W kalwaryjskim Centrum Kultury powstaje nowa grupa twórców, artystów, rzemieślników i rękodzielnik
Drukuj
Przy CKSiT w Kalwarii powstaje  nowa grupa twórców i rękodzielników

W kalwaryjskim Centrum Kultury powstaje nowa grupa twórców, artystów, rzemieślników i rękodzielników. Wszystkie zainteresowane osoby organizatorzy zapraszają na pierwsze spotkanie .

Tworzysz, malujesz, rysujesz? Czujesz się artystyczną duszą, chciałabyś/chciałbyś pokazać się szerszemu gronu, wyjść do ludzi ze swoją twórczością? Przy wsparciu Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej powstaje nowa grupa.

Jej celem jest wzajemne wsparcie, uczenie się i podnoszenie swoich kompetencji, stwarzanie możliwości prezentacji twórczości szerszemu gronu odbiorców, organizacja warsztatów ze specjalistami (fotografia, marketing, social media itp.) pomagających w promocji twórczości oraz stworzenie artystycznego i kreatywnego środowiska twórców

Zapraszamy osoby dorosłe, zajmujące się sztuką i rzemiosłem. Spotkania planowane są raz w miesiącu. Prócz tego zajmiemy się organizacją prezentacji, wystaw, kiermaszów, warsztatów. Chcemy nawiązać kontakty z twórcami z innych miejscowości. A przede wszystkim pokazać twórczy potencjał mieszkańców regionu. Zapraszamy osoby z Kalwarii, ale także sąsiednich gmin i powiatów – sztuka i kreatywność nie mają dla nas granic terytorialnych! – informują w CKSiT w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Pierwsze spotkanie organizacyjne grupy odbędzie się w poniedziałek (3.10) o godzinie  19:00 w Starym Kinie.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Kultura:

Tegoroczny jarmark bożonarodzeniowy z Martą Bizoń i zbiórką dla Oliwierka

Kaplica w Bachowicach jak nowa

Popołudnie z Bachem i Vivaldim na Karmelu

Kościół św. Piotra w Wadowicach będzie miał nowe organy. Zobaczcie, jak będą wyglądały

Papieskie muzeum zaprasza na widowisko multimedialne „Oblicze"