w Kinie Centrum Wadowice odbędzie się   premiera filmu o Ukrainie „Goście”.  To dokument będą
Wadowickie kino zaprasza na przedpremierowy pokaz filmu o Ukrainie  „Goście”

w Kinie Centrum Wadowice odbędzie się   premiera filmu o Ukrainie „Goście”.  To dokument będący hołdem dla tych, którzy w krytycznym momencie, nie bali się i podali rękę Ukrainie.

W niedzielę (19.02) o godzinie 15:00 w Kinie Centrum Wadowice odbędzie się  wyjątkowa premiera filmu „Goście”. Jest to wzruszający dokument, przybliżający wydarzenia zza wschodniej granicy. Przede wszystkim opowiada historie ludzi, którzy nie byli obojętni i nieśli bardzo potrzebną, w tamtym momencie pomoc, naszym sąsiadom, zaraz po wybuchu wojny. Oglądając tę produkcję, możemy lepiej zobaczyć i zrozumieć mentalność naszych sąsiadów, z którymi w obliczu wojny byliśmy blisko związani. To w szczególności historie osób, które próbowały wydostać się z atakowanego kraju, jak i historie ich sąsiadów – Polaków, którzy w akcie dobroci bohatersko pomagali i nie przeszli obok tego obojętnie.

Film  „Goście” podkreśla siłę pojedynczych osób, jednostek, które zostały zjednoczone w nadzwyczajnej sytuacji aby nieść, tak bardzo potrzebną pomoc w tamtym momencie. Ten film jest hołdem dla tych, którzy w krytycznym momencie, nie bali się i podali rękę Ukrainie. Jest to wzruszający materiał dokumentalny, pełen empatii, szczerości i determinacji.

Wojna to wydarzenie, które zmienia życie milionów ludzi, zajmuje ona nasze myśli i rodzi wiele pytań. Konflikt ma przede wszystkim ogromny wpływ na ludność cywilną, która jest narażona na ogromne niebezpieczeństwo i traci swoje domy, dostęp do edukacji i opieki zdrowotnej. Wiele osób jest zmuszona opuścić swoje domy, aby być bezpiecznym.

Po seansie zaplanowano poczęstunek.

Wstęp wolny!

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

-8 #1 Wadowice 2023-02-01 19:01
No kogoś chyba poje..bało. Dość że mają wszystko za darmo to jeszcze film o nich. Może podziękować im należy za Wołyń jeszcze
Cytować
-2 #2 As 2023-02-15 15:40
Gość po 3 dniach - śmierdzi ... co za dużo to ....
Cytować
-1 #3 mmm 2023-02-15 16:15
Każdy już ma chyba dość... :)
Cytować
+3 #4 Zosia 2023-02-15 16:52
Ależ komentarze... Wstyd! Ciekawe, co mówilibyście, gdyby was spotkał taki los!
Cytować
-1 #5 bezprzebaczenia 2023-02-15 21:21
Wchodzimy głęboko, coraz głębiej...
Ciekawe co będzie na końcu...
Cytować
-1 #6 gucio 2023-02-18 10:47
przestanie zdrajcy popisowskie siac ta baanderowska propagade ,,rzygac sie chce w upie mamy juz tych pasorzytow
Cytować
-1 #7 Wiktor 2023-02-23 22:00
Film jest superowy! I nie zauważyłem w nim, jakiejś nienawiści do tych którzy goscili i goszczą ludzi z Ukrainy, lecz odwrotnie widzę wilki szacunek i wdziecznosc! Reklamy dotyczącej Pis tez nie zauważyłem. Twórcom tego filmu wielki RESPEKT!!!
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.