W kalwaryjskim Centrum Kultury powstaje nowa grupa twórców, artystów, rzemieślników i rękodzielnik
Przy CKSiT w Kalwarii powstaje  nowa grupa twórców i rękodzielników

W kalwaryjskim Centrum Kultury powstaje nowa grupa twórców, artystów, rzemieślników i rękodzielników. Wszystkie zainteresowane osoby organizatorzy zapraszają na pierwsze spotkanie .

Tworzysz, malujesz, rysujesz? Czujesz się artystyczną duszą, chciałabyś/chciałbyś pokazać się szerszemu gronu, wyjść do ludzi ze swoją twórczością? Przy wsparciu Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej powstaje nowa grupa.

Jej celem jest wzajemne wsparcie, uczenie się i podnoszenie swoich kompetencji, stwarzanie możliwości prezentacji twórczości szerszemu gronu odbiorców, organizacja warsztatów ze specjalistami (fotografia, marketing, social media itp.) pomagających w promocji twórczości oraz stworzenie artystycznego i kreatywnego środowiska twórców

Zapraszamy osoby dorosłe, zajmujące się sztuką i rzemiosłem. Spotkania planowane są raz w miesiącu. Prócz tego zajmiemy się organizacją prezentacji, wystaw, kiermaszów, warsztatów. Chcemy nawiązać kontakty z twórcami z innych miejscowości. A przede wszystkim pokazać twórczy potencjał mieszkańców regionu. Zapraszamy osoby z Kalwarii, ale także sąsiednich gmin i powiatów – sztuka i kreatywność nie mają dla nas granic terytorialnych! – informują w CKSiT w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Pierwsze spotkanie organizacyjne grupy odbędzie się w poniedziałek (3.10) o godzinie  19:00 w Starym Kinie.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.