19-letni Daniel Najbor z Wadowic świetnie się spisał w telewizyjnym talent show TVP The Voice of Polan
Danielowi z Wadowic świetnie poszło w The Voice of Poland

19-letni Daniel Najbor z Wadowic świetnie się spisał w telewizyjnym talent show TVP The Voice of Poland zachwycając wykonaniem piosenki Roberta Gawlińskiego m.in Marka Piekarczyka i przechodząc do kolejnego etapu rywalizacji.

W sobotę (17.09) w kolejnym odcinku 13. edycji telewizyjnego talent show  The Voice of Poland w TVP wystąpił wadowiczanin Daniel Najbor biorący udział w tzw. "przesłuchiwaniach w ciemno". Prezentują się w nich uczestnicy wyłonieni w czasie nieemitowanych w telewizji pre-castingów. W czasie przesłuchań w ciemno trenerzy siedzą tyłem do wykonawców. Gdy któryś z nich naciśnie przycisk odwracający jego fotel w stronę sceny, oznacza to, że chce przyjąć śpiewającego do swojej drużyny. Jeśli postąpi w ten sposób więcej niż jeden trener, uczestnik może wybrać, z którym z nich będzie współpracował w dalszym etapie programu.

Wykonanie przez 19-latka utworu Roberta Gawlińskiego "O sobie samym" zachwyciło dwoje trenerów: Marka Piekarczyka i Lanberrę.  Daniel trafił pod skrzydła legendarnego wokalisty TSA.

Daniel pochodzi z Wadowic. Ukończył Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia w Wadowicach, obecnie uczy się sztuki wokalu w szkole muzycznej Yamaha w Wadowicach.

The Voice of Poland  emitowany jest na antenie TVP2 od 3 września 2011. Program oparty jest na międzynarodowym formacie The Voice stworzonym przez Johna de Mola, który zapoczątkowany został w Holandii. Celem programu jest odkrycie utalentowanych wokalnie osób w wieku powyżej 16 lat. Główna nagrodą w programie jest propozycja kontraktu fonograficznego z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska, tytuł „najlepszego głosu w Polsce", a od trzeciej edycji również nagroda pieniężna w wysokości 50 tysięcy złotych.

Występ Daniela można zobaczyć i usłyszeć TUTAJ

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

-3 #1 heheh 2022-09-20 14:01
Jak powie na wizji precz z ciulem z łaczan ma mój glos :)
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.