Nowa odsłona cyklu spotkań Filharmonii Krakowskiej pod tytułem „Bajki Muzyką Pisane” zawita do Wa
 Rodzinne Niedziele z Kulturą w WCK

Nowa odsłona cyklu spotkań Filharmonii Krakowskiej pod tytułem „Bajki Muzyką Pisane” zawita do Wadowic.  W WCK zobaczymy spektakl „Słoń trębacz jakich mało” i poznamy tajniki trąbki.

Wadowickie Centrum Kultury zaprasza na „Słoń Trębacz Jakich Mało” w rewelacyjnej cenie 10 złotych dla dzieci, 20 złotych dorośli. Spektakl odbędzie się w niedzielę (5.02) o godzinie 15:0017:00 w sali teatralnej WCK.

Obok Profesora Bakcyla, w wypełnionych muzyką i zabawą spektaklach, wystąpią artyści Filharmonii Krakowskiej – wszystko w specjalnie zaprojektowanych bajkowych scenografiach. W scenariuszach znajdą miejsce również fragmenty o charakterze interaktywnym, kiedy to najmłodsza publiczność będzie miała wpływ na losy bohaterów, tym samym będzie zapraszana do współdziałania czy pomocy, a także do wspólnego wykonania piosenek.

Wykonawcami spektakli będą muzycy, aktorzy, tancerze, artyści sztuk wizualnych, a muzykę skomponują krakowscy kompozytorzy: Paweł Moszumański, Paweł Siek, Marek Pawełek, Stanisław Rzepiela. Autorem scenariuszy jest Dariusz Stańczuk.

Projekt adresowany jest do dzieci w wieku 5-13 lat oraz ich opiekunów.

Spektakle z cyklu „Bajki muzyką pisane – Muzyczny Świat Profesora Bakcyla” stanowią kontynuację przyjętego entuzjastycznie cyklu o tym samym tytule w sezonie artystycznym 21/22.

Czas każdego spektaklu to około 60 minut.


(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.