Projekt "Koncerty Świateczne Meloarte" okazał się wielkim sukcesem: bilety na wszystkie wydarzenia wyp
Świąteczne koncerty Meloarte wielkim sukcesem

Projekt "Koncerty Świateczne Meloarte" okazał się wielkim sukcesem: bilety na wszystkie wydarzenia wyprzedały się do ostatniego miejsca!

To był strzał w dziesiątkę. Niedawno zakończyła się nowa edycja koncertów świątecznych Stowarzyszenia Meloarte. Występy odbyły się w  Sanktuarium Pasyjno-Maryjne w Kalwarii Zebrzydowskiej,  Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkie,  Wadowickim Centrum Kultury a także w kościele św. Erazma w Barwałdzie Dolnym. Bilety na wszystkie wydarzenia wyprzedały się do ostatniego miejsca!

Widzowie mieli przyjemność słyszeć niezwykłe aranżację utworów o tematyce bożonarodzeniowej oraz tradycyjne kolędy i pastorałki w wykonaniu Kameralnej Orkiestry Smyczkowej oraz Chóru Stowarzyszenia Meloarte pod batutą Dagmary Książek-Lisickiej. Wszystkie koncerty uświetnił występ solistki Kingi Bocheńskiej-Szostak, która porwała słuchaczy w niezwykle malowniczy i różnorodny krajobraz zimy widziany oczami dwóch wybitnych kompozytorów Antoniego Vivaldiego oraz Astora Piazzolli, a także wokalistów w składzie Natalia Kruźlak, Zuzanna Ocieczek, Aleksandra Tondyra, Pulina Chorąży i Hubert Targosz, którzy oczarowali widzów jakże bogatym wachlarzem skrajnych doznań emocjonalnych od uśmiechu po łzy wzruszenia. Tym razem zespół wystąił w powiększonym składzie z gościnnym udziałem perkusisty Michała Dziewińskiego oraz nowym realizatorem dźwięku Dawidem Pająkiem.

Projekt został zrealizowany przy współpracy z Wadowickim Centrum Kultury, zaś portal WadowiceOnline.pl był patronem medialnym wydarzenia.

Zobaczcie krótkie wideo, jak to wyglądało (film i montaż: Konrad Lenart):

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.