Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II włącza się w coroczną akcję Ministerstwa Kultury
Weekend seniora w papieskim muzeum. Bilety za złotówkę!

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II włącza się w coroczną akcję Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Weekend seniora z kulturą”, która ma na celu zachęcenie osób starszych do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym.

W najbliższą sobotę (01.10) i niedzielę (2.10) papieskie muzeum  przygotowało specjalną ofertę, w ramach której osoby powyżej 60. roku życia mogą zwiedzić wystawę stałą na podstawie specjalnego biletu „Weekend seniora z kulturą”, który można zakupić za symboliczną złotówkę.

Na podstawie tego biletu można skorzystać z formy zwiedzania przypisanej do terminu, na który zakupiono bilet, np. zwiedzanie z przewodnikiem, z audioprzewodnikiem lub indywidualnie.

Promocyjny bilet uprawnia również do udziału (w miarę dostępności miejsc) w wybranym pokazie wartościowego filmu fabularnego, który będzie wyświetlany w niedzielę (2.10) o godzinie 14:30 oraz 16:30 w Sali Teatralnej Domu Katolickiego przy Placu Jana Pawła II 1 w Wadowicach. Informację o tytułach filmów można uzyskać telefonicznie pod numerem: 33 823 35 65 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Liczba miejsc na seanse jest ograniczona – decyduje kolejność przybycia na seans.

Promocyjne bilety można kupić online przez stronę: bilety.domjp2.pl lub w kasach biletowych placówki. Należy mieć ze sobą dokument tożsamości potwierdzający wiek w celu okazania w kasach biletowych lub przy wejściu na ekspozycję.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+7 #1 Było lepiej 2022-09-26 16:51
Tak jak ktoś kiedyś wspomniał za poprzednika bilety dla mieszkańców były za darmo !!!
Ale co się dziwić jak kaluś okrada mieszkańców podnosi im ceny ża smieći (mimo iż zrobił problem śmieciowy)
I za inne rachunki
Taki już jest ciul z łaczan
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.