Urząd Miejski w Wadowicach cykliczna impreza Wianki nad Skawą, która cieszy się od lat spory powodzeniem wśród młodzieży, bo jest swoistym powitaniem wakacji po intensywnym roku szkolnym.

Magistrat przygotowuje sporo atrakcji: Holi Święto Kolorów, darmowe warsztaty wiankowe z kwiatami, strefę dmuchańców i zjeżdżalni, animacje dla najmłodszych, imprezową fotobudkę, turniej w plażówkę o Puchar Burmistrza Wadowic no i oczywiście koncerty.

To właśnie w ramach wianków, dzięki RMF MAXX  na scenie wystąpią tacy artyści jak Margaret, Smolasty czy Mądry.

 

 

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

-37 #1 gość 2023-05-30 18:32
Będzie po tej imprezie ,dużo przypadkowych ciąż .A najwięcej u tzw panienek "z dobrego domu" bo one mają zazwyczaj nadzwyczajną chuć i nogi rozkładają już ok 13 lat . A w domu zgrywają dziewice .
Cytować
-17 #2 QWERTY 2023-05-30 19:47
Już bardziej szmirowatego zestawienia wykonawców to nie dało się wykombinować ,bo muzykami ich trudno nazwać ,no ale co się dziwić ,są na poziomie RMF i ich słuchaczy :-)
Cytować
+45 #3 Kamil 2023-05-31 08:46
Cytuję gość:
Będzie po tej imprezie ,dużo przypadkowych ciąż .A najwięcej u tzw panienek "z dobrego domu" bo one mają zazwyczaj nadzwyczajną chuć i nogi rozkładają już ok 13 lat . A w domu zgrywają dziewice .

Jeżeli interesujesz się seksualnością kobiet w tym wieku, to zalecam kontakt z najbliższym specjalistą.
Twój komentarz jest wręcz obrzydliwy.
Cytować
-15 #4 Gość 2023-06-14 10:21
No proszę, czyli jednak coś się dzieje w Wadowicach. Czyli Ci którzy barzeksją na to że nie ma żadnych propozycji dla młodzieży jednak wprowadzają opinię publiczną w błąd.
Cytować
-15 #5 Dexter 2023-06-14 11:33
Po co promujecie to gówniane hinduskie holi ?
"obchody święta holi upamiętniają bohaterstwo Kryszny....Hinduizm ludowy wyróżnia podczas obchodów holi zwyczaj śpiewania piosenek o erotycznych treściach"
https://pl.wikipedia.org/wiki/Holi

Pytam jeszcze raz po co w papieskich Wadowicach promowane jest religijne hiduskie święto które jest zaprzeczeniem naszej wiary: DEKALOG Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną. I ludzie myślą że tysiące lat temu to była ciemnota bo ludzie wierzyli w różne bożki i składali im ofiary ale ten debilizm trwa do dziś czego przykładem jest udział w holi gdzie oddajesz cześć demonicznym bóstwom wschodnim !!! - Wszystkie dzieci i ich rodziny będą mieć w czasie problemy z tego bo jak ktoś myśli że to jest tylko zabawa to niech poogląda świadectwa ludzi na youtube.
Cytować
-7 #6 Evo 2023-06-14 11:50
Prawda o holi:

"Ciemna strona Holi, kolorowego święta wiosny...święto stało się okazją dla mężczyzn do molestowania kobiet.

Holi stało się dniem, kiedy mężczyźni wydają się myśleć, że mają licencję na molestowanie kobiet - uważa Abha. - Osobiście nazywam to świętem chłopców, ponieważ jest po to, żeby okazali oni swoją dominację nad kobietami. Przecież kobiety nic nie mogą zrobić, nawet kiedy chłopcy znęcają się nad nimi pod pretekstem święta - dodaje Rojeena."
https://wiadomosci.wp.pl/ciemna-strona-holi-kolorowego-swieta-wiosny-6031568301974657a


"Uwaga na proszek holi. Skutki uboczne są widoczne gołym okiem....środki toksyczne, które mogą uszkadzać oczy, skórę i płuca."
https://portal.abczdrowie.pl/wybierasz-sie-na-festiwal-kolorow-uwazaj-na-oczy-skore-i-pluca

"obchody święta holi upamiętniają bohaterstwo Kryszny"
https://pl.wikipedia.org/wiki/Holi

Kim jest Kryszna:

"Witam aktualnie mam 20 lat i ksiądz mi nakazał umieścić świadectwo. Wszystko zaczęło się jak byłem w szóstej klasie szkoły podstawowej mieszkam w malej miejscowości... .przez dwa lata nic szczególnego się nie działo …czasem nawet bałem się zasypiać ciągle...Postan owiłem z siostra pójść do ksiedza poszukałem na gogle egzorcysty"
https://egzorcyzmy.katolik.pl/sekta-hare-kriszna/


Holi spełnia funkcje inicjacyjne otwiera nieświadomych ludzi na duchowość wschodu i w czasie odchodzą od wiary popadając w coraz większe bagno: rozpad relacji, dziwne choroby, wypadki, problemy finansowe, przekręty, uzależnienia, depresje, lęki itd. - wszystko to co wiąże się z okultyzmem wschodu.
Cytować
+2 #7 PolicjaOb 2023-06-14 18:57
Cytuję gość:
Będzie po tej imprezie ,dużo przypadkowych ciąż .A najwięcej u tzw panienek "z dobrego domu" bo one mają zazwyczaj nadzwyczajną chuć i nogi rozkładają już ok 13 lat . A w domu zgrywają dziewice .PEDOFILSKIE ZAPĘDY ..
Zgłosić gdzie trzeba czy usuniesz grzecznie komentarz ?
Cytować
+10 #8 kik 2023-06-15 13:43
ale będzie syfu i śmieci w okolicznym lasku...porobil i jakieś chopki i dziury kolo wodociągów w drodze na pompy ciekawe kto takie gówno robi...
Cytować
+8 #9 ja 2023-06-15 13:45
pilnujcie kwiatków bo chodzą i scinaja bezszczelnie!
Cytować
+2 #10 boras 2023-06-19 15:49
Cytuję ja:
pilnujcie kwiatków bo chodzą i scinaja bezszczelnie!

Dzisiaj baba bez żadnego pytania, podjechała pod posesję sąsiada i zaczęła mu wręcz łamać krzewy, gdy zapytałem co robi, powiedziała że to przecież za płotem i przy drodze, więc jaki problem.
Cytować
-3 #11 Roman 2023-06-22 19:16
Radzę nie brać udziału w festiwalu kolorów HOLI... Znam dużo przypadków, dziwnych zachowan po tej zabawie.. Powinni tego zakazać... A jeśli chodzi o ścisłość to w ciemnogród to my dopiero wchodzimy, przez lewactwo, LGBT, zabawy typu HOLI etc...
Ukrywanie technologii, która była używany setki lat temu, a dla nowego ciemnogrodu tego lewego coś nowego haha ;) Radzę się obudzic, zastanowić po co tu jesteśmy i wsłuchać się w siebie, a nie w kukiełki w telewizji,czy w portalach społecznościowy ch,telewizji, iśćza modą zachodu... Zresztą widać co się we Francji dzieje... Szkoda palców na dalszą wypowiedź.
Cytować
+7 #12 Omen 2023-06-22 20:09
Tylko posrzatajcie po sobie i okoliczny las,syf zrobicie to pewne,ale miejcie rozum nie róbcie syfu nad rzeką skawą
Cytować
+5 #13 Cinek 2023-06-22 21:39
Czytając wasze komentarze to papieskie miasto zawiera dużo żółci i patoli
Cytować
+2 #14 OrdnungMussSein 2023-06-23 19:51
Proszę tylko przyciszyć o 22:00. Z góry dziękuję.
Cytować
+2 #15 OrdnungMussSein 2023-06-23 20:29
Cytuję Omen:
Tylko posrzatajcie po sobie i okoliczny las,syf zrobicie to pewne,ale miejcie rozum nie róbcie syfu nad rzeką skawą

A od kiedy to Wadowiczanie sprzątają po sobie śmieci? Nie mówiąc już o przyuczaniu i egzekwowaniu tego od swoich pociech...
Cytować
+2 #16 Mimowolny Koneser 2023-06-23 21:06
Cytuję Gość:
No proszę, czyli jednak coś się dzieje w Wadowicach. Czyli Ci którzy barzeksją na to że nie ma żadnych propozycji dla młodzieży jednak wprowadzają opinię publiczną w błąd.

Coś w tym jest. Nie znam tej muzyki, ale jestem zmuszony słuchać. Gdy docierają do mnie zawodzenia falsetem na autotunie, wzbiera we mnie taka rozpacz, że nie ma się co dziwić, że wśród młodzieży występuje coraz więcej samobójstw. Te kompozycje i ich produkcja niosą taki ładunek emocjonalny, że wszystkie mosty na Skawie w okolicy mogą tego nie wytrzymać. Ja sam z trudem powstrzymuję się przed rozpruciem sobie żył wierzchem spinacza biurowego.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.