Rada Seniorów w Wadowicach zorganizowała w Parku Miejskim w Dzień Seniora. Pogoda nie była zachwycaj
Dzień Seniora w parku udany

Rada Seniorów w Wadowicach zorganizowała w Parku Miejskim w Dzień Seniora. Pogoda nie była zachwycająca, ale za to humory dopisywały każdemu!

Jak poinformował Urząd Miejski w Wadowicach, w sobotę (1.10) Rada Seniorów w Wadowicach zorganizowała w Parku Miejskim Dzień Seniora. Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 14:00 występem Zespołu Regionalnego Babiogórzanie. Muzycznie było również o 17:00, kiedy na scenie pojawiła się Lena Czechowicz w repertuarze „Przeboje z dawnych lat”.

W międzyczasie w programie znajdowało się wiele innych atrakcji takich jak pokazy ratownictwa medycznego, animacje dla dzieci, pokaz musztry OSP Gorzeń Dolny a także atrakcyjne stoiska ZDZ i rękodzielnicze i stoisko informacyjne Powiatowej Komendy Policji „Stop manipulacji, nie daj się oszukać”. Szkoła Podstawowa w Stanisławiu Górnym również zajęła swoje stanowisko, zorganizowali oni odblaskowe stoisko, uczniowie rozdawali seniorom opaski oraz ulotki informacyjne przypominające o obowiązku noszenia elementów odblaskowych o zmroku poza terenem zabudowanym. Dzieci zachęcały również na scenie – recytując rymowane hasła i śpiewając piosenki.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.