Po 6 latach przerwy w Kalwarii Zebrzydowskiej, na zakończenie lata, ponownie wystąpiła legenda polskie
O.S.T.R. na zakończenie lata wystapił w Kalwarii

Po 6 latach przerwy w Kalwarii Zebrzydowskiej, na zakończenie lata, ponownie wystąpiła legenda polskiego hip-hopu,  O.S.T.R. czyli Adam Ostrowski. Publiczność przed jego występem rozgrzał Luck7. Cały dochód z wydarzenia zostanie przekazany na leczenie Zosi Pająk, walczącej z SMA.

W sobotę (17.09) wieczorem w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyło się "Pożegnanie Lata z Kalwarianką", która ma na celu promocję nadchodzących w 2023 roku obchodów stulecia klubu wśród młodzieży. Po sześciu latach przerwy, wystąpiła tutaj ponownie legenda polskiego hip-hopu O.S.T.R.  Publiczność w chłodny wieczór rozgrzał jako support  Luck7.

O.S.T.R. to muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od 20 lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko. Autor 25 autorskich albumów muzycznych. Posiadacz 8 platynowych i 6 złotych płyt, w tym dwóch podwójnie i jednej potrójnie platynowej. Pięciokrotny laureat Fryderyka - Nagrody Akademii Fonograficznej. Laureat nagrody Bestseller Empiku 2016 oraz nagrody kulturalnej Onetu O!Lśnienia 2016 w kategorii muzyka popularna. Od zawsze w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych w Polsce. Jego płyty, wydawane z rozmachem w oprawie równej wydaniom specjalnym, wielokrotnie debiutowały na pierwszym miejscu zestawienia sprzedaży OLIS. Sprzedaż albumu “Życie po śmierci” przekroczyła 100.000 egzemplarzy stając się najlepiej sprzedającą się płytą CD w Polsce w 2016 roku.

Na scenie zaprezentował swoje znane i lubiane numery, jak to zwykle bywa na jego koncertach, nie zabrakło doskonałego kontaktu z publicznością. Tradycyjnie żartował m.in. ze swojego wagi.

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+11 #1 PRzykro mi 2022-09-18 17:46
W klw ostr pożeganie lata .
A w ciulowicach sranie z łaczan w muszli w parku okraszone reklamą PR ciula z łaczan WSTYD
Precz z ciulem z łaczan !!!! tak nie może być jak można było zniszczyć tak kulturę miasta !!
Cytować
+5 #2 Tak być nie może 2022-09-19 17:54
To jest wstyd że wszędzie w około dzieje się coś pozytywnego dla ludzi
A w wadowicach taka żenada i niszczenie miasta przez ciula z łaczan !!
Bez kitu jak będziecie widzieć ktokolwiek kto wspiera te działania po prostu lać nie bać sie !!!!
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.