W klasztorze o.o. Karmelitów Bosych w Wadowicach  odbędzie się koncert IX Spotkania z Muzyką Dawną.
Popołudnie z Bachem i Vivaldim na Karmelu

W klasztorze o.o. Karmelitów Bosych w Wadowicach  odbędzie się koncert IX Spotkania z Muzyką Dawną. W zacnych murach świątyni zabrzmią kompozycje Bacha i Vivaldiego w wykonaniu zespołu „VADOVIAmente MUSICAndo”.

W niedzielę (27.11) o godzinie 16:00 w klasztorze Karmelitów Bosych w Wadowicach odbędzie się koncert „IX Spotkania z Muzyką Dawną”. Podczas niego zabrzmią popularne kompozycje Jana Sebastiana Bacha oraz utwory Antoniego Vivaldiego w wykonaniu zespołu „VADOVIAmente MUSICAndo”.

Zagraja artyści: Kinga Bocheńska-Szostak (skrzypce), Sanda Hejnowska (skrzypce), Barbara Szpakiewicz (skrzyoce), Artur Łuczak 9altówka), Joanna Pawlik (wiolonczela), Wojciech Bugajski (kontrabas), Magdalena Chmielowska-Malec (klawesyn, kierownictwo artystyczne)

Wstęp wolny!

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+2 #1 QWERTY 2022-11-26 20:17
To będzie piękna popołudniowa uczta dla ucha ,muzyki klasycznej,powi nno być o wiele wiele więcej w naszym mieście
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.