Po długiej przerwie spowodowanej m.in.: pandemią, do WCK wraca kultowa „nocna”, która przeniesie u
Drukuj
Do WCK powraca nocna dyskoteka!

Po długiej przerwie spowodowanej m.in.: pandemią, do WCK wraca kultowa „nocna”, która przeniesie uczestników w klimat lat 80/90. W cenie biletu wliczony jest gorący posiłek oraz bufet kawowy. Bilety do nabycia w sekretariacie WCK.

Po długiej nieobecności do Wadowickiego Centrum Kultury wraca kultowa Dyskoteka Nocna, która odbędzie się w sobotę 24 września od godziny 19:00. Dyskotekę poprowadzi znany i lubiany dj Filip Kosarski, który wprowadzi nas w niesamowity klimat lat 80/90. Nie zabraknie klasyki muzyki tanecznej z naszych ulubionych hitów z końca minionego wieku. Czeka nas noc niezapomnianych wrażeń, emocji i wspaniałej zabawy.

Dyskoteka Nocna to jedna z najstarszych cyklicznych dyskotek w naszym regionie, pierwsze dyskoteki organizowane były już w 1973 roku, a niezapomnianym didżejem był zmarły kilka lat temu Janusz Kułaga.

Wadowickie Centrum Kultury zaprasza do zakupów biletów w przedsprzedaży w cenie 95 złotych. Można je kupić w sekretariacie WCK przy ulicy Teatralnej 1. W cenę biletu wliczony jest gorący posiłek oraz bufet kawowy. W dniu imprezy nie będzie możliwości nabycia biletu.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Kultura:

Po raz dziewiętnasty do magicznej Lanckorony zlecą się anioły

W Kalwarii koleja akcja charytatywna dla Zosi ze Skawinek cierpiącej na SMA

Nie masz pomysłu na prezent na święta? WCK zaprasza do zakupy bonów i voucherów

Lanckorona zaprasza w dwa weekendy na jarmark bożonarodzeniowy

Tegoroczny jarmark bożonarodzeniowy z Martą Bizoń i zbiórką dla Oliwierka